+1 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oglumun iki altını vardı bozalım çocuga bişiler alalım kalanınıda kullanıp yerine koyalım geri diye düşündük gelicek paramızı ama altınları yok oglumun evimize pek gelen giden olmaz kuzenimgil geldi geçen gün bilmiyoruz dediler ama babaanemde kalırken onlar babaanemin parasıda kayboluyormuş günahlarını almak istemem ikisinide çok severim kardeşler sıkışıgız maddi diyorlardı ayrı eve çıkmışlar eşimde degirmenin suyunu nasıl döndürdüler diyip aklıma soktu farkında bile degildim anneme gidicektik hazırladık sonra eşim altınları istedi oglumun hiç kıyafeti kalmadı hepsi küçük bişiler alalım ona dedi baktım yokk yerinde heryeri aradım taradım ogleden beri hala ev dandini oynuyor arıyorum eşimdr üstüne üstlük kavga etti işe gitti koydugum yeri karıştırıyor olamam yatagın altındaydı ama yokk napıcam nasıl bir yol sürebilirim düşğnmeye çalışmaktan aglamaktan başım agriyor eşimde sabaha kadar bul dedi öylede böylede napıcam bilmiyorum düşünüyorum aklıma biyer gelmiyor nerelere bakıp ne yapabilirim yazarsanız mutlu olurum bakıyım belki bulurum diye kuzenime sordum yok görmedim görsem sana söylerdim dedi bu kadar eşimde msj atıyo buldunmu diye ne diycem bilmiyorum çok üzgünüm oglumun iki altınına sahip çıkamadm bir evde

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Arama bulunur aramicagn zaman ckar mutlaka

Bnm komşu 5 sene sonra bulmuş vlla
tarafından
Ciddimisin cnmm ya çok lazım birde eşimle kaçarak evlendik biz dügünümüz olmadı eşimin elinede para geçti gerisini borç harçla gelinligi takside böldürdük damatlık aldık yeri tuttuk davetyiyeler basıldı geldi dagıtılıcak 1milyarı grlinlikciye vericektik kalanıyla çocuga bişiler alıp takılan altınlarlada yerine koyucaktk ama bulamıyorum valla cnm evde olsunda ben ararım ama yoksa diye düşünüyorum içim içimi yiyo
tarafından
Kuzenlerin blyomuydu yerini cnm ? Eli uzun mu yani yaprlarmi.Annenlerde yada byerden duydunmu? Bnm kaynanamn eli uzun bsy kayblsn herkes ondn bilir düğün evinde 500tl.alms damadın cebinnden  ihtyctn DHL hastalk bu o gün evde o vardı.herkes ondn blyor  oda ona babanesnden kalms
tarafından
Cnmm eli uzun mu bilmiyordum bugün babaanem halama demiş ki kuzenlerim ev tutup gitmiş babaneminde artık parası kaybolmuyormuş uzunmuş yani deliricem
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk nereye koyduğunu hatırla sonra nerelere koyacağını düşün. Hiç bir yerde yoksa geçmiş olsun canım 
tarafından
Cnm eşim çocugun çekmecesine koymuştu bende giren çıkan oluyor o odaya diye aldım çocugun bakım çantasının içine koydum sonrada dedim ben bunu biyere götürürüm kaybolur yatagımızın altına koydum kıyafetlerin arasına ama 5 kere indirdim silkeledim bütün kıyafetleri yokk kendi çekmecelerimizi koltukların altlarını indirdik yine yok çocugun beşigindede yok bilemedim nerede yer yarıldı içine girdi derler ya o misal oldu
tarafından
Çorabın içine mi koydun acaba onada bak
tarafından
Yok cnm ya yatagın altına eşyaların arasına koymuştm ofoff
0 oy
tarafından
Kocandan eminsin demi o yaparmı belki sıkışmış götürmüş olmasın hani kimse girmiyor sa o eve kim götürecek 
tarafından
Aaa sen ararken mi söylemedi sonra itiraf etti ne insanlar varr önce insan eşine güvenmeli çok kötü birşey yaptıgıı
tarafından
Yok ararken söyledi onun öncesinde götürmüş ama kapıya dayanmiş adamlar borç için söylese idi verecektim tabi korkmuş vermem diye sağlık olsun napalim
tarafından
Ay cnm birde arasan daha kötü olurdu iyiki başında söylemiş aramak çok kötü birşey şuanki durumumdan biliyorum beynim gitti resmen nerde nerde diye düşünmekten biyer gelmiyor artık aklıma çocugu uyuttum aramaya devam edicem mlsff
tarafından
Valla çok haklısın insan mahfoluyo bişey ararken inşallah bulunur iyicce düşün kim girdi kim çıktı
tarafından
Aynn cnmmm aynn inş cok teşekkür ederim bulursam post açarım inşş
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bulursun farkli bir yerdedir
tarafından
Ayyy inş cnmmmmmm
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Benim de beştaşım yok bı yere çıkarıp koymuşumdur aramadım da 

