+1 oy
1,494 göst.
Diğer kategorisinde (3,896 puan) tarafından
Diyelim uzun yoldan geldi ? ???

39 Cevaplar

0 oy
(1,741 puan) tarafından
Bnm kayinvalidem şehir dışında nerdeyse 1 ay kadar kaliyor canım 
-Reklam-
0 oy
(2,651 puan) tarafından
1 hafta yeterli kimsenin düzenini bozmanın anlamı yok ki sonuçta
0 oy
tarafından
Uzun yoldan gelip yılda bi kaç kez geliyorsa 1 hafta 1ay arası kalabilir bence
0 oy
(4,097 puan) tarafından
İstediği kadr kalabilir çk şükr aramız çk iyi o yüzden sorun etmm zaten doğumdan önce ve doğumdan snra yanımda hep kaldı hakkını ödeyemem 
0 oy
(2,151 puan) tarafından
Bana kalsa hiç kalmamalı. Uzun yol geldiyse max 3 gün 
0 oy
tarafından
5 6 saatlik yolsa 1 hafta bence ama şöyle 12 13 saatlik yolsa 2 hafta 3 hafta olabilir. Bi hafta için o kadar yol çekilmez 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
En fazla bir hafta 10 gün fazlası zarar artık hem ev sahibi için hemde kalan için olması lazım yani kimse rahat etmez ama soyleyemezde
0 oy
(25,223 puan) tarafından
İstediği Kadar 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
2 gün:D yeterli 
0 oy
tarafından
Benı der sayarsa basımın ustunde yerı var ama gelıp huzurumu bozacak esımle arama gırecekse en fzla 1 hafta 
(3,896 puan) tarafından
Yok kız kimseye karişmam ben kaynana olcam ama kaynanaligin 'k'si bnde yok.
tarafından
Bnmkıyle en fzla bır hafta dayanıyoruz. 4 5 gun ıyı 6.gun bna huzur vermıyo. Dogumda 1 bucuk ay kaldoçıbyanmda hergun kavga döğüş hergun laf . Esıme bnı sıkayet etmeler oturup ona yalandan aglamalar felan.  Oyle uzun sure artık ıstemedıgımı blıyo esım ama dedıgm gbı gelır bnı sayarsa basımn ustunde yerı var
(3,896 puan) tarafından
Ben evlenmeden once ilk kaynanama baktim iyi anlastik şükür yaniltmadi cok fazla karişmaz arada küslük olsa da 4-5 güne kalmadan barışırız.Kin gütmez ara bozmaya çalışmaz bunlar çok önemli.
tarafından
Benımkıde bastan oyleydı pamuk gbıydı kadın . Takı  hamıle kalıp cocuk  dogana kadr. Dogumdan once 10 numaraydı . Kızıma kendı ısmını koymamızı  ıstedıler doguma 1 ay kala yanıma gelıp agzımdan burnumdan getırdı esımde bana yaptıgı haksızlıgı gordu sordu ne dıyosun koyalm mı dıye bana bu sekılde davranan bırısının ısmını cocugumda ıstemıyorum dedım sırf onun adını koymadık dıye suan 360 derece dondu elınden gelenı ardına koymuyo
(3,896 puan) tarafından
Rabbim kaynananı ıslah etsin inşallah.Bir yuva kolay kurulmuyor.
tarafından
Amın canm ınsallah. 4 sene oldu ama cok fazla emek verdık cok zor yollardan gectık bız bu yuva ıcın . O yuzden onlar yuzunden kac kez bosanma esıgınden döndük. Ondan dolayı artk tahammülüm yok uzun sure gelıp kalmalarına . Herkezn evı ayrı yolu sapa
(3,896 puan) tarafından
Doğru olan ara bozmadan fitne fesat sokmadan kalmasıydı.Kayinvaliden çok yanlış yola düşmüş.
tarafından
Aynen oyle kac kez konustum sana kırgınım falan fılan dıye tamam daha yapmam oyle dedı esımde cok konustu ama degısen bısey olmuyo yıne aynı yıne  huylu huyundan vazgecmıyo
(3,896 puan) tarafından
Fitne sokacaksa evine sokmaman gerek ogluyla kendi evinde ya da dışarıda görüşebilir..
tarafından
Farklı sehırdeyız ıste canım. Esım benı burda bırakıp memlekete gıtmez yada onlar gelse dırek bıze gelırler kalmaya . Esım herseyın farknda ama yınede geldıklernde bız saygı gosterelm onlar bılmesın allah bılsın deyıp gecıyo
(3,896 puan) tarafından
Durum çok kötü.Eşini göndersen bu sefer doldururlarne desem bilemedim.Allah yardımcın olsun.
(3,896 puan) tarafından
Onun ismini koymamakla iyi yaptın.
tarafından
Onun ısmını koymk bna zulüm olurdu boylesı dha ıyı oldu zaten gercek yuzunu grdum canm. Cok sagol
0 oy
tarafından
Ben oğluma giderim elimden gelen her yardımıda yaparim ama baktım gelinimin hoşuna gitmiyor uzun kalmam evime dönerim ama bana göre 1 2 ay kalınır biz öyle gördük çünkü Kaynanam geldimi 5 ay rahat kalır 4 oğlu var ama öyle yardım eden Susan biride değil yani yinede saygıda hizmette kusur yok bizde
(3,896 puan) tarafından
Maşallah cnm.Allah nazarlardan saklasın.
0 oy
tarafından
Benim kaynanam hiç iki günden fazla kalmadı ama kalsa da sorun etmezdim çünkü çok iyi birisi
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Omur boyu kalan anneler var başımızın üstünde yeri var kötü de olsa o bir annedir kendi düşüncem 
0 oy
(3,485 puan) tarafından
Bir ay iyidir bence tabi hiç bişeye karışmick
0 oy
(4,962 puan) tarafından
İstediği kadar kalır evladı sonuçta 
0 oy
tarafından
Ennnn fazla 1 ay. Kendim olsam 2 haftayı da asla geçirmem 
0 oy
(670 puan) tarafından
Kaynanamı sevmem altanda iş çevirmeye calis isterse kalsın ama kendi kalmiyo bakiyo tam ceviremiyo canı sıkılıyor kadinin

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 495 göst.
30 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nazli1elif (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 198 göst.
22 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma001 (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 348 göst.
9 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ozgeceylinn (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 299 göst.
19 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,491 soru

11,888,365 cevap

36,008 kullanıcı

...