0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum sünnet oldu 3 gün önce hala toparlanmadi o gün ev cümbür cemaat gelen giden doldu bugünde abisigil gekiceklermis birde yemeğe yani ben kendime yemek yapıp yiyemiyorum oğluma bakıyorum anca kocamın istekleri bitmiyor birde onlar gelecekmis sabah tartıştım. Ben daha evimi temizleyemiyorum inanın süpürgeyi yalvar yakar eşime yaptırıyorum oğluma iki gram bişey yedireyim diye zaten çocuğum yürüyemiyor psikolojik olarak yıprattı beni birde gelen gidene koşturuyorum ya Allah aşkına haksızmiyim gelen çaya gelsin diyorum yemeğe nasıl kosayim ya birde bir insan kulu yardım etmiyor her şeye koşturmaktan canım çıktı oğlum sünnet oldu Feryat figan ağlıyor ben mutfaktan çıkamadım Allah aşkına ya deliricem şimdide onlar gelecekmis birde bana demesin mi ben kuaföre gidicem oradan pazara geçicek çocuğa sen bak akşam misafir gelicek erkenden gidip geliyim evde bir ton iş var hangisine kosayim iki lokma yemedim ya sabahtan beri çocuk altına yapmış onu temizle yedir içir pansumanı yap ev toparla kocamın bitmek bilmeyen istekleri ayrı kafayı yedim

4 Cevaplar

0 oy
(4,126 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım insanlar anlamaz şimdi eğer takı falan takacaklarsa diyolardır gidip yiyelim içelim diye insanlar düşünmez sen tepkini koy biraz daha iyileşsin öyle misafir ağırlamayı düşünüyoruz şimdi sadece çocuga yetişiyorum deseydin en bastan keşke 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Gelen yardım etsin bi zahmet herşeye

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Kaç yaşında canım oglun sünnet için geç mi kaldın 
0 oy
(36 puan) tarafından
Sakin ol canım derin derin nefes al. İnan çok zor tahmin ediyorum yaşadım da ama geçiyor sen sadece sabırlı ol haklısın tabi en sonuna kadar üzülsen sadece kendine yapmış olursun gelsin ağırla onları gitsinler. Bozma moralini Allah oğluna da şifa versin inşallah 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 208 göst.
26 Nisan 2021 Aile kategorisinde Merve33soyturk (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 446 göst.
28 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 223 göst.
5 Aralık 2021 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 427 göst.