0 oy
528 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben de sınıf öğretmeniyim. 3 sene çalıştım. 1 sene köyde 2 sene kolejde çalıştım. İzleyince çok utandım. Hepimizin evladı var ya da olacak. Daha 6 yaşında çocuğa böyle bağırılır mı :( Etimle kemiğimle bu çağdan utandım. Allah her şeyden önce çocuklarımızı iyi insanlarla karşılaştırsın. Hak etmeyenlere de bu mesleği yaptırmasın. https://m.ensonhaber.com/3-sayfa/konyada-ogretmen-birinci-sinif-cocuguna-kotu-muamelede-bulundu

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaptığı mesleği haketmeyen okadar çok insan var ki 
-Reklam-
0 oy
(2,443 puan) tarafından

İçim sızladı o yavruya. Kendi çocuğummuş gibi üzüldüm. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın o kadını. Gözlerim dola dola izledim :'(

0 oy
(703 puan) tarafından
Ben bu yüzden coxohumu kreşe gönderemiyorum. Yarısını anca izledim çocuğun ağlamasına dayanamadim
0 oy
tarafından
Artık öyle bir hale geldik ki çocuğumuzu kime güveneceğiz bilmiyorum böylelerini dövmek lazım bir güzel
tarafından
Ben ilgisiz velilere çok kızıyorum. Çocuğum okulda öğretmeni ile ne yapıyor bilmem laızm. Çocuğuma nasıl davranıyor mutlu mu bunları bilmem laızm. Tabii çocuğu sıkıştırıp sormam ama laf arasında ağzını ararım. Diğer arkadaşlarına nasıl davranıyor bilmem laızm.
tarafından
Çok haklısın herşeye dikkat etmek lazım
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Ağlayarak izledim :( benim kızımda anaokulunun ilk günü annemi istiyorum diye ağlaya ağlaya girmisti sınıfa o geldi aklıma. Ya kızıma da böyle bir öğretmen! denk gelseydi. İçim parçalandı çocuğun o çaresiz aglayışına.
tarafından
Çocuklar utanıyor çekiniyor ağlaması annesini istemesi çok normal. Öğretmen o çocuğa şefkatle yaklaşacak sakünleştirecek ki çocuk da alışsın. İlkokul öğretmeni çocuğun başarısı üzerindeki en etkili insan bence
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Benim çocuğuma bağırarak ogretmen ülkeyi terk etsin asla ama asla rahat vermem ona asla 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 381 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mucizemsinnnn (210 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 1,567 göst.
2 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Kumru_80 (897 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 336 göst.
17 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asmnnn (112 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 632 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde duygu_22 (2 puan) tarafından soruldu

380,708 soru

11,398,708 cevap

34,923 kullanıcı

...