0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (104 puan) tarafından

kzlar hangi tip bebek arabası daha kullanişli lütfen yardim edin . ben travel istedim resimdeki gibi çevrem ve

image

image

image

arkadaşlarım hep travel alma 6 7 ay kullaniliyor felan işte çok agir hantal bi araba dediler sizce en iyisi hangisi kullanişli uzun ömürlü hangisi kaç yaşa kadar kullaniliyor  pratik bbenim hiç bilgim yokk :(

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynen demin öbür postuna da yazdım canım çok hantal ve lullanışsız 
(104 puan) tarafından
hangileri kullanişli peki canm
tarafından
Kabin tipi olanlara bak yada baston
-Reklam-
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Aracınız var mı bilmiyorum ama aracınız olsa bile o kadar yer kaplıyor ki ben o yüzden tercih etmedim 

Sürüş açısından hangisi iyi bilemicem klasik olandan aldm tek çırpıda katlanıyor yer kaplamiyor diye travelle aynı fiyattaydi 

Ama travelin tekerlekleri büyük oldugu için bebekler daha az sarsilir gibime de geliyo travelinde öyle bir avantaji var
(104 puan) tarafından
anladm canm tesekkur ederm
0 oy
(863 puan) tarafından
Bence bundan alma bak ben bundan aldım 1 2 kez eşimle tek kullandım inan ki kaldırdım işte kutuya tek elle katlanan baston gibi olandan aldım boşuna masraf ettim oglum 2 yaşında bu arada baston gibi en rahatı gercekten 
(104 puan) tarafından
Vazgeçtim canm zaten kimse onermemis :(
(863 puan) tarafından
Gercekten çok hantallar ben çok pişman oldum
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Kullanışsız ağır ya bence en güzel baston Bebek Arabası yatay ve dikey olan hali

(104 puan) tarafından
vazgectim canm zaten ya kimse onermemks
0 oy
(633 puan) tarafından
Ben e bebek canyon olanını kullanıyorum aşırı rahat o kadar memnunum ki iyi ki aldım diyorum. Araba markamız Peugeot 101 tek kapılı minicik bir araba ama ona rağmen arabaya dahi sığıyor. Ağır falan diyorlar ama sürekli arabayı alıp sırtımda taşımıyorum. Bebeğimde pusat kullanırken de olsun diğer aparatı takınca da olsun çok rahat. Sürüşü kolay. Konforlu bir araba bence tercih edilebilir 
0 oy
tarafından
Bende bundan kullaniyorum canim memnunum aslinda ama cok agir ya yoruyo beni 
0 oy
tarafından
Bi bebek arabası 4 bin olur mu ya :( ;( 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 274 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 137 göst.