0 oy
169 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Çok öksürüyor bogulurcasina kaç oldu götürüyorum ilk başta kızarıklık var bogazinda denildi dün götürdüm bişey yok neden bukadar oksuruyor anlamadım dedi antibiyotik iciodu ikinci bı antibiyotik daha verdi hep ağlıyordu hiç uyumuodu şimdi gözünü acamio halı kalmadi antibiyotik mi ağır geldi uyandıği zamn sürekli ağlıyor .o ağladıkça ben ağlıyorum .biri geçer desin kafayı yicem .tereyağı pekmez yaptım sıcak seyler icirmeye calisiom hicbise ağzına koymuyor .böle sürekli uyku halinde görmek çok üzüyor beni

13 Cevaplar

0 oy
(432 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun kaç aylık 
(1,037 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım 15 aylik
-Reklam-
0 oy
(85 puan) tarafından
Canım tekrar doktora götür yazık kqc yalında çocugun 
(1,037 puan) tarafından
Üç gündür görmediğim doktor kalmadı 15 aylık oksuruo çok ciğerlerine bse yok nefes alışverişi normak dio bu çocuk niye oksuruo ozamn halsiz
(432 puan) tarafından
Canım benim alarjik bastım olabilir tam astım öksürük zamanı bende alarjik bastım var kzıım da 6 aylık kısık kısık öksürüyor. Kuru balgamsız ama ciğerden geliyor sanki boğazım tahriş oldu öksürmekten emzirdiğim için ilaçta kullanıyorum. Çocuğunu bir gögüs hastalıkları bölümüne götür. Çocuk doktorundan ziyade kesin alarjik astım çıkar
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Eğer durumun müsaitse buhar makinası al çok işe yarıyor öksürükte biz onunla atlattık 
(1,037 puan) tarafından
Dedim doktora gerek yok dedi ya anlamadi.niye oksuruo
(4,089 puan) tarafından
Farklı bi doktora götür canm mutlaka bişey vardır onlar makinayı sadece bronşite yazıyorlar bize de yazmadı eczaneden kendimiz aldık ilaç koymadık onun yerine soğuk su koyup verdik hemen atıyordu balgamını
(1,037 puan) tarafından
Üç doktora götürdüm evde var buhar makinesi yapmak istedim ama yapma deyince doktor yapmadim
(4,089 puan) tarafından
İlaçsız sadece su verdiğin sürece ne zararı olacakmış ki
0 oy
tarafından
Canm kızım 8 aylık 12 gün çektik ateşide çıkmıştı benm kızımın antibiyotikler işe yaramadı doktor iğne verdi kızıma covid testi bile yaptılr çok şükür dünden beri daha iyi . Başka doktora götür canm ben 3 tane ayrı ayrı hastaneye götürdm
(1,037 puan) tarafından
Ya acaba uzun mu sürecek gerçekten böle gormrye dayanamıyorum bna olsun ona olmasın
tarafından
Çok geçmiş olsn canm valla bizim uzun sürdü kızım 2,5 kg verdi hiçbişey yemedi sürekli serum antibşyotik maf olduk 3 gün hastanrde yattk , canm bişeyler yap hastaneye götür bence hastanede yatın yoksa düzelmiyo
(1,037 puan) tarafından
En son öle solicem doktora kaç oldu gidioz daha çok artıyor
tarafından
Biz antibiyotiği 5 gün kullandk işe yaramadı 5. Gün bi ateşi çıktı 39 dereceleri geçti acile götürdm hemen ateşinş düşürdüler hava verdiler boronşları için , birax iyi oldu dedik hastaneden sabah geldik uyuduk kalktk gene ateşler için de yanıyp farklı bi hastaneye götürdm hastanede yatması lazm dedi 2 gece yattk serumlar iğneler gene düzelmedi öylr taburcu oldk eve geldk , eve geldiktrn sonra gene frnalaştı en son doktor iğne verdi 1 gece yatış verdi 3. iğnede ateşi inmeye başladı doktor bile şaşırdı bu antibiyotikle bu iğnelerle nasl inmez covid testifr yapalım dedi onuda yaptılar kızım 6 tanr iğne yiyince kendine geldi . Çok zor canm hem maddi olarak hemdr anne olarak gözünün önündr canı yanıyo insan bişey yapamıyo :(
0 oy
tarafından
Canım Rabbim acil şifalar versin uyuması iyi bişey bu hastalık uyuyarak atlatılıyor en güzel. Maalesef etrafta çeşitli salgınlar var. Biz de çoluk çocuk ailece hastayız. 
(1,037 puan) tarafından
Allah razı olsun canım herkes hasta okadar dikkat ediyorum yine hasta oluyor
0 oy
(636 puan) tarafından

