0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar neredeyse 1 haftadır burun tıkandığı var oglumun doktora götürdük burun serumu verdi ama işe yaramıyor galiba hala aynı sıvı veriyorum daha çok ama geçmiyor ne yapsam 14 aylik

3 Cevaplar

0 oy
(542 puan) tarafından
Soğanı 2ye kes üstüne karafil batır baş ucuna koy sabaha bişeyi kalmaz inşallah
-Reklam-
0 oy
(755 puan) tarafından

Az önce bir arkadaşa atmıştım canım

image

(1,946 puan) tarafından
Reçetesiz veriyorlar mi
(755 puan) tarafından
Onu bilmiyorum valla canım bize doktor yazmıştı ama devlet karşılamıyor heralde tam emin değilim bir sorun eczaneye
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Eczanede illadin var canim onu al her iki burun deliginede *** birer defa ama cocuk oturur pozisyonda olucak bes dk sonra peceteni hazirlar sumuklar akmaya basliyor oglum digdugunda almisdim suan ben esim oglum kizim 4dumuzde kullaniyoruz burun karistirmakdansa *** bes dk sonra geliyor sumukler sil kurtul ben iki sise bitirdim 3 sisimde bitmek uzere
tarafından
Biliyorum canım bana gebeyken verdi ama çok tereddüt ederek. Sinüzit tedavisinde veriliyormuş. Kendine kullan ama çocuklara başka bişe verebilirsin. Her doktor önemsemez. Ama ciddi zararları olan biseymis. Hamileyken bile korka korka kullanmistim
(2,765 puan) tarafından
Naneli bisey demi canim ayni seyden bahsediyoz cunki ben 3 4 yil oluyor kullaniyordum her grip oldugumda bisey olmadida korktum sen boyle  diyince
tarafından
Evet zaten tek çeşidi var. Sıktığın an burnu felaket açıyor dimi. ? Tamam veriyorlar ama devamlı kullanım için önermiyorlar. İstersen çocuk doktoruna tekrar sor için rahat etsin
(2,961 puan) tarafından
Helenaya katiliyorum dogru diyor.
(2,765 puan) tarafından
Yok acimiyor da bir kac saatlik rahat nefes aldiriyordogru yani soyliyim bidaha doktiruma

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 52 göst.
12 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Toprak48 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 68 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweet rainbow (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 109 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
6 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meleksss (4,584 puan) tarafından soruldu

377,094 soru

11,284,852 cevap

34,689 kullanıcı

...