0 oy
1,153 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
Kızlar 30 haftalık hamileyim birde 10.5 aylık kızım var çok aşırı yaramaz 5 dakika durmuyor o derece hep ağlıyor evde 8 kişi yaşıyoruz iş bende yemek bende her şey bende kaynanam 60 yaşında turp gibi bir tane bile hastalığı yok sizden benden diri. Neyse konu şu kızının çocuklarına bakıyor benim kızıma 1 gün bakmamış kızım çok yaramaz hem iş hem de kızım benim üstümde. Bir de kaynanam her gün temizlik yaptırıyor kısacası 3 günde 1 yapsam sorun yok. Her gün yerleri sildirir 4+1 lavabolari yikatir mutfağı temizletir bacak bacak üstüne atıp. Bende az önce eşime kızdım bakın şu çocuğa dedim eşek gibi yatıyorsun dedim kocama. Kaynanam da diyor ki biz nasıl yapıyorduk hem iş hem güç. Bende dedim ki senin annen sana yardım ediyormuş. Diyor ki hayır ben tek büyüttüm o zaman senin evinde kimse yokmuş haftada 1 kez temizlik yapsan bile bir şey olmazdı. Baya bağıra çağıra benim çocuguma gelince ben hastayım 1 kilodan fazla taşıyamam diyor görümcemin oğluyla benim kız aynı kilo onu kaldırıp seviyor kucağına alıyor gezdiriyor. Bıktım artık hem aynı evde yaşıyorum hemde hizmetçi gibiyim dahada sorsanız ben kötüyüm yemin ederim kendimi öldürme derecesine geldim psikolojik baskı yüzünden ben temizlik yapıyorum kadın kızlara diyor ben yaptım temizliği bugün öldüm. Nerde sen yaptın ben yaptım ya bu sabah diyorum bana bağırıp çağırıyor 

27 Cevaplar

+3 oy
(27,351 puan) tarafından

Evini ayir nap et ayrıl. 

Yoksa seni deli eder tımarhaneye yatırır o gari 

Demedi deme

(193 puan) tarafından
Yemin ederim ki bıktım kardeş kendi kendime ağlayıp kendi kendime gülüyorum
(27,351 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(193 puan) tarafından
Sağol canım benim yemin ederim çok zor
(27,351 puan) tarafından
Bilirim...
-Reklam-
+1 oy
(1,016 puan) tarafından
Bu hamilelere iş yaptıran zihniiniyete yemin çok sinirleniyorum. Kurban olsunlar sana . Bari bebeğe baksınlar. Kocan essek mi tövbe tövbe, görmüyor bari torununa bakmadığını görsün. En azından senin kızının yükünü alsınlar. Pislikler ya. Susma kız konuş vala.... 
(193 puan) tarafından
Kocam daha annesini tutuyor bu devirde aile değil koca önemli canım ne desem boş
(1,016 puan) tarafından
Haklısın inan. Ama susma, en azından, kendi kizinon yükünü ver onların üstüne. İşe gideceğin zaman götür o pislik kaynanain önüne koy, bak bu da torun de, git işini yap

