0 oy
506 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bu kadın ben bir şey alınca böyle yapıyor ihlasin süpürgesini aldım bugün konuşurken dedim amanın yüzü bir düştü anlatamam kıskandı demek istemiyorum ama çok kötü oldu kaan alamam diyordu dedi kiyamadi karısına dedim iyice bozuldu :D bi de kazanlı ütü de böyle yapmıştı hiç unutmam:D yalnız süpürgem.ayin 5 inde gelecek çok meraklıyım 

11 Cevaplar

+1 oy
(7,022 puan) tarafından
Amanın süpürgem şekil kıskanç kaynana önümden çekil  :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hayırlı olsun cnm güzel günler de eskit. Benim de var 3 yıldır 5 kere çıkmadı kutusundan 2 Side annemin orda temizlik yaptık ondan çıktı :D.  Kapının arkasında yatıyor 

0 oy
(407 puan) tarafından
Kaynanalar hep aynı canım merak etme hayırlı olsun güle güle kullan güzel bir makina benim var ama eski modeli yanlız günlük kullanım için biraz ağır
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kıskandınmı kıiz  arasıra verimde kullan diye sırtına vurcan şöyle

Ay bi güldümki sorma
0 oy
(565 puan) tarafından
Şu akıllı süpürge den mı canım hayırlı olsun bu arada
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Seninki aldığın supurgeye yapmış. Bizimki çocuğa aldığımız eşyalara sürat asıp duruyor.buna ne gerek bu neden aldınız bunu neden yaptınız diye diye. Çocuğun arabası bile dert oldu. Bubirde telefonda birde gelip görünce neler diyecek kim bilir 
(6,792 puan) tarafından
Kıızz havvacım benimkini anlatmışın :))))) çocuğa giysiyi elinden gelse 3 yıl giydirecek ahaha.
(7,022 puan) tarafından
Aha benimkinden bir tane daha  :))
(1,206 puan) tarafından
Demekki bu kaynanalar hep aynı .  Evlenirken de aynı şeyleri yaptı ona ne gerek buna ne gerek;) bir kaç parça yelek örmüş onlarıda ilk zman zaten giydiremem onlar neyime yetmiyormuş. ;)
0 oy
(44,674 puan) tarafından

Ayyyyni benim kaynanam oda öle benimde o zaman daha çok alasım geliyo :D 3 ay sonra kanepe alcam 2 tane  söyledim konuyu degistiriyo kadin:Dama kızı alınca al boşver eskidiyse at gitsin der:D hiç takmıyorum benim kocam bana tamam alicaz yapacaz dedikten sonra bitmistir:D

(6,792 puan) tarafından
Aynen valla... Mesela akşamlaycak olsa önüne çerez falan koyarız, der: günlük yermisiniz, ben almam, bunları falan :DDDD   Aylığın var ye bize ne karışın...
(44,674 puan) tarafından
Hiccc luzumsuzlar :D
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Evt benimkide bişey alinca böyle yapiyor
0 oy
tarafından
Güzel günlerde kullan 
0 oy
(827 puan) tarafından
Oluyo oyle seyler niyeyse kwndilerince kıskaniyorlar bende bisefer cok yakin birinin dugunu vardi abiye aldim ama soylemesi ayip marka bi yerdi neyse hemen geldi bakiyim falan diye sonra kendisi esime karini goturdugun yere benide gotur bende kendime bisey alcam diye kaynanm 70 yasinda buarada 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
O nasıl anneymiş ya. Benim kayınvalidem biz bir şey alsak sevinir garibim, oğlumun durumu varda alıyor diye. 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,426 göst.
15 Eylül 2020 Aile kategorisinde Elanur__ (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Hazan (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 273 göst.
0 oy
2 cevap 154 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu