0 oy
468 göst.
Aile kategorisinde (514 puan) tarafından
Kizlar iyi aksamlar. Benim bir meslegim var ama iki senedr calismiyorum. Esim asker eh iste iyi bir maasi var. Ev kredisi öduyoruz e giderlerimizde var. Bisey oluyor para istiyor. Ne bilim oa gttigimde devmli sigara istiyor. Kardesim icin psra istiyor. E ben de kndim para kazanmiyorumki. Devi esinin parasi var diyo bnde qrada kaliyrm 

19 Cevaplar

0 oy
(13,614 puan) tarafından
O verir bana benden almaz
-Reklam-
0 oy
(3,720 puan) tarafından
Asla yapmaz aksine her fırsatta üç beş para sıkıştırır elime çalışmıyorum diye 
(3,720 puan) tarafından
Ama maddi durumları da iyi çok şükür sizinkiler ne durumda onun da etkisi vardır
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Sigara parasi istemesi hoş değil keyfi bişey 
0 oy
(539 puan) tarafından
Verme sigara icin safmışım? Ben sigaraya hiden pattaya cok Üzülüyorum.onemli bir ihtiyacı olur alamaz o zaman ver yok de.kusura bakma ama senin anne fazla uyanik
tarafından
Yavaşşş :) Vites küçült canım sakin ol. Ne olursa olsun onun annesi. Biraz daha dikkatli yorum yapmanı tavsiye ederim.
tarafından
Vuslat haddım olmayarak bısy sorcam . Burda onca post okudum erkek annesıne para gonderınce herkz bı yandan tepkı gosterıyo e burda kızn annesı dıgara ıcn ıstıyo sende ne olursa olsn annesı o dıyosun. Bunu erkkler ıcn neden demıyosunuz   . Annesı nede olsa gönderır feln diye
tarafından
Ben annesinin içtiği sigaraya para vermesini haklı kılacak tek bir cümle kurmuş muyum lütfen gösterin.
Ayrıca benim öyle adamlara tepki göstermediğimi nereden biliyorsunuz.
Benim buradaki tepkim bu hanım arkadaşımızın yazım şekli.
Evet yine söylüyorum ne olursa olsun annesi hataları yanlışları söylenecek ama bir anneye itafen söylendiği bilinciyle üstrüp ile söylenecek.
Yoksa benim hatalı dahi olsa bir anneyi savunmam söz konusu değil. Annedir yapar mantığı yok bende. Ama anne de bir o kadar kutsaldır benim için ve kimsenin kimsenin annesine uyanık bilmem ne gibi konuşmaya da hakkı olmamalı
tarafından
E pekı kaynanalarını atıp tutanlar esı annesıne para verıyo yok bulasıgını yıkıyo yok sureklı ona gdıyo dıyenlere ne demelı. Annesıdır gıder yapar verır dıyebılıyosan bu konusma burda bıtmıstır.
tarafından
Çok şükür böyle dertlerim yok Allah olana yardım etsin. Kafam o kadar götürmüyor kaynana muhabbetlerini. O yüzden Rabbim her haneye huzur versin. Konu ANNEDEN çıkıp kaynanaya geldikten sonra bitti zaten benim benim anlatmak istediğim ile seninki çoook farklı hayırlı akşamlar.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
A a kim kimin annesi 

