0 oy
1,107 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bende eşimde orta şeker herseyi kıskanmayız yerine göre oda bende napacagımızı biliriz:kissing:

Kuzenim var eşi müsteri hizmetlerinde bi bayan calısandan yardım aldıgı için eve almiyormuş adımı 3 gundur annesigilde yatiyormus adam :wassat:

32 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap
O kıskanmak değil kisitlamaktir malesef bizim Türk kadınlarımız kisitlanmaktan hoşlanıyor canim evlensek bile herkes özgür bir birey gerektiği yerde kiskanilmali
(1,309 puan) tarafından
O kadar doğruki eşim bensiz arkadaşlarıyla falan gezip eve geç geldiği zamanlar etrafımdaki herkes bana kızıyo niye izin verdin diye 26 yaşında adam ne yapacağını biliyo neden benden izin alsın ki
tarafından
Aynen öyle canim herkes kendini bildikten sonra hicbisey olmaz
-Reklam-
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Kuzenine söyle camda ki kız gibi fanus yaptırsın :))) 
tarafından
Haha yeni evliler ya ilk zamanlar bizde oyle kiskanctik simdi coluk cocuga karisinca degisiyo hersey
0 oy
(1,691 puan) tarafından
ben orta esim cok kiskanc :/
0 oy
tarafından
ben çok kıskanmam . ama o beni çok kıskanıyor. düğünde fusya rengi abiye giyecem çok yakıştı olmaz diyor zor ikna ettim
0 oy
tarafından
Hiç .........

..
0 oy
tarafından
Herşeyi kıskanır herşeyi ,:/
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Ilk evlendiğiniz zaman perdeleri bile açmama izin vermezdi salonda oturmazdım güneşlik perdeler açık olduğu zaman evimin icin de sort askılı izin vermezdi 4 yıl geçti yeni yeni rahat oturuyorum güneşlik perdeleri acip sort falan giyinmem laf yapmıyor evlendigimizde kan kusturuyordu resmen 
(1,314 puan) tarafından
2 yil zehirdi zaten 2 yildan sonra insan olduğumu hatırladım
(13 puan) tarafından
İyi nasıl düzeldi sonra peki cnm kendi kendimi yoksa sen mi bsy yaptın düzeldi kim olsa zehir olur hayati bildiğin hapis yani
(1,314 puan) tarafından
Insan olduğumu herzaman ona dile getirdim o ise bakalla bile çıkmama musade etmezdi herşey ben alırım dedi o alırdı ekmek almaya 1 kez gittim şiddet görmüştüm en son birgün duvarlar ile konuşuyormuşum gibi yaptım kendi kendime konusuyormusum kafayı yemiş tarzı davrandım ondan sonra çıkartmaya başladı beni avmlere götürdü ekmek çöp atmaya almaya çıkmama musade etti sonra yavaş yavaş alışverişlere çıkabildim
(13 puan) tarafından
Erkekler hep ztn kendileri her haltı yesin kadınlara gelince sen evde otur herşeyi ben alırım ben getirirm pozisyonunda biz sanki robotuz bizim ruhumuz yok onların istedikleri herşeyi yapınca bizden iyisi yok ama ilgi alakaya gelince yapmazlar
(1,314 puan) tarafından
Kesinlikle aldattı beni şiddet uyguladı sokağa atti evladımi yurtta verim diye psikoloji baskı yaptı çok şey yaşattı ama sorsan dört dörtlük adamım der adamlığı neresindeyse
0 oy
tarafından
Yok devenin bale pabucu o kadarda değil bence bahane arıyor muş o da denk gelmiş yani ben Adam i  yerinde olayım bi daha cagirsada gitmem sürekli nereden maraza çıkarcak diye diken üstünde yaşamak kolay mı çok bunaltıcı ve bıktırıcı bir durum
0 oy
(1,369 puan) tarafından

Ikimizde cok asiri kiskanciz ama birbirimizi kiskanmadik hic kiskandirmadik cunku buna mahal vermedik. 

