0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (99 puan) tarafından
7+2 de boş gebelikten kürtaj oldum doktorum ilk adetten sonra gebelik deneyebilirsin dedi bircok doktora sordum genelde hepsi ayni fikirde.ama birkaci beklemelisin dedi kafam cok karistik.hevesimiz yarida kaldigi icin cok istiyoruz tekrar.bu durumu yasayan arkadaslar sizler ne zamsn hamile kaldiniz ne durumdasiniz

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Arkadaşım kürtaj olmuştu doktoru üç ay bekle demisti 
-Reklam-
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Rahmin iyi  gorunuyorsa doktor hamilelik oneriyor iyi olmasaydi saglikli olmasaydi onermezdi
(99 puan) tarafından
Etrafimda cok fazla bekle yoksa düşük yaparsin diyen oluyor dedim sen onlara bakma hic alakasi yok zatn rahimin duzelmesini bekleyevcek birsey olmadiki ufacik bir keseydi dedi hicbir sorun olmaz dedi ama bilgisiz olunca insan duraksiyor
(1,370 puan) tarafından
2ay once kurtaj olndm 1 kez adet oldm simdi hamileym 5 haftalik bende  doktorun dedigine bak cnm insanlarinhepsi farkli dusunuyor
(99 puan) tarafından
Sana doktorun ne önermişti peki
(1,370 puan) tarafından
Bana en az 3 ay korun rahmin toparlansn dedi ama ben cok istiyordm bekleyemedm
0 oy
(3,282 puan) tarafından
2. düşüğümden sonra 1 kere adet gördüm hemen hamile kaldım
(99 puan) tarafından
Düşükler arka arkaya mi oldu hemen gebe kalmayi doktor mu önerdi peki bilginiz nedir bu konuda
(3,282 puan) tarafından
İlk düşüğümden 10 ay sonra hamile kaldım  hiç korunmadım 3 ay kistim olduğu için hap kullanmak zorunda kaldım sadece   ikincide düşüğüm oldu 1 ay sonra tekrar hamile kaldım doktor sadece neden düşük yapıyosun onu araştır öyle hamile kal demişti ama ben nasıl olsa hemen olmuyo diye korunmamış tım.
0 oy
(50 puan) tarafından
İlk gebeliğim bnm de boş gebelikten kürtajla sonuçlandı doktorum bana bekle gibi bişey demedi bir sene olmadı olmuyor die doktora gittim küçük çaplı tedavilere başladı çatlatma iğnesi gibi bnde ve eşimde hiçbir skntı olmamasına rağmen bir sene olmadı ta ki ilk hamile kaldığım ayda hamile kaldım şimdi on aylık dünyalar tatlısı prensesim var diyeceğim o ki inş senin hemen olur ama olmazsa hemen olmuyo die ümidini kaybetme o geleceği zamanı bizden daha ii biliyor

Uzun oldu k. B. Seni çok ii anlıyorum bnde hemen olsun istemiştim olmadıkça büyük hayal kırıklıkları yaşadım 
(99 puan) tarafından
Rabbim hayirlica bizede nasip eder ins
0 oy
tarafından
Ben ilk bebeğim karnimd oldu kürtaj oldum canm doktorum iki ay hamile kalma dedi. Zaten kendisi psikolojik olarak ta rahmin de anca toparlar hemen kalmamaya bak enfeksiyon kalabilirsin
0 oy
tarafından
Bana bekle yada bekleme de demedi hiç bir şey demedi doktor 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 86 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde Krtll00 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 188 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,482 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 66 göst.