0 oy
545 göst.
Aile kategorisinde (146 puan) tarafından
Sevdiği bi kız vardı bundan 6yas büyük neyse annemler öğrendi büyük diye sıcak bakmadı sadece iyi düşün tasin dediler bir kaç birşey de oldu kardeşim annemleri engelledi neyse ben dedim tamam tartışmış olabilirsiniz ama dedim engellemekle yanlış yapıyorsun dedim ben senin yanındayım dedim yanlış yapıyorsun dedim diye beni de engelledi 10 gün sonra falan kaldırdı engeli dedim hadi annem leri engelliyon da beni neden engelledin dedim yaninda olmamışım falan filan dedim engelledin konusamadik nasıl yaninda olayım yanina geleyim dedim gelip napcan dedi 2 cocugumda var ayrıca neyse ortalık biraz duruldu babam buna askerlik parası için ödeme yapıyor du kardesimde doktor her neyse geçen ay babamgonderemedi dedi bilerek gobdermio beni zora sokmak için dedi borç oduyo  ayrıca kardeşim ya dedim adam gönderemedi göndercem 15 gün içinde dedi iste arkadaştan borç aldimda söyle de boyle arabayı satacam dedi dedim arabayı ne diye satıyorsun sıfır araba alamazsın bi daha dedim isime karsman diye kapadı telefonu bende kırıldım aramadım bi daha dun kız la ayrılmış iste sevinin el birliğiyle ayirdiniz dedi birşey demiyorum sana dedim gece msj atmış insan uzuldunmu diye msj atar dedi uzulmussundur dedim uzuldunmu diye sorayim dedim sabah aradım acmadibayagidir da aramiyordum bu beni aramadı bi daha annemlerede zindanda yemek yiyorum demiş bir suru canini skmis annemlerin biraz uzun oldu k.bakmayin 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annemin bir lafı vardır "evlat seninse gönülde senin değil ki" aynen o hesap evlat bazen annenin babanın dediğini yapmıyor kardeşiniz yapar inşallah bence bir süre kendi haline bırakın elinizi üzerindende çekmeyin çokta sıkmayın
-Reklam-
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Bırak satsın bacım böyle evlat evlerden ırak yazık elin kızı için ölüp bitiyor doktor olduğu halde askerlik parasını babası ödüyor alacağı maaşla yine birkaç senede sıfır araba alır merak etme hem. Yaş olayını geçtim ama anne baba engellemek nedir o da yarın birgün baba olacak doktor adam dersin birde böyle yapacağına keşke aile rızası alsa üstelik karşındaki kız acaba parası olduğu doktor olduğu için mı kardeşinle ilişkisi vardı
(146 puan) tarafından
Doktorların yaninda sekreter oluyorya
(2,055 puan) tarafından
Dengi birini bulsun derim hem kız belki dediğim gibi hem doktor olduğu için hemde parasal açıdan kardeşini kullanıyor olabilir
(146 puan) tarafından
Olabilir canımı skiyor birşey dedikce tersliyir beni o yüzden konuşmak istemiyorum
(2,055 puan) tarafından
O zaman bırak ektiğini biçsin yarın birgün size hak verecek nasıl olsa akıl yaşta değil başta derler doktorda olsan hiç okunmamista olsan
(146 puan) tarafından
Aynen öyle bi kere hayırlısı olsun dedim hayirisizi olsun dedi o günden sonra pek yorum yapmak falan da istemiom
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Allah evladın da hayırlısını versin. Doktor olduğuna göre yaşı da pek küçük değildir ki ergendir cahillik yapıyor desem. Valla bu tür konularda illa istiyorlarsa pek araya girmemek lazım. Acele etmeyin  birbirinizi tanıyın demek daha doğru fazlası ters tepiyor. Tekrar barışırlarsa öyle yapın bence. Ayrılıp barıştınız biraz zaman geçirin kendinizden iyice emin olun ikinizin de hayatı mahvolmasın falan diyebilirsiniz. 
(146 puan) tarafından
25 yaşında daha ben zaten karışmadım pek annemler falan hayırlısı olsun demişler
(146 puan) tarafından
Ben birşey desem sürekli bu sure zarfında bei tersledi bende pek konuşmak istemedim açıkçası kırıldım o tersledikce beni bitane daha sevdigi kız var artik bilmiyo ru ayran gonullumu nedir o kız da bana boyle davranmiyrddu kizla çok çok da konusurduk biri demiski kız sana büyü yaptırmış simdiki çıktığı kızmı ne şey yapmis bi tane hoca tanıdığı mi ne varmış falan filan sonra diğer kız beni aradıydı abla ben öyle birşey yapmadım inşallah hic mutlu olamaz dediydi
0 oy
(432 puan) tarafından
Allah ım bu kardeşilerin hepsi nankör bencil ve gerçekten saygı sorunu olan bir nesil benim de kardeşim avr ayrı ayrı dersleri asla bitmiyor. Diyorum ki bu kız nasıl bu hale geldi bu hale geldi de biz neden göremedik
(146 puan) tarafından
Sorma ya bencil geçen dedim aramiyin diye msj attım hep sen arardın dedi neyse bende dedim cocugumla hastane isleriyle uğraşıyorum konuşma si skntili çocuğumun rapor falan alcaz dil terapisi görcek dedim haberin vardı bi.kere olsun sordunmu dedim of uflemeye basladi
(432 puan) tarafından
Adam okutmuş meslek sahibi etmiş hala borçlu olduğu halde askerliğini ödüyor bu nasıl bir tatmşnsşzlil o babana annene kurban olsun Allah bunlara hidayet versin inan seni o kadar iyi anlıyorum ki kız versiyonu var başımızda bela stresten sütüm azaldı bana neler dedi neler onu ben okuttum ben büyüttüm nişanlı ele girince böyle saygısız oldu. Boşver canım anlar inşallah hatasını sen çocuğuna bak Allah acil şifalar versin en kısa zamanda düzelir arkadaşım da götürdü demişler ki kreş oyun grubuna yazdır şükür şimdi hiç susmuyor çocuk :)
(146 puan) tarafından
1 yildir gidiyor kreşe ama duzelmediydi iste bakalım içine kapanik di yeni yeni açılıyor kekemelik başladıydı amin İnşallah
(432 puan) tarafından
Geçer kuzum arkadaşımın oğlu 4 yaşında baba anne dede mama diyordu inan zamanla açılıyor
(146 puan) tarafından
İnşallah rabb8m bütün çocuklara şifa versin
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun evlâd imtihan zor inşallah düzelir ailenle arası bizim imtihanimiz daha büyük   annem bugün telefonda konuşmak istedi konuşmadı abim bı ara kayıp diye post açmıştım 
(146 puan) tarafından
Zor gerçekten inşallah abinizle annen konuşur
(3,767 puan) tarafından
İnşallah özledim diyo anne yüreği sesini duymak isitiyo
0 oy
tarafından
Kalp bu yaşa bakmıyor canım..ama yinede Allah doğru insanlarla karşılaştırsın..anne baba için ne kadar zor bir sevgi aşk uğruna silinmesi..benimde.cocuklarim var ne eziyetlerle büyütüyoruz .umarım aklı başına gelir canım .bir silkelenir.
0 oy
tarafından
Aynen anlattıgınz gibi 