Eğer ihtiyacı varsa tabiki yardım edersin 

Ama durumun iyi diye de seni kasa gibi görmesi hiç hoş bi durum değil tatlım

Borcumuz var diyebilirsin
0 oy
tarafından
Annem benden asla para almaz aksine kendisi verir hatta bana geldiklerinde kardesime kiyafet almistim tutmus giderken evin bi kösesine onun parasini koymus
0 oy
(12,484 puan) tarafından
Asla istemez ki o verir tam tersi 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Kardeşim okuyor  eşimle elimizden geleni yapıyoruz. Annemi de kimseye muhtaç etmiyorum. Yabancı ya değil ailenize yapıyorsunuz 
(3,034 puan) tarafından
Aynı şeyi adamın ailesi yapsa ne dersiniz acaba. Kadın sigara aldırıyor diyor. Ailesinin durumu zaten kötü değilmiş ki. Resmen kocasının parası var diye annesi yeme derdine düşmüş. Önemli ihtiyaç olsa neyse de sigara için de para istenmez. Size katılmıyorum.
(3,230 puan) tarafından
Inanin annesinin evine 4 maaş 2 kira giriyor pazarı alışverişi biz yaparız. Yani adam ailedine yapıyor ve birşey demiyorum  bence herkesi aynı kefeye koymayın :)
(3,034 puan) tarafından
Gönül ister ailelerimize daha çok alalım yapalım. Ama benim takıldığım nokta. Annesjnin çıkarcı davranması. Böyle şeyler kişinin kendi isteğiyle olur. Kocanın parası var deyip sigara aldırılmaz. Bence annesi resmen kızını kullanıyor.
(3,230 puan) tarafından
Ben kendi annemi düşünüp yorum yaptım aslında ortada kullanma gibi bir durum varsa gözü açmak lazım. bi anneye bu durumu konduramıyorum açıkçası
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Bn çalıştıgm halde istemez almaz. Bisey alirsam da parasini vermeye kalkar ben almam. 
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Benim annem yapmaz öyle şeyler. Hatta ne zaman aileme gitsem. Dışarı çıktığımda abim(bekar) kredi kartını verir. Arabayı da tıka basa erzak doldururlar. Bence sende annene bu durumu güzelce anlat. Durumunuz iyi bile olsa herkesin bütçesi kendine. Eşin senin ihtiyacından sorumlu onların ihtiyacından değil. Hastalık falan önemli konu olur neyse de. Fuzuli konular da sizin paranız çok deyip istemesi doğru değil. Fazla diye harcamak zorunda değilsin. Belki eşin birikim yapmak istiyor. Sende Annene para yok diye söyle dur yapabiliyorsan eşim yetişemiyor şunu alıcam alamadım para verir misin de. Böyle böyle sen ondan istedikçe o da bi daha para konusu açmaz.
0 oy
tarafından

Yok ya benim annem bize geliyor çayı çok sever bizim çayımızı içmez gider yeni çay alır aman sizin ki eksilmesin kızım der çok düşünceli aksine geldiği zaman bir sürü alışveriş yapıp geliyor 

0 oy
tarafından
Benimde durumum çok şükür kendime göre iyi ama annem asla istemez benden para tam tersi köye gittiğimde kendi durumu olmamasına rağmen 20 tl 50 tl vermeye çalışır zorla almam bende 
0 oy
(328 puan) tarafından
Annem kesinlikle para almaz benden. Hatta durumu çok iyi olmamasına rağmen yine de vermeye çalışır. 
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Peki bunxan esinin haberi varmi? Yani çok yanlış bence. Benim annem tam tersine surekli bize para verirki calismadigim için eşime mahcup olmaym destek olur ailem. 
0 oy
tarafından
Yok ya asla istemezler ailem.hep onlar alir.verir.cok sukr ihtiyacimiz yok amma ailem annane dede payı derler.
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Yok vallaha daha 1 TL istemedi. Ben calısırken göndermiştim kardesime de kızmıştı.
0 oy
tarafından
Asla istemez asla
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Asla yapmaz annem. Giderken bile bir sey lazim mi deriz ekmegi bile kendi almaya calisir nadir ister ustelik babam yok
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Benim ailem hayatta birşey istemez ben oraya gittiğimde esim nakit yerine kart verir bende bazen kartla alinmayacak seyler olunca babamdan alıyorum sonra esim gelince babama veriyorum babamda almıyor en son doğum için gittigimde 1000 tl gibi bir nakit almıştım babamdan 1 ay içinde giderken babama uzattım almadı Allah razi olsun ihtiyacın olur kızım senin olsun dedi ki babam hesabimiza para yatırır uc kardesiz düzenli olarak birşey olur esiniz vurur dover gelemezsiniz paranız olmaz buradan biletinizi alin gelin filan diye para atıyorum gözünüz birseyde kalir eşiniz almaz buradan harcayin der 4 yillik evliyim 4000 tl birikmis her ay 100 tl atıyor oylede birikiyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 295 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 948 göst.
28 Eylül 2019 Aile kategorisinde ♥️♥️Ayşe gül ♥️♥️ (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 128 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...