Vala benim tanıdığım bir kayınpeder vardi, adam hamilelere o kdr nazik davranismis ki, evde et pişse hamile olan yemeden kendisi yemezmis. Düşün o adamin karısına misafirliğe gittim, kadına yemek yaptım oruçluydu diye, sen hamilesin günahın boynuma gelir yapma derdi. Kendisi oruçlu olmasına rağmen yemeği bana tattirmadan yemedi. Allah öyle naif insanlari çoğaltsn. Böyle pislik dusuncesizlere bak hele ya, insafsız pislik
(193 puan) tarafından
Hiç sorma kuzum ya yemin ederim çok düşüncesiz egolu kendini beğenmiş insanlar. Sorsan çevresinde 1 kişi bile yok hepsi huyları yüzünden terk etmiş bunlari hepsi küs bunlara
(1,016 puan) tarafından
Vala Allah sabır versin sana. Eşine ve ailesine de hidayet versin merhamet versin. Pislik kaynana. Allah yardımcın olsun çok uzim
0 oy
tarafından
Peki cnm bu duruma eşin nediyo
(6,203 puan) tarafından
Eeee anasi kadin degil mi?
(193 puan) tarafından
Anası yaşlı. Anası ağa kiziymis hiç iş güç görmemiş elin kızına iş mi yapacakmiş
tarafından
Vay yavrum  vay laflara  bak elin kızıysam bende size iş yapmak zorunda değilim de sende
(6,203 puan) tarafından
:D anasi yasli ama kucaginda bebe gezdiriyo masallah.Bende pasa kiziyim de al kahveni ic :D
(193 puan) tarafından
Keşke anlasalar be kuzum
0 oy
tarafından
Hep böyle olur zaten yaparsın yaparsın görünmez bütün evin işi bende olur. Bende yapıyorum ev işlerini ama başkasına anlatınca hiç adım bile geçmiyor sadece kendi yapmış gibi anlatıyor 
(193 puan) tarafından
Evet aynısı benimki de öyle. Ben yapıyorum diyor ki ben yaptım bu nasıl bir şey anlamadım
0 oy
tarafından

Allah yar ve yardımcın olsun inşallah

(193 puan) tarafından
Amin canım Allah bir an önce beni kurtarsın
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Bni anlatmişsin canım 4 yıl önce bende öyleydim ayrılma derecesine geldim Bi bucuk sene otrdk onlarla eşime çıkmıştım evleri ayırdık Bı an önce ayır evi yoksa psikolojin bozulur düzenlemesi ben eşimden sogumuştum resmen şukur duzeldık 
(1,233 puan) tarafından
Vala böyle adamları anlamıyorum sonrada eşimle annemin arası neden kütü evi ayırsın ayda Bi kez görsen bile bu halde olmasın cok zor birlik ya iyi dayanmışsın Vala
(193 puan) tarafından
Evim ayı olsun hiç görmesem bile yeter
(1,233 puan) tarafından
Evin ayrı olunca inanki dunya lar senn oluyo istemediğin zaman görmüyorsun yuzlerini keyfin yerine gelir inş Bi an önce ayrılırsınız canm
(193 puan) tarafından
Amin canım inşallah ama sanmıyorum
(1,233 puan) tarafından
Eşin değer veriyorsa sana uzatmaz birlikteliği çok yıpranırsn bide gebesn bebişi de var cok zor
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ya birak yapma senden once evi b.ok mu goturuyordu?
(193 puan) tarafından
Kızları temizlikçi tutuyormuş canım kızları öğretmen
(6,203 puan) tarafından
Valla kizi temizlikci tutabilir ama sen temizlikci degilsin
(193 puan) tarafından
Bu ev seninde evin diyor geçen ben yoktum kızı gelmiş kalmış benim yatak odamda yatmış kızımın besigini kullanmış eşyalarımı karıştırmış
(6,203 puan) tarafından
En nefret ettigim insan tipi senin ozelini niye parmakliyi
0 oy
(758 puan) tarafından
Okurken ben çıldırdım yaa hem hamilesin hem o kadar işi sana yıkıyorlar. 

Valla yazık.. Bu dünya geçici. Öbür dünyayı düşünen yok. 

