0 oy
764 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar kaçta ne denedim banamisin demiyor.  Bunu söylediler. Kulanan varmı. 

image

image

32 Cevaplar

0 oy
(715 puan) tarafından
E bebekten almıştım 0-3 aylık olanı damaksız 1 ay uğraştım almadı vermedim bende 2.ayda tuttu ama hep atıyordu dışarı diliyle ama tutuyordu 3.ayda wee babynin damaklısını aldım tutmaya başladı geceleri yatarken uykuya geçişte ver ve hemen bırakma destekle emene kadar sıkı sıkı tutunca bırak defalarca dene benimki şimdi vakumsu gene atıyor istemedim mi ama uykuya geçişte ağzından çekemiyorum sıkı tutuyor emiyor 
tarafından
Bende şimdi uykuda verdim tuttu inşallah böyle gider. Trafik te çok sorun yaşıyorum
(715 puan) tarafından
Pes etme o attıkça ver attıkça ver başka emzik al onu ver
tarafından
Benimkiyle fazla inatla sıkmıyor. Hemen midesi bulanıyor zorlayınca.
(715 puan) tarafından
Bulansın bak benim arkadaşım tutturamıyordu işte kardeşine gelmiş kardeşi tutturmuş çocuğu zorlamış ağzına emzik alınca öğüryormuş kardeşi sokuyormuş gene ağzına şimdi kızı alıştı hiç bırakmıyor öğürmüyorda geçti
tarafından
İnşallah benimkide alışır
-Reklam-
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Üç çeşit emzik beğendim bu da dahil tutmadım tutmadım mı tutmuyor emzik niyetine beni kullanıyor
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Tutmazsa tutmaz Büşra Kerem de o zamanlar iki çekip atıyordu şimdi bağımlı ama iki çekiyor mu o önemli 
tarafından
Çekiyor cnm 5 on dakika çekip atıyor.
(13,202 puan) tarafından
Yeter o kadar alışır zamanla ağzında durmasın zaten yolda mecbur alışacak
tarafından
İnşallah
0 oy
(5,821 puan) tarafından

• Bi de bu kadar para verip Bi işe yaramaması :woot:
  • Cok büyük risk
tarafından
☺️☺️☺️☺️ evet buda var
0 oy
(3,823 puan) tarafından

image

bak kuzu bundan alabilirsin senin attığını tutmaz gibi bide o çıkardıkça sen ver ağzına elinde bastırmadan tut ağzındaykebn tutar öyle 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Bu yorumlarda yazılan phlips avent emziği kızım tutmadı  yani tutmayan tutmuyor ama tabi denemekte fayda var al bir şansını dene inşallah tutar
0 oy
tarafından
Sakın alma çok ağır düşüyor bebeğin ağzından 
0 oy
tarafından

image

buradan bir arkadaş bebeğime oğlunun kıyafetlerini gönderdi içinede bu emziği almış koymuş allah ondan razı olsun benim oğlan da bi bunu tuttu 

image

0 oy
tarafından

Eczaneden aldığım 8 liralık emziği tutmuştu iyisini emsin diye avent aldım tutmadı avente alıştırayım derken 8 liralık emziğide unuttu :D bende hepsini çöpe attım 

0 oy
tarafından
Canım emzik verme ben verdiğime pişman oldum uyurken emziksiz uyumaz tüm gün ağzında uyurken Emziği düşse uyanır. Bebekler arabada gitmeyi severler aslında. 
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Canım almayan çocuk almıyor bence boşa sürekli para verme . Arkadaşımda kaç tane aldı yok çocuk istemiyor yani

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 197 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yazel.Turna (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 481 göst.
16 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Aşkımızın meyvesi♥️ (3,798 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 246 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde Bahar_6565 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 774 göst.
30 Mart 2024 Aile kategorisinde Melek8663 (655 puan) tarafından soruldu

379,156 soru

11,349,673 cevap

34,815 kullanıcı

...