Benm abimde 43 yaşında evli iki çocuk lu kadınla 

Kadın parası icin abimle 

Abim onun icin benmle knşmyo cok uzun anlatmaya değmz 

Abim de 24 yaşında artk sen düşün

Abimi otellere götürüp 1 ay kalyorlr

İbretlk bisy
(146 puan) tarafından
Rabbim ıslah etsin
tarafından
Amin amin ins
Akıllanmz kadın öyle bi tehdit edyo ki
Öylesini ne gördm ne duydm
(146 puan) tarafından
Tövbe olurmu olur valla herşey olur
tarafından
Rabbim akıl versin şimdi ki gençlere
Valla oglu abimle yaşıt
Kadın çocuklrndn utanmyo kaç defa uygunsz konştklarına şahit oldum + bu 5 kişiyle daha böyle yasak aşk Rabbim ıslah etsin
Artk abime fln da üzülmyrm kadın ne yapsa hakkedyo
2 yılda 67.000 tl babamı borçlndrdı kartlarla
Anlatsm bitmz
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Amaan iyi olmuş ayrılmışlar boşver ne hali vrsa görsn şuan sn ona ne desen batacak
0 oy
(13,031 puan) tarafından
Benin görümcem de 30 yaşında göstermiyor ona gelen goruculer de hep 25 26 oluyor dedim ben bir gün sorun etmiyorlar mı yok dedi isteyen kendileri senin kardeşinde oylr demek ki sorun etmiyor 
0 oy
tarafından
Kız 6 yaş büyük olabilir bunlar koca koca insanlar kimi sevip sevmeyeceklerine kendileri karar verirler ayrıca o kadar seviyorsa değil siz dünya ayıramazdı kendi haline bırakın kiminle evlenmek istiyorsa evlensin arabasını satsın babanız da para falan göndermesin her şeyi kendisi yapmak istiyorsa kendisi ödesin parasını da 
0 oy
(568 puan) tarafından
İlla erkeklerin mi yaşı büyük olmalı. Haklı yönleriniz var ama haksız yönleriniz de var. Bırakın insanlar hayatını beraber yaşayacak insanı kendi seçsin
(146 puan) tarafından
Annemler sadece iyi düşün dedi hayat senin dediler kiz ayrılmış kardeşimden kardeşim de bize ters davranıyor

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,295 göst.
12 Mart 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 286 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 101 göst.