Bi kere danilo sefe cok sempatik dedim ters ters bakti sksksksjjs

Ama asla o kuzenindeki gibi bi olau olmaz bizde esim beni yabanci bir erkekle konusurkem nazik davranirken cok gordu ama bi kere bile bu mevzu haline gelmedi. O kadari cok cirkinlestiriyor iliskiyi
0 oy
tarafından
Kıskanmak ayrı bişey bence eve almamak nedir adam mazaallah yanlışlıkla telefonda konuşsa demek ne olacaktı. 

Benim eşim aşırı kıskanır ama kısıtlamaz o beni ben onu biliriz en azından yani bu kadın saçmalamış 
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Eşim aşiri kiskanc ben orta)
0 oy
tarafından
İkimizde kıskanç değiliz çok şükür 
0 oy
tarafından

Tek başıma biyere gidemem 

İlk zamanlar balkona dahi çıkartmazdı. 

Ben de kıskanç biriyimdir. Ama çok değil ( eski eşiyle gün içinde konuşur) 

Kadınlar arar (müşteri) 

Tv de master chefte sergen çok sempatik dedim diye dişlerini sıktı :D

Çocuklarından bile kıskanıyor :unsure: 

(13 puan) tarafından
Viyy çocuklar ne alaka bacım acaba onlara  daha mı ilgin var ona yok diye mi ondan mı kıskanıyor
tarafından
Kendisinin kızı ve oğlu var sever sayarlar beni
Çocuk gibi olduğumuz zamanlar hemen kıskanır a,da benle oyna der gibi ☺
(13 puan) tarafından
Sende oyna bacım kırma koca adamı
0 oy
tarafından
Yani evliyken aşırı kıskançlik yapardı kısıtlardi balkona bile çıkınca laf ediyordu şimdi ise saldım cayira Mevlam kayira 
(13 puan) tarafından
Aynı bizzzz
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Yardım almak var almak var. Bir adam gibi konusup almak var, birde bazıları karsımda karsı cins olunca sapıtıypr canımı cicinli sesını ne guzel diyor. 
tarafından
Adami biliyorum canim mobil hatti icin aramisti denk gelmis kadin
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Herşeyin bir ölçüsü olmalı ayrıca kıskanmak sevginin gösteriş biçimidir yani abartılmamali hepimiz yaşını başını almış insanlarız sonuçta. Eşimin huyunu bilirim kıskandıracak hareketlerde bulunmam oda aynı şekilde beni bilir hatta bazen kızdırmak için bile yapar yapacağını öyle eğleniriz ama ciddi anlamda birbirimize göre hareket ederiz. 
0 oy
(154 puan) tarafından
Benim eşim kıskanç değil hasta :D yolda yürüyelim bi adam bana baksın bitti kıyamet kopar o dakka
0 oy
tarafından
Bende eşim de kıskancız ama yerine göre. Birbirimizin hayatını etkilemeyecek şekilde müdahale ediyoruz. Ama çok şükür kavga gürültü küslük olmuyo. Çünkü ikimizde birbirinizin bam telini biliyoruz:)))))) mesela eşim yarış motorları için ölüyo ama yanında ben varsam bakmaz:)))) tek kumam yarış motorları da:))))))
0 oy
tarafından
Çok saçma ya müşteri temsilcisini de seçemez ki adam. Biz ikimiz de orta derecede kıskancız başlarda eşim aşırı kıskançtı ama şimdi öyle değil
0 oy
tarafından
Yani yerine göre bizim kıskançlık problemimiz çok nadir olur . Çünkü eşimde bende biliriz nerde.nasil.dsvrsnmsmiz gerektiğini sınırlarımızı . Senin kuzeninin yaptigi çok saçma ama öyle benimde bir arkadaşım var . Benim eşim arabaya kendi numarasını koymuş numarator gibi ufak bişey camın sağ tarafında duruyor hani yanlış parkedersem bir sorun olursa ararlar diye . Bir gördü bu numarayı bana diyor ki olurmu öyle şey belki numarasını millete dagitiyor belki yoldan geçen karı kız alacak numarasını ben olsam asla izin vermem falan diyor . Oldu dedim yoldan geçen karinin kızın işi gücü yok o kadar araba arasında benim eşimi bulup arayacak . Konulan amaca bak getirilen yere bak 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 782 göst.
15 Ekim 2020 Aile kategorisinde Gencannee (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 399 göst.
9 Şubat 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,216 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 967 göst.
12 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 894 göst.