Bir sure var onu okuyarak ara canım
tarafından
Hangi sure cnm ara bikeresinde benim yüzügüm çalınmıştı ben de takmadım evdedir sonuçta dedim aradıgımdada yoktu çalan kişi tehdit edince geri getirdi ne insnalar varr
(12,861 puan) tarafından
İnternete yaz çıkar canım evime giren çıkan da yok canım büyük ihtimalle evdedir benim ki
0 oy
(603 puan) tarafından
Nerelere koyabileceğini düşün. Mutfak bile olabilir. Makinanın gider kısmına da bak ne olur olmaz. Geçen ben neler buldum meler orda :)
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ethem baba duası vr onu oku öyle ara buluncada ruhuna dua okumalısın googledan bak altınlar nereden kayboldu
tarafından
Yatagımızın altına koymuştum cnm ilk başta eşim kaldırdı o biliyordu bitek yerini bana söylemeyince harcadı sandım oglumuzun hakkı diyip başına kalktım sonra bana verdi naparsan yap dedi yine ikimizin bildigi biyere koyduk oglanın odasına çekmecesine kıyafetlerinin altındaydı ama annem onun annesi falan gelince odada çocugun üzerini degiştiriyorlardı görüyorlardı çekmecede başkasıda gelir görür mazallah dedim aldım yatagın altına soktum bizim eşime söyledim tm dedi ama hiç bakmadı 3 aydır öyle duruyordu birgün annem geldi dedim çocuga yeni kıyafet aldık bizim yatagın altından çıkarttım o sırada altınları görmüş annem kızdı al şunları şurdan kaybolur dedi dinlemedim kimse girmiyor dedim eşimin kuzeni geldi 2 hafta bizde kaldı ama hiç girerken görmedim odaya ve kendiside çalışıyordu önceden maddi bir zorlugu yok pek o bizdeyken dedi sende kendi kuzenlerini çagır takılalım tmm dedim geldiler iki kardeş kız ayrı eve çkıcaz paramız yok diyip duruyorlardı anneleri vefat etmişti babaanem büyüttü onları çok iyilerdi birisi zaten Allah yolunda digeri açık saçık bununla alakası yok ama inançlada ilgili birşey bu herneyse biri yapsa digeri ne der bilemiyorum bana dedi senin kıyafetlerinden deniycez gittik odaya yatagımı kaldırdım kapıyı kapattılar başladılar kıyafet deneyip resim çekmeye ben bi ara odadan çıktım rahatsız olmasınlar diye falan ama altınları en son ne zaman gördüm orda yerini degiştirdimmi elledimmi hatırlayamıyorum deliricem resmen bakmadıgım yer kalmadıı sonra birgün kalıp ibankada şimiz var diyip gittiler kahvaltıdan sonra birde aparta çıkmışlar aylık 1.500 tlye bu devirde şok oldum ve dahası babaanem bugün de halama demiş kızlar evden gidince paralarım kaybolmuyor artıkk
(7,768 puan) tarafından
Odada kıyafet denediler diyene kdr yapmamışlardır dicektm ama olabilir kuzum bnmde altınlarım çalınmıştı hemde en yakınımız çaldı ama bn onun çaldığına eminimdim  2 bilezik 40 gram çalmıştı eşimde emindi biz sıkıştırdık aldırdık snde eminsen sıkıştır bak odada kamera vr giyinip soyundunz diye izlemek istemiyorm güzlelikle söyleyin illa almadık diyorsanız polisle islicez diyin akla kara çıkacak diyin
tarafından
Cnmm cnmm bununla ilgili post açıcam okurmsnn
0 oy
(4,889 puan) tarafından
11 defa besmeleyle birlikte tebbet suresi oku yavaş yavaş ara evin içinde. Evdeyse bulursun inşaallah 
tarafından
İnş cnm yapmadıgım dua kalmadı her türlüsünü ettim sanki ruhum çekilmişde elim ayagım baglanmış gibi hiç bir yer aklıma gelimiyor eminim yatagın altındaydı yok 50 kere kontrol ettim dagittim evi tavan ettim yok yanii
0 oy
(7,466 puan) tarafından
keske altın hesabına yatırsaydınız oyle seylerden cok korkarım kendı dugunde takılan altınları bıle bankaya yatırdım 
tarafından
Ahh cnm ahh o kadar çokk pişanım kii anlatamam iki altına sahip çıkamadım bir evde evin altını üstüne getirdim bu saat oldu ögleden beri evi toplıycam diye ugraşıp duruyorum gözüme uyku girmiyor bu devirde 1 tl bile kıymetliyken bir yarım bir çeyrek uçup gitti
(7,466 puan) tarafından
ısallah cıkar bıryerden
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Oturup sakin kafayla düşünüyorum gözlerimi kapatıp besmele çekiyorum o bulamadığım eşya stres yaptırıyor stresinden sıyrılıp kaybolan eşyayı nereden aldım nereye koydum diye gözümde canlandırıyorum adım adım takip edip buluyorum 
tarafından
Çokkk teşekkür ederim cnmm evi toparlayıp uzanıp düşünücem belki rüyamada girer çok taktm bugün ogleden beri arıyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 94 göst.
+1 oy
8 cevap 104 göst.
0 oy
7 cevap 97 göst.
0 oy
1 cevap 59 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ceylancan (1,534 puan) tarafından soruldu

381,743 soru

11,428,474 cevap