0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından
Oturma yeri biraz dar geliyo gözüme de kaç yaşına kadar kullanabildiniz en fazla merak ediyorum bende travel istiyorum da oturma yeri dar galiba biraz

11 Cevaplar

0 oy
(2,785 puan) tarafından
1 bucuk canım anca Bn baston aldm 22 aylıkken 
(174 puan) tarafından
1 buçuk mu 3 4 yaşlarına kadar kullanılıyo yazıyo dediğim gibi dar mıydı o yüzden mi bastona geçtin canım
(2,785 puan) tarafından
Boyu uzuyo çocuğun canım bide ağır araba yer kaplıyor çok kızım hep ayağı kalkardı arabada bastona geçtm
(174 puan) tarafından
Hmm teşekkür ediyorum canım travel bakmayım ozaman
-Reklam-
0 oy
(37 puan) tarafından
Ya cnm bnm de travel puseti çok güzel ama portbebesinin oturma yeri küçük oluyor ya öyle bir rahatsız oluyorum ki anlatamam acaba bunu satıp yani eski tip mi alsam diyorum rahat rahat otursun oturcagi zaman yok ayak yerinin klipslerini tak uyuyunca çöz öteki türlü aç arkadan yatsın kaldır geniş geniş otursun
(174 puan) tarafından
Hmm teşekkür ederim canım travel almiycam ozaman
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Biz 8 ay ancak kullanabildik pusetle kullanışlı fakat diğer yatış pozisyonluyu takınca hem ağır hemde çocuk içinden devamlı kaydı en iyisi joie chrome bebek arabası ikinci el aldım ama keşke baştan bunu alsaydım hafif pusetide güzel yatış pozisyonnuda dik oturuş var ayak kısmı ayarlanıyor kaymıyor 5 yaşa kadar kullanılabiliyor büyük tekerlek olduğu için sürümü çok rahat tutma kolu kendi boyunuza göre ayarlaya biliyorsunuz kolay açılıp kapanıyor ben çok otobüs kullanıyorum kimseden yardım almadan indirip bindiriyorum fren özelliği çok sağlam ben çok memnunum 
(198 puan) tarafından
Yenidogan icin uygun mu o model
(4,698 puan) tarafından
Evet canım zaten pusetide var takıp çıkarması kolay
(174 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum canım Chrome modeline bakıcam
(7,768 puan) tarafından
Bnmde joie chrome bnde çk memnunum canım puset olarak gemm modeli uygun
(174 puan) tarafından
Hmm bakiyim canım
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Hiç kullanışlı değil alma canım bence bende heves ile aldım çok ağır iki parça olduğu için tek çıkaramiyorsun zor valla bastonlu aldım bende
(174 puan) tarafından
Bende heves ediyorum pusetine port bebesine kullanışlı gibi duruyor ama öneri hiç almadım
(3,681 puan) tarafından
Pusetini elimde kullandım hastaneye giderken sadece canım diğer parçasını çocuk büyüdükçe durmak istemiyor çok kaba oğlum en fazla 4 kere kullanmistir pahalıya almıştım hevesle duruyor evde paketleyip kaldırdım bastonlu aldım tek başıma indirip çıkartıyorum daha rahat
(174 puan) tarafından
Ay kötü olmuş canım
0 oy
(5,134 puan) tarafından
7 8 ay anca kullandık sonra satıp normal aldım
(174 puan) tarafından
Ozaman travelden vazgeçmek gerekiyo galiba
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bnmki 25 kiloya kadar tartiyo ne zman ulasirsa o kiloya artik binemeyecek zannimca:)) 
(174 puan) tarafından
Hmm anladım canım
(1,022 puan) tarafından
Bnm pusette araba da diger markalara gore biraz dhaa büyük yoyko marka aldm Hepsiburadadan istersen bak.
(174 puan) tarafından
Bakiyim canım ona hiç bakmamıştım
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bnm joie chrome bi 4 yaşa kdr binse binilir
(174 puan) tarafından
Evet 4 yaşa kadar yazıyo ama fazla kullanabilen olmamış travel sistemleri
(7,768 puan) tarafından
Yok kuzu bnmkisi diğerleri gibi değil büyük pusetli değil o sepet gibi değil tam portbebe değil yani  kullanılır o yüzden
(174 puan) tarafından
Hmm araştırmak lazım canım
0 oy
(1,897 puan) tarafından
3yasina kadar rahat kullandım yürümeye alışsın diye kullanmadım daha yoksa gayet rahat sığıyor Elele off-road markaydı benim
(174 puan) tarafından
Kanz istiyodum bende herkes kullanışsız diyo
0 oy
(783 puan) tarafından

image

bak bu puseti bebek arabasina takabiliyorsun. Ben aldim kullaniyorum uzun sure kullanilir. Memnunum ve buda travel sistem diye geciyor
(174 puan) tarafından
Bunun da modelini pek beğenmedim canım
(783 puan) tarafından
Sen bilirsin uzun ömürlü oldugu için attim canim
(174 puan) tarafından
Bu kanz Kraft Chicco da çift yönlü pek bulamadım
(783 puan) tarafından
Pusetli olanlar kullanisli oluyor biz uyguna almıştık. 750 tl di ikisi
(174 puan) tarafından
Hmm anladım canım
0 oy
(85 puan) tarafından
11 buçuk aylık kullanıyorum ve çok çok rahat sürmesi bebeği yatış oturma vs bir çok pozisyon var katlanması çok pratik kii açmadı daha pratik yani geniş 3 buçuk yaşa kadar kullanırım daha da casual Cadillac trona modeli kullanıyorum bu arada
(174 puan) tarafından
Bende kanz bakıyorum canım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Benim  kızım  14 aylık  rahatlıkla  kullanıyorum  3 4 yasa  gider  canım  
(174 puan) tarafından
Çoğu kişi tavsiye etmiyo 1 2 kişi al diyo bende kararsız kaldım
(5,949 puan) tarafından
Bilmiyorum  ama  ben çok  rahat  kullanıyorum  sürüşü  çok  güzel  taşlı yollarda  çok  güzel  gidiyor  bana  göre  baston  hiç  rahat çünkü  sürüşü  çok  zor  kazık  gibi  ve bebeği  taşlı  yollarda  çok  sarsıyor
(174 puan) tarafından
4 yaşına kadar kullanabilirmi bilmiyorum hem dar oturma alanı gibi geldi başkalarından da duyduklarım hem ağır hemde büyüyünce ayağı o alttaki yere değiyor diyolar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
18 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 180 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 151 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde fatma23_karakas_ (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
4 Nisan 2022 Aile kategorisinde 3mhnads (1,892 puan) tarafından soruldu

378,415 soru

11,326,867 cevap

34,780 kullanıcı

...