0 oy
334 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Doğum yapali 4 ay oldu zaten sezaryen bitirdi beni bir türlü iylesemedim şuanda hastayım geçen haftalar grubtim iyi olamadan ishal oldum kendimi çok halsiz hissediyorum dün aynaya bı baktım gözler çökmüş bıyıklar pos biyik yolunda ilerliyor 

10 Cevaplar

+6 oy
(44,603 puan) tarafından
Kizz nasıl rahat ediyon kocandan cekinmiyo mu ben onca işin arasında arada derede kan ter içinde de olsam ağda bantlarım var onla 5 dakikada şıp sak hemen hallediyom kendimde çok rahatsız olurum hemen
tarafından
Kız bıyık 4 aylık değil iki haftadır sürekli hastayım oda uzamis baya 4 aylık olsa herhalde kafayı yerdim
(44,603 puan) tarafından
Heee şimdi anladım :D dedim heralde bu karı 4 aydır bıyık uzattı puhahah
(22,070 puan) tarafından
Ula derya 4 ay da biyik ne olur sen biliyonmu :DD
tarafından
Orman kackinina donerdim herhalde hamilelikte hiç çıkmadı bıyık. Sivilcelerin filan yok oldu şimdi yeni yeni cikiyorlar
(44,603 puan) tarafından
Yaaa suss su an gülme tuttu
-Reklam-
0 oy
(7,677 puan) tarafından
4 ay olmuş artık canım kendini topla
tarafından
Sürekli halsizim bu ay ilkin çaba sarfediyor idim şuan çok kötüyüm çocuklarım okula gidiyor hayat sabah ezanı başlıyor birde oğlum birinci sınıf
(7,677 puan) tarafından
Burada genelinin öyle canım. Çocuğu olanlar genelde erkenden uyanıyor yani bu bir mana değil ki. Bir de ilk çocuğun sanmıştım. Kendini toplamalısın. Bu böyle olmaz.
0 oy
(1,253 puan) tarafından

4 aymi. :O:O  ilk sezeryaninmj

tarafından
Evet ilk zaten iki aya yakın çok kötü idim şimdide sürekli halsizlik bı iş yapsam belim ağrıyor
(1,253 puan) tarafından
Cnm kalkip hemen yuruseydin yattimi sezeryan da kalkamiyirsun bnm 1 hftada iyileşti hep yürüdum ikincide aklnda olsn yatma cok fazla
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Seni cok iyi anlıyorum canim... Aynaya bile bakmamisim aylarca öyle uzun uzun... 

Çok şükür esimde pos bıyıklı da olsam laf etmez... Ama kendini kötü hissediyor insan kimse degil kendin icin bi kuafore gidip de aldirsan da olur cnm.
tarafından
Aldım dün ama zoruma gitti eşim benim de ses etmiyor bende hiç farketmemisim ruh gibiyim hayatım gece bebek gündüz çocuklar uyku yok bide benim uyku problemi vardı iki bebek kalkıyor ise gece 5 kere ben uyanıyorum
(7,791 puan) tarafından
Yani canim olabilir bosver her seyimizle mükemmel olmak zorunda degiliz..
Oyle bi iddiamiz olsa anne olamazdik insanoglu aciz sonucta bı gün manken gibi gezersin bi gun pasakli :D hic zoruna gitmesin bebeginde buyudugunde her şey rayina oturacak elbet :)
0 oy
tarafından
Topla kendini artık ama 4 ay olmuş . Ağda bantları var onlardan al hemen aliver bıyığini öylede dolaşma artık :))
tarafından
Aldım kız almazmiyim görünce hemen müdahale ettim
0 oy
(760 puan) tarafından
Neden bu kadar geç toparlandın kız sezeryan oldum bende emek sarf etmelisin iyileşmek için yat yat olmuyor daha da kötüye gidiyor Amaliyatın 2 günündün hep yürüdüm bebeğimi aldım kucağıma öyle iyileştim 

Ama ara sıra yine sızıltı gibi oluyor 2.5 ay
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Kız buraya yazana kadar alıverirdin 

Multi vitamin mi alsan halsizlik için
tarafından
Onu bende düşünüyorum ebeye gittiğimde doktora yazdiracafim
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Eee alsana kiz 5 dakkandami yok 
0 oy
tarafından
Kız yapışkanlı ağdalar var elde ısıtmalı bnmde bebeğim küçük uyuduğumda hemen alıyom ben bugün gene alıcam mesela 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Dört ayda nasıl iyilesemedin bacım millet o sürede ikinciyi yapıyor
tarafından
Bir bilsem ki hala belim ağrıyor.bir ev supursem iki gün kalkamıyorum
(1,897 puan) tarafından
Kış sezaryen felan alakası yok o dediğinin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 396 göst.
22 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy