0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar ya ben bıktım gerçekten kaynana illetinden ya 5 senedir geçinemiyoruz beni sevmiyor adım kadar eminim oysaki çok sevmişti başlarda neyse bizim evimiz ayrı farklı bir semtte oturuyoruz işi düşmedikçe aramaz sormaz beni eşimi arar arada eşimlede ayrımcılık yapar diğer oğlu gelini ağzınada etse baş tacı onlarla aynı apartmanda aile apartmanı onlar aon yapsa bize bir yapmıştır kiramızı alamıyoruz az çok yardım etti diye beni bu zamana kadar hiç çağırmadı kendim gittim eşime dediğimde ise kv diyor ki çağıracamda mı gelecek ama kızına gelince 7/24 yavrum kuzum diye çağırır az önce yine aradı beni hal hatır sormadan kızını sordu markete gitmişti bize gelecekti aracı kapının önünde mi diye bende öylesine aradı sandım ya bıktım artık gerçekten amacı ne ya ben ne yaptım bu insana evlendim evleneli anne diyemiyorum kendisine bundan dolayı mı bilmiyorum eşimde bişey demez dememe zorlamaz ama içimden gelmiyor böyle ayrımcılık yaptığı için üzülüyorum siz olsanız ne yapardınız 

3 Cevaplar

0 oy
(1,020 puan) tarafından
Ben olsaydım dertsiz başıma dert çıkartmazdım. 
(228 puan) tarafından
Yaptığı  ayarsızlık sinir ediyor ama
-Reklam-
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Uzak olurdum birak sevmesin gelmesin gitmesin sizde pek gitmeyin oh ne miss
(228 puan) tarafından
Zaten kesinlikle gitmem eşim giderse binde bir
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yani Cnm ne sen onu kendi annenin yerine koyabilirsin nede o seni kızının yerine koyabilir bak ne diyorsun en baştan beri anne demiyorum buda onun için yıpratıcı bir durum sen onu kendi annenin yerine en basta koymamissin ki kızıyla kendini kiyasliyorsun.diğer konularda haklısın iki gelin arasinda ayrım yapmaması lazım.ama bende kafana takma boşver cagirmasjn sormasin canını sıkacak daha çok olay olur aralarina girersen emin ol
(228 puan) tarafından
Haklısın cnm yaptığı üzüyor onun yüzünden anne diyemiyorum kendinden soğuttu
(1,763 puan) tarafından
Boşver hiç girme aralarına bak gideceksin geleceksin laflar zoruna gidecek o iyi niyetle söylese bile sen bir kere sogumussun senin zoruna gidecek gözüne batacak her hareketi bu seger eve gelip eşine anlatacaksın oda binda ne var söyle böyle evinin içine huzursuzluk girecek kendini yiprattiginla kalacaksin
(228 puan) tarafından
Haklısın kardeşim ne güzel yazmışsın

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 150 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 425 göst.
30 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Aleynamira (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 761 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (552 puan) tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 562 göst.

380,588 soru

11,395,094 cevap

34,912 kullanıcı

...