0 oy
193 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bebeğime meyve püresi yoğurt gibi şeyler verebilir miyim arada doymuyor mama da veriyorum ama yine de püre falan verilir mi doktora gitmeme daha var ondan soruyorum

13 Cevaplar

+2 oy
(5,491 puan) tarafından

!!VERİLMEZ!!!

Günde 4 bez çıkarıyosa doyuyodur, kilo alımı yerindeyse lütfen şu bebeleri rahat bırakın, anne sütü 6 aya kadar zaten yeter ve rahatlıkla doyurur. Anne sütü tek başına yeterlidir 

-Reklam-
+1 oy
(1,986 puan) tarafından
Verilmez doymuyorsa mamayi arttır canım
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Dr ek gidaya basla demeden sakın 
0 oy
(375 puan) tarafından
Dr demeden asla. Ki hic bi dr o kadar kucukken baslatmaz. Bagirsaklari hazir değil henuz. Mamanızı arttirin. Doyar o zaman
0 oy
tarafından

İlk 6 ay anne sütü yada formül mama verilmeli 3.5 aylık bir bebek ek gıdayı sindiremez 

0 oy
tarafından
Bağırsak florasini bozmak istiyorsan ver tabi 
0 oy
tarafından

3 oğlumada 5 buçuk ayında başladım onu hazmedemez zaten verme kesinlikle mamanın cc sini arttıracaksın birde eğer doktora gitmeden sormadan sakın vereyim deme 

0 oy
tarafından
Verılmez tabıkı ne acelen var doymuyor dıyorsan mamayı artır mantıken yanı
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Çok küçük henüz

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Kaç cc veriyorsun mama. E arttır o zaman 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Doktor önermeden verilmez doymuyorsa mama takviyesi yapacaksn el kdr bebek 
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Verilmez canım sindirim sistemi henüz buna hazır değildir mama miktarını artırabilirsin ya da verdiğin saati kisaltabilirsin 

Yeri geliyor 6 aylık bebekler bile hazır olmuyor ek gıdaya

Şuan sadece süte ve doymuyorsa formül mamaya ihtiyacı var başka birşey verme istersen
0 oy
tarafından
Verme bebeğin hasta olur hastanelerde ugrasirsun bağırsakları mahfolur bebek o hani daha yeni doğmuş doymazsa mamayi birazcik fazla yap annesi

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 185 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mrn47 (945 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
2 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alisimm (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 417 göst.
25 Haziran 2020 Diğer kategorisinde 《♧eymen!m♧》 (4,237 puan) tarafından soruldu

379,697 soru

11,366,210 cevap

34,846 kullanıcı

...