image

17 aylık oğlumda öksürüyodu. Klamaks antibiyotik kullandık 10 gün yanında iburomin zero kullandk. Hala geçmedi. Kendi doktorumuza götürdüüm . Bu ilacı verdi. Durumun müsaitse doktora sorarak kullan canım. Devlet ödemiyot. 60 TL ye aldık biz. Bizimki yavaş yavaş geçiyor artık. 2 gündür öksürük duymadm. Sadece burun akıntısı kaldı. 
(1,037 puan) tarafından
Kuzum bu ilacı kullanıyordum dün bıraktırdı belki bu oksurtuyordur kes dedi aslında çok iyi bı ilaç bizede doktor hep bunu verir ama dün akşam dannveri kestik iki antibiyotik verdi dün
(636 puan) tarafından
Yaşını geçtiyse nane limon yap veya ıhlamur yap içine 1 dal kekik koy canım. Bide bunu dene bakalım bi
(1,037 puan) tarafından
Tmm canım teşekkür ederim
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Allah şifa versin canım
(1,037 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Soğanı yemeklik gibi doğra bı süzgece köy üzerine iki 3kasik bal koy bı tabağın içine yan şekilde koy suyu süzülsun o suyu ver öksürüğe iyi geliyor  antibiyotik çok verme  ağır gelir  bağışıklığı zayiflar
(1,037 puan) tarafından
Onuda deneyim gerçi bişe yemio
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Çok gecmis olsun Cigerlerine baktilar mi film cekmediler mi benim oglumda hasta ayni sekilde 6 aylik hemen film istedi bi bakalim ona gote ilac verelim dedi cigerlerine inmeye az kalmis grio di nebulizator icin ilac verdi antibiyptik falan rahatladi simdi baya 
(1,037 puan) tarafından
Ciğer filmi çekmedi hırıltı yok dedi
(1,921 puan) tarafından
Baska doktora gotur
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Kızim tamda dedigin gibi hastaydi iki gün arayla acile gittik en son röntgen cekildi bronşit dedi ihmal etme götür 
(1,037 puan) tarafından
Bende bronsitten şüphelendim hırıltı yok dedi doktor üç defa götürdüm geçmezse yine gotrcem
(5,272 puan) tarafından
Bizede ilk bakan domtor bisey yok sadece bigazi şişmis dedi ikinciye röntgen de çikti hala olsuruyo 2 tane antibiyotik kullaniyoruz cuma gunune randevu aldm bakalm inşAllah gecer ya  korkuyoruk gecici mi degil mi diye
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Prospan şurup DENEDİNİZ mi 
0 oy
(107 puan) tarafından
Benim kızımda aynı canım ilaç bile fayda etmiyor çok öksürüyor bnde evde bişeyler yapmaya çalışıyorum zeytinyağı bide balı karıştırdım sırtına ve gögsüne sürüyorum azda kuru nane serpiştiriyorum üstüne küçük havluyu kapatıp yatırıyorum biraz rahatlatıyor 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
1 yemek kaşığı pekmez ile yarım kaşık zeytinyağı kaynat ilisin içir 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 124 göst.
0 oy
5 cevap 94 göst.
0 oy
3 cevap 79 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde fatmazarif (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.
22 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevde Meva (17 puan) tarafından soruldu

379,755 soru

11,368,400 cevap

34,850 kullanıcı

...