0 oy
435 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar akşam felan hiçbir şeyi yoktu normal şekilde de uyuttum, gece bir uyandı bir ağlama çığlık kıyamet aldım kucağıma birde baktım ki yanıyor çocuk bir ölçtüm 39 derece hemen calpol verdim ıslak bez koydum acile getirdik 1 yaşında ilk defa 37.5 u geçti ateşi elim ayağıma dolandı ne kötü birşey Rabbim evlatlarımızııı korusun hastalara da şifa versin inşallah. Acilde bekliyoruz hala =(

16 Cevaplar

0 oy
(946 puan) tarafından
Allah şifa versin canım çok zor valla :(
tarafından
Amin canım. Vallahi ilk defa böyle oldu ne yapacağımı şaşırdım çok zormuş =(
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Kız birden cikiyo Melet geçende ben uyuttum yarım saat sonra yandı yandı çocuk gittik ki enfeksiyon kapmış 1 hafta düşmedi ateşi 
tarafından
Ya çok geçmiş olsun ya valla çok kötü
0 oy
(7,478 puan) tarafından
Salgın var çocuklarda birden çıkıyor ateş . Rabbim şifa versin... 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun, valla sadece ateş vardı tahlil bekliyoruz bakalım
0 oy
(3,896 puan) tarafından
Amin cnm.Benimki de öksürdü kustu baktım biraz ateşi vardı.  :(
tarafından
Yaaa çok kötü kız doktora götür sende
(3,896 puan) tarafından
Kiz bnmki dun akşam ayazinda dondurma yedi ondan da olabilir.
0 oy
tarafından
Amin canım Rabbim şifa versin yavruna
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun aman onlar hastalanmasın ben hastalanayım diyorum hep 
tarafından
Vallahi öyle. İçim o kadar kötü oldu ki =(((
0 oy
(8,040 puan) tarafından
Ben ateşte biraz rahat oluyorum galiba ya daha hiç gitmedim hastaneye çünkü ateşli iken ya da hasta iken daha fazla riskli enfeksiyon açısından. Hemen ilaç veriyorum, üstünü soyuyorum, durumuna bakıyorum bir terslik var mı normal durumundan. Böyle böyle çok fazla hastalık geçirdik ama şükür hiç kötü bir durum olmadı önlemimi aldım hastaneye gitmesem de. 
tarafından
İlk defa olunca çok korktum ama zaten hastaneye gidene kadar düşmüştü, zaten bir daha olursa bir yarım saat beklicem düşmezse öyle götürcem
(8,040 puan) tarafından
Aynen aynen bekle canım. Yani hastaneler daha beter
0 oy
(3,281 puan) tarafından
Geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah 
tarafından
Amin canım çok sağol
0 oy
(1,096 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun kuzum nasıl oldu  :(

tarafından
Yaaa ilaç içiyor içince düşüyor 3 saat sonra yine çıkmaya başlıyor =(  ishal olmasına rağmen kakasında birşey yok, idrar bir kere yaptırabildim o torbaya ondada yetersiz dediler sonra bir daha yaptıramadım açık bırakıyorum çekiyor bezi koyuyorum nasıl oluyorsa kayıyor tam böyle yapıştırdığımdan emin olduğum halde, idrarına bakılmadı kana da bakılmadı diş yapabilir azı dişiyse dedi olabilir ilk azı dişi. Doktor gözlemle geçmezse çocuk doktoruna götür iyice inceler o dedi
(1,096 puan) tarafından
Rabbim şifasını versin kuzunun ♥️biran önce iyileşir inşallah canım :((
0 oy
tarafından
Amin cnm Rabbım şifa versin kuzucuğa inşallah 
tarafından
İnşallah canım sağol
0 oy
tarafından
Amin cnm cok gecmis olsun. Oglumunda hicbirseyi yoktu 2 gecedir aniden atesleniyor bende bisey anlamadim valla
tarafından
Valla ilaç içiyor içince düşüyor ama 3 saate tekrar çıkıyor
tarafından
Gecmis olsun cnm ya bizim sadece gece çıkıyor
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Benim ikisi birden düştü çok kötüleri iki hafta çektiler ilcta veriyodum ama yok fayda etmiyodu biri olunca diğerine  geciriyo çok zor valla çocuklar keşke hiç hasta olmasa sizde bı an önce iyi olun inşallah paşaya çok geçmiş olsun
tarafından
Ayy çok geçmiş olsun canım size de canım. Allah razı olsun inşallah hepsi de iyileşirr
0 oy
tarafından

Çok geçmiş olsun canım Benimkilerde ilk başda öyle oldu sonra balgamlı öksürük başladı 1 buçuk ay oldu halen iyi olmadı büyük ve en küçüğü ortanca da bişeyler yok şükürler olsun onlar öksürünce canımdan can kopuyo sanki bugün de zencefil bal limon yaptım verdim inşallah iiyi gelir denemediğim şey kalmadı 

tarafından
Yaaaa sana da çok geçmiş olsun Rahime, valla öksürük burun tıkanıklığı felan hiçbir şey yok şuan ilaç içince düşüyor ama 3 saate geri çıkıyor
tarafından
Biliyorum kız çok zor oluyo yaaa nasıl bi illet bu böle
0 oy
tarafından
Amin inşallah kızım 2 aydır böyle her hafta hastanedeyiz
tarafından
Yaa size de çok geçmiş olsun canım Rabbim şifalar versin inşallah
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Bizdede yazın oldu 1.5 yaşında o güne kadar hiç ateşlendiğini bilmem. Kaynanama gittikti uyudu uyandi up uzun yatıyor. Allah allah dedim tv izliyor birde ki tv izlemez. Bi ateşini ölçeyim dedim ki iyiki aklima gelmis 39.5 ateş. Calpol verdim eşim aldı omuzuna arabada yok vurduk bayırdan aşağı onlar önde ben arkada koşa koşa indik. Eşim iner inmez bir arabaya beni acile atar misin dedi de siz gidin ben geliyorum dedim köy karanlık hastaneye gittim ama bacaklarım titriyordu artık. Ordada ıslak pamuk koydular 4 saatte bir bir dolven bir calpol verdim sırayla ama 2 gün sürdü. Bebek küvetini doldurduk ılık su gece gündüz su içindeydi. Allahtan suyu da seviyor. Geçmiş olsun çok kötü şu ateş insanın aklı gidiyor
tarafından
Yaa sorma çok kötü benimkide hep aşıda 37.5 felan olurdu sadece başkada hiç artmadı boğazları felan kızardığı zamanlardada. Eşim ayağıma dolandı gece içim gitti bir de öyle bir ağlıyor ki bende oturup ağlayacaktım. Benimki öyle suyu sevmez durmaz =(
0 oy
(174 puan) tarafından
Allah şifa versin benimde 8 aylık bebeğim öyle oldu bundan bir kaç gün önce .soğuk almıştı sadece  çok kötüydü .kendi kendime dedimki bir soğuk algınlığı beni ve çocuğu bu kadar perişan ediyorsa ağır hastalığı olanlar nasl dayanıyor . rabbim tüm hasta çocuklara bebeklere şifa versin gerçekten çok zor 
tarafından
Amin canım vallahi çok çok zor. Benimki soğuk felan da almadı ne oldu bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 303 göst.
17 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Aysenur5561 (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 276 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,799 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 220 göst.
10 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 219 göst.
16 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,780 puan) tarafından soruldu

397,160 soru

11,878,616 cevap

35,995 kullanıcı

...