Ne hesap verecekler acaba. Kimseye hakkını helal etme canım Allaha sığın. Allah eşine de akıl fikir versin ne diyim... 
(193 puan) tarafından
Önce eşime versin zaten eşim ezdirince böyle oluyor
(758 puan) tarafından
Aynen doğru diyorsun valla
0 oy
(487 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun malesef eşin de sana destek olmuyo anladığım kadarıyla yapma kuzum sen de 2 canlısın hemde küçük çocugun var bir gün yapma hastayım falan de yat kalkma kim napıyosa yapsın sana da yazık degil kendi canını düşün 
(193 puan) tarafından
Ben 1 kez hastayım dedim yattım ki gerçekten hastaydım ilki sezeryan arasında fazla olmadığı için dikişlerim hep gerilmiş çok acıyor eğilip kalktıkça mutfakta bağırıyordu eşek gibi yatıyor diye
(487 puan) tarafından
Ama nereye kadar böyl olabilir ki
(7,191 puan) tarafından
Asıl kendisi eşek terbiyesiz pislik
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Evini ayirabiliyorsan ayır gider böyle bir ömür yaşlandıkça senden bekler 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Vay arkadas nasil kaynanalar var yaa yeminle buradan okuyunca gelinlere cok haksizlik edildigini ve eşlerininde kadinlarinin yanlarinda olmadiklarini görüyorum ve cok kiziyorum mesela evde iş bölümü yapilsa daha iyi olcagini düşünüyorum ama malesef hep gelinler eziliyo
0 oy
(174 puan) tarafından
Sinir oldum şuan bu Kaynanalar neden böyle ya... kendi işini kendin yap daha elden ayaktan düşmeden kendilerinden biktiriyorlar
0 oy
(625 puan) tarafından
Ailenin yanına git hamileliğini rahat geçir bırak evde koksunlar sana değer verilmiyor sen kendine değer ver ailenin yanında geçir hamileliğini
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Ah ah seni cok iyj anladim bizde bir yasiyoruz 3 gorumcem kayınpederim esim 2 cocugum bi tane daha vardi gorumcem evlendi bide esimin babaannesi vardi vefat etti :'(

Benim hepsi cok iyi isleride paylasiriz cok anlayislilar ama gecen evde buyuk kavga cikti iyi olmalarina ragmen ben katlanamiyorum sen nasil katlaniyorsun kiyamam sana oze hayat yoktur ki . :(

0 oy
(2,104 puan) tarafından
Madem millete ben yaotm dio yapma bacim zor birlik ya cocuguna ayir vaktini o yapmazsa 3 gunde ni yaparsn yaptrio diosun sen hzmetcisi deglsn yapmak zorunda deglsn millete yapiom dionya yap iste de valla Allah yardmcn olsun
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Ayyy sinir oldum eşşek insanlar ne demeye duruyon o evde al kızınıda babanın evine git 1 hafta 10 gün kafa dinlen kendi b.o.k.l.a.r.ı.n.d.a boğulsunlar mallar bi işi yapıyosan diğerini yapma üstün körü yapmış gibi geç bu ne ya gebe gebe iş yapiyon öyle kocayıda  var ya ...............
0 oy
(3,274 puan) tarafından
her zaman kendi annem babamda olsa ayrı yaşama taraftariyim Allah seni de kurtarsin cnm 
0 oy
(42 puan) tarafından
Sen hatayi bastan yapmissin niye ayni eve girdin ki Kaynananla Tabi gelinsin ya Seni hizmetci gibi Kullanacaklar kolesin cunku onlara gore...
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun böyle insanlarla uğraşması dert valla...
0 oy
(385 puan) tarafından
Ciddiyim kocami cok sevsemde o kadinla ayni evde yasamam. Derhal ayri eve cik. 

Hee temizlik mevzusuna gelince o zamaninda yaptiysa yapti o onun enayiligi. Ben kalkipta 8 kisilik bir eve ne temizlik yaparim ne de yemek. Heleki hamile ve cocugum varsa. Kendilerini kralicemi ilan ediyolar oglan dogurunca hahirdir ya. Sen bi insansin ya insannn sana köle gibi davranmalarina izin verme . Gormuyo mu esin bunlari ya ayip gunay yazikkk !!! 

Ayril o evden baska eve gec kocana derhal soyle seninde canin kiymetli unutma bunu...

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 343 göst.
8 Aralık 2021 Aile kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 411 göst.
17 Ocak 2021 Aile kategorisinde Annesininbali (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 474 göst.
21 Kasım 2020 Aile kategorisinde Mesutun hatunu (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 428 göst.