0 oy
196 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,063 puan) tarafından
Sabah çok az kahvtli ettim biraz üzüm yedim birde dayanamadım küçük kek yedim bakalım nasıl olucak sirke içiyorum sabah akşam sirke ile zayıflayan varmı kızlar birde neler yapmam lazım 

12 Cevaplar

+1 oy
(47 puan) tarafından
Hiç spor yapmadan 20 kilo verdim bende  
(2,887 puan) tarafından
Sirkeylemi
(3,063 puan) tarafından
Nasıl verdin canım kaç ayda verdin bı yardımcı olsan
tarafından
Kaç ayda verdin nasıl verdin
(6,848 puan) tarafından
Nasıl verdin canim
(47 puan) tarafından
Hayır canım sirke limon böyle şeyleri içmedim hiç emzirdiğim için sütü kesebilir hem mideye de çok zararlı,sadece günde 3 bazen 4 litre su içtim,tabi geceden itibaren,kahvaltıda 1 yumurta,yeşillik domates,salatalık biber ,1 dilim peynir yedim tatlı canım çekerse tahin helvası yedim ,ara öğünlerde bazen 1 elma,ya da kuru yemiş ve yoğurt tükettim,yemeği sıvı olarak yani çorba daha çok içtim yemek yiyecek sen de tek çeşit o gün ne olursa bir gün et yemeği,bir gün sebze yemeği olarak tabi porsiyonlarını az tutarak yemeği de en geç 6 ya kadar yedim 6 dan sonra yemek yemek yok günde 1 dilim ekmek yedim ekmeği hiç kesmedim ,bu bir dilim ekmeği ister kahvaltı da ister yemekle birlikte yiyebilirsin ,kızartma,hamur ve tatlılardan uzak durdum canım  istediğinde de arada yedim tabi ama az olarak yani ,çoğunlukla bu şekilde yaptım 3 ayda verdim doğum kilolarını
-Reklam-
0 oy
(44,800 puan) tarafından
Kazan mübarek ola    
(3,063 puan) tarafından
Haydin bakalım
0 oy
tarafından

Kız napyosun organların iflas eder sirkeyi sadece sabah uyanınca ılık suda 2 yemek kaşığı iç sadece sabahları günde bi kere iç fazlası zararlı

(3,063 puan) tarafından
Ya sabah içemiyorum çok midem bulanıyor bı gece yatarken bide gün içinde iciyorum
tarafından
Dogru soyluyo miden delinir çok  icme
0 oy
tarafından

Diyet mi??? O da ne???:))))

Hayırlı olsun cnm kaç kilosun

(3,063 puan) tarafından
81 canım ay inşallah veririm ya eski fotolarimi gördüm içime içime işledi
tarafından
İnşallah cnm verirsin yeter ki azim et. Ha buna biraz da stres ekle , can sıkıntısı al sana diyet:// ben öyleyim de stresten zayıflıyor um hep
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Ben bi ara iciodum baya içtim yememe içmeme de dikkat ettim ama zayiflatmadi hemde ev sirkesi kayinvalidem yapmıştı 
(1,453 puan) tarafından
Bide şöyle dene ben 2 ayda 10 kilo verdim böyle öğlen 12 13 arası kahvaltı yaptım ama ekmeksiz ve kızartma falan yok . Tabi o saate kadar sade soda şekersiz çay kahve su icebiiliosun. En geç akşam 8 E kadar da akşam yemeğini yiyebiliosun onda da gene ekmek yok kızartma patates makarna vs yok.
(3,063 puan) tarafından
Ekstra bişey yaptın mı peki 10 kilo verirken ve çok fark etti mi birde mesela benim şuan karın ve basenler her yerde incelme oluyor dimi
(1,453 puan) tarafından
Extra bisey yapmadım normal de günlük yarim saat de yürümem gerekirdi ama yapmadim.  Gerçekten 2 ay boyunca böyle besledim ağzıma tatlı ivir zıvır ekmek kızartma hic bisey sürmedim ablamla yaptık oda kilosu benden gazla olduğu için 15 kilo vermişti . Benim belim zaten çok ince basenliyim ben doğumdan dolayı belim kalın kalmıştı o aşırı inceldi basenlerim gerçekten gitti ve 2 senedir doğumdan dolayı takamaadigim saatim oldu kollarımdan geçmeyen hirkam oldu sen düşün yani . Önemli olan niyet canım ve sonrasında da almadım kilo ama şimdi 23 haftalık gebeyim diye 6 kilo aldım gene başladım böyle beslenmeye ha solim ilk 4 5 gün insan zorlanio ama sonra alisiosun
(3,063 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bende bu şekilde uygulayim
0 oy
(979 puan) tarafından

Kaç günlük bu diyet cnm :)

(3,063 puan) tarafından
Nasıl yani
(979 puan) tarafından
Yanı ne kadar sürcek hangi hep diyete başlanır da 2.gun o diyet  bozulur ya  ;)
0 oy
(979 puan) tarafından

Bi aralar bnm kaynım gece yatmadan bide sabah ac karnına yarım saat once ılık su ile brlikte  içtı baya göbek gtmstı

(3,063 puan) tarafından
Ne kadar kullandı canım
(979 puan) tarafından
1ay kulladı sanırım cnm
0 oy
tarafından
Bu şekilde zayıflayamazsın bu sağlıksız zayıflama yöntemi.. 

Sabah kahvaltıda peynir, zeytin, yeşillik, yumurta, yeşil çay, kuru kayısı ceviz olmalı 

Sirke ile zayıflayan var çevremde ev sirkesi mi içiyorsun bak kendin yap iç öyle güzel oluyor ki 
0 oy
tarafından
Diyet böyle yapilmiyor canimmmm
0 oy
(4,354 puan) tarafından
Yemegıme dikkat ederek, hareketı arttırarak baya kılo verdm, vermeyede  devam ediyorm. 96 ile doguma gırdım suan 80 kiloyum. Bebegım 9 aylık, yasına gelmeden 70 lere dussem bana yeter. Evde egzersiz yapıyorum baya ınceldm tavsiye ederim 
0 oy
(191 puan) tarafından
Ekmeği hamur işleri bırak ne istiyorsan ye çok güzel kili verirsin tatlı şekerli seyleride bırak 
0 oy
tarafından
Ben 25 kilo verdim cnm ama senin gibi yapmadım kendini çok aç bırakma 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 151 göst.
0 oy
5 cevap 210 göst.
0 oy
12 cevap 217 göst.
0 oy
2 cevap 113 göst.
4 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ergenin annesi (157 puan) tarafından soruldu

384,658 soru

11,506,698 cevap

35,160 kullanıcı

...