0 oy
143 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kizlar 5 aylik oglum var su içmiyor asla agzina aldiği an geri cikariyo midesini bulandiriyor biberon denedim farkli farkli kaşık denedim gene de içmiyor ek gidaya geçtik su icmesi lazim siz boyle bir sorunla karsilastiniz mi karsilastiysaniz ne yaptiniz lutfen yardimci olun akil verin (mama kullaniyoruz)

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm anne sütünün 3 de 2 si sudur bu yüzden emzirilen bebeklerin su hitiyacı süt ile de giderilir ama mama kullanan bebişler en az 3-4 kaşık su içmelidir tatlı kaşıgıyla mamadan sonra çünkü pamukcuk olma olasılıgı agızda daha yüksek oluyor agzında mama kaldıgı için bence suyu ılık versen hoşuna gidebilir 
-Reklam-
0 oy
(734 puan) tarafından
Benim kızım 7aylik hala sevmiyor suyu bişey yerken 2yudum çeker o kadar onun dışında hayatta içmez
0 oy
(3,147 puan) tarafından

Yemek yedikce içer kuzum benim kızımda aynıydı şimdi su içişine herkes hasta şu kız ne güzel su içiyor diye :D

0 oy
(2,002 puan) tarafından
Kızım yarın bir yaşına giricek ama bizde aynıyız hiç sevmiyor suyu ne içmeyi ne yıkanmayı zorla iciriyorum bı iki yudum ne içerse işte yazın sicakta bunalıp içiyordu şimdi hiç içmiyor 
0 oy
(627 puan) tarafından
Benim kızımda içmiyordu yinede veriyordum ağzına daha sonlarda kendisi alıştı şimdi biberonu alıp kendisi içiyor bana ihtiyaci bile kalmadı 
0 oy
tarafından
Kuzum benimkide öyleydi ben o zamanlarında ona ılık veriyordum. Genelde yediği şeyler hep sıcak ya da ılık olduğu için o tuhafına gidiyor bence 1 yaşında benimki şimdi bıraksam bir suluğu içer kendi 
0 oy
(629 puan) tarafından
Cay bardagina koy cay kasigiyla ver canim alisir oyle suyuda vermeye calis bol bol benim oglum 6 aylik ben dogdugundan beri hep su veriyorum bol bol ver su iyidir
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Benim kızım 11 aylık denemediğim biberon bardak kalmadı sudan nefret ediyo nolcak böyle bilmem 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 146 göst.
0 oy
5 cevap 192 göst.
6 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Birprensannesi59 (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 315 göst.

380,205 soru

11,382,402 cevap

34,881 kullanıcı

...