0 oy
770 göst.
Diğer kategorisinde (4,068 puan) tarafından

İnana biliyor musunuz ya halası bana böyle dedi şok oldum resmen

hep örülü geziyomuşum Allah başka dert vermesin  ( düğün bayram olmadığı sürece saçlarımı yapan bri değilm ki ayrıca evde nasıl durduğumu düşünüyor bilmiyorm) seninki bu yüzden mi aldattı yani dicektim dilimin ucuna geldi geldi yuttum b.k gbi haytlrı olan insanların hayatıma yorum yapmasında ayrı Bi olay tabi tövbe ya rahatsız olsa eşim söylerdi herhalde diye düşünüyorum şmdi sorum şu sizce eşime bu knu hakkında fikrini nasıl sorablirim
Bu arada saçım belimde uzun olduğu için raht edemiyorum salık eşimde kestrmemi istemiyo

21 Cevaplar

+2 oy
(3,748 puan) tarafından
Of of. İnsanların aldatmasının aldatılmasının bişeylere sığındırılmasından bıktım. Bu kişiliktir karakterdir. O kadına de ki herkes kendi kapısının önünü süpürsün böyle bişey yaşarsam bu sadece beni ilgilendirir başka kimseyi değil.
-Reklam-
+1 oy
(2,489 puan) tarafından
Başka aldatacak sebep bulamamışsa demek ki. Ne garip insanlar varya çoğumuz ya topluyoruz ya örüyoruz yada topuz yapıyoruz yoksa her taraf saç işin doğrusu 
+1 oy
(1,154 puan) tarafından
Oldu benim saçlarım eşimle tanistigimizdan beri hep topuz kestirsemde topuz uzunsa da topuz özel günlerde yaparsam yaparım o kadar alışmış ki adam geçen banyodan sonra saçımı öreyim kurutmaya üşendim dedim sen kime süsleniyorsun dedi tribe girdi :D
0 oy
tarafından
Komik fıkra anlatmış sana .
0 oy
tarafından
Biraz bakimli ol demek istemiştir ama abartmış
(4,068 puan) tarafından
İyide saçımı yapmıyorum dye bakımsız mı oluyrm yani
0 oy
tarafından
Angelina Jolie'nin aldatildigi dünyada neyin örgüsü teyzeeemmmm 

İnsan şeref yoksunu olursa sen ne yaparsan yap yine yapar bacım 
tarafından
Nisan KC ahahahah çok fena varya bu fikir ☺️☺️
tarafından
Yalanmi İlknur adam serefsizz olmasın herturlu aldatır
tarafından
Öyle yavrum öyle vallaha içinde olduğu zaman süsün içine de baysan yapar
tarafından
Artı mi verdim yerimi aliyorum :)
tarafından
O teyze beni görse ahhh oğlum naptın sen der o zaman :)
0 oy
tarafından

Bizde bir söz var sözüm meclisten dışarı olsun:angel: eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürme derler:D bence hiç bulaşma zaten sıkıntı yapsa dile getirirdi☺️

(4,068 puan) tarafından
Bnde öyle düşünüyorum aslında
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bence direkmen Olayı anlat ne düşünüyorsun diye sor Yani en azından ben öyle yapardım ne seviyesiz insanlar var ya çok ilginç saçları örülü diye bir insan aldatılıyor sa benim Saçımda erkek saçı gibi bana ne der acaba
(4,068 puan) tarafından
Gerçkten şok oldum söylediği söze Hayr yani ona ne oluysa
(1,331 puan) tarafından
Çok geri kafalı kadına ikinci sınıf vatandaş olarak gören birinin düşüncesi Vallahi çok da takma ya Bazı insanlar özellikle sinir bozmak için konuşuyorlar galiba
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin gençken ne yasamissa garibim
(4,068 puan) tarafından
Bilmiyorum artık
0 oy
tarafından

Of ne apt.al insanlar var ya 

Saça göre aldatacak olsaydı eğer benim koca çoktan aldatirdi beni saçımın halini görsen :getlost:
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Erkekler aldatcak diye afedersin ne bk yiyeceğimizi şaşırdık artık saçın örülü diye aldatcaksa hiç durmasın ya biz niye kusur bulup aldatmaya çalışmıyoruz çok havaya sokmayın şu erkekleri ne olduğunu sanıyolar sinir oluyorum kendine yakıştırıyosa buyursun aldatsın yol orda güle güle ;)

(4,068 puan) tarafından
Bnde öyle dedim bu yüzden aldatsa tutmyım kapı orda dedim
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Şuan saçım örülüyken bunu okumam peki :D

(4,068 puan) tarafından
Benmde örülü kız yalnız değilsn :)
0 oy
tarafından
Allah akıl fikir versin yaa ne alaka bacım benimde öyle o zaman benimki de mi beni aldatıyor şaka gibi yaa:-))
(4,068 puan) tarafından
Çok saçma Bi bahane değilmi ya tövbeler olsn
tarafından
Yani cnm eğer sana göre aldatack olsaydı ooooo o zaman benimki beni çoktan aldatmışta benim haberim yok
(4,068 puan) tarafından
Allh korusun kız
tarafından
Kız takma onu kafana bosver he de geç
0 oy
tarafından
Dedigin gibi book gibi hayatlari olanlar genelde saga sola bokk atmaya calisirlar bosver takma yuzunede vurma karakter onemli bisey bu durumda muhattapligini en aza indir yeterli bence 
(4,068 puan) tarafından
Ay görüşmüyorum zaten bayramdan bayrama anca
tarafından
Biriktirip soyluyo demekki bosver ozaman yavrum ya
(4,068 puan) tarafından
Sanırım :)
0 oy
tarafından
*t ürür kervan yürür diye bı laf var canm. Tınlama he de gec 
0 oy
tarafından
Kız ben kapalıyim evde şort atlet giysem bile o yazma başımda olacak başka türlü rahat edemiyorum sende örgü yapmışsın çok normal olarak salla gitsin Halayı dıdıyı
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ben olsam derdim neden demedin kişi kendinden bilir işi demek sen bu yüzden aldatıldın ama bnm kocamın karakteri sağlam deseydin
(4,068 puan) tarafından
Ya zaten normalde  hazr cevp biriyimdir ama hadi halası dedm sustum ne blim
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Nasıl saçma bir düşünceymiş
0 oy
(450 puan) tarafından
Hayatımda okuduğum en saçma şeydi canım yanlış anlama da halanızda problemli biri galiba. Güler misin ağlar mısın cahil cahil yorumlar. Eşine de bu konuda bir şey sorma çok yersiz ve gereksiz olur. 
0 oy
(10,976 puan) tarafından
Pat diye halan boyle dedi sneşn fikrin ne diye sor. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 724 göst.
0 oy
16 cevap 811 göst.
19 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
0 oy
0 cevap 26 göst.

381,950 soru

11,434,937 cevap