0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından
Kızlar bugün 28+0 olduk çok şükür çantasını hazırlamalimiyim yoksa daha erken mi sezeryan olucak doğumum ama bir haftadır içimde hep bir korku var ya sizdede oluyormu sanki erken dogurcakmis gibi hissediyorum hep Dr bir sıkıntı yok dedi geçen hafta gittik herşey güzeldi bu arada bebisleriniz kaç kilo veya gram şuan 

2 Cevaplar

0 oy
(209 puan) tarafından
27+5 bizimde ve ben de çok korkuyorum erken doğum yapmaktan daha hiçbişey hazır değil çoğu şeyi eksik yeni başlıycam inşallah erken gelmeye kalkmaz valla bebiş 

Hastane çantası için erken bence biraz daha bekle zaten sezeryan ya gün verilir ama sen yine de 34. Haftada falan hazırlarsın durur ne olur ne olmaz diye 
-Reklam-
0 oy
(762 puan) tarafından
Bende hazırlamadımm29 girdik bizde azamı ölçüde neler gerekir birı soylese bende buradan takip etsem.  Hemen herseyı almak istemiyorum cabul buyuyor mus bir ay sonra hıc biri olmuyor mus
tarafından
Valla ben bir kaç takım 0-3 kalanı 3 6 6 9 aldım
2 beşli 1 bir önlü aldım
(47 puan) tarafından
Bende sizin gibi aldım bol bol çıtçıtlı badi aldım birde
(47 puan) tarafından
Evet canim çok çabuk gelisiyorlar çocuklar benim bu 3.sezeryan olucak Allah izin verirse ilki 43+2 doğdu oğlum 2.sezeryanim 37+3 oldu ama ölü doğum yaptım malesef bebek karnımda ölmüştü sanırım o korkuyu yaşıyorum yine aynısı olursa diye o yüzden uykularım kaçıyor artık
(762 puan) tarafından
Ya CNım Rabbim onu sana cennet kuşu yaptı senı bekliyor olacak ınsallah bırsey olmayacak bol bol dua et
(47 puan) tarafından
Amin inşallah sağ salim kavuşayim bebeğime tek dileğim bu şuan Rabbim hepimizi sağ salim kavustursun evlatlarımıza

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
10 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Esra333 (19 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 58 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mavipapatya (42 puan) tarafından soruldu

383,310 soru

11,471,694 cevap

35,076 kullanıcı