0 oy
291 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi
Doğuştan böyle ilk muaynede doktor baktı bişey demedi esimin memleketine geldim gorumcelerim niye boyle deyip duruyolar 

.......gitti.....

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Resimleri siliyorum en kısa zamanda götürcem insAllah bisey cıkmaz sağolun
-Reklam-
0 oy
(5,815 puan) tarafından
İlk defa görüyorum normal değil gibi ama bilemedim 
0 oy
(9,381 puan) tarafından
Ilk defa göruyorum farklı geldi bana
0 oy
(13,340 puan) tarafından
Yani bizimkinde gamze var ama sizinki gibi durmuyor kalça cikikligi testinde bakmadılar mi 
tarafından
O testi yapip yapmadıklarını bilmiyorum yani hic söylemediler test yapcaz diye fln
(13,340 puan) tarafından
Canım kaç aylık ?
tarafından
2 aylık
(13,340 puan) tarafından
Şimdi gidip bı göstersen ?
Bizim de bu şeklin biraz degisigi serklaj gamze mi öyle birşey dediler normal dediler bir sorun yaşamadık gerçi
tarafından
Götürcem gozüde akıyodu zaten bana sorun yok gibi geldi gören niye boyle deyince hem sinirlendim sanki cocuguma damga vuruyolarmis gibime geldi hemde endişelendim
(13,340 puan) tarafından
Hayır canım normal yani ama yaparlar şimdi de çünkü benim kızım erken doğduğu için tam gözükmüyordu gene 2 aya yakın yaptırdık testini. Gözü akması için bende götürdüm ( herşeyi aynı yaşamışız ) :).  Damla felan vermediler ılık çay ve pamukla sil dediler tabi sen yapma bı göster
tarafından
Canım niye damga vursunlar çocuğuna normal herkeste olan bişey olmadığı için uyarmışlar. Çocuk doktoruna bi göster çünkü normal durmuyor kalça muayenesini de yaptırmadığını söyle gidince onu da yapsınlar
tarafından
Ben ilk dogdugunda bide 40 i ciktiginda gosterdim ayni damlayi verdiler ikikez geçirmedi
Demli çay ve annesütü deniyorum emzirirken damlattıyorum 3 gundur eskisinden cok iyi sende damlat kendi sütünü
tarafından
Evet ama yinede insan uzülüyo niye böyle niye boyle demeleri zoruna gidiyo insanin
tarafından
Haklısın canım anneyiz en ufak birşeyi takıyoruz sen göster doktoruna en azndan soranlara normalmiş diyebil.
(13,340 puan) tarafından
Kuzum benimki 16 aylık oldu baya büyüdü yani :) şükür şimdi yok
(1,044 puan) tarafından
Resimi görmedim ama benim kızımın poposunun üst kısmındada delik var doktor muayne ederken gördü utrasyon cekildi Allaha şükür kapalı çıktı omur ilik. Acıklıgı çıkacak diye korktum dedi doktor şimdi gamze gibi halla delik gibi folik asit az kullandı mı dedi 3 ay kullanmıştım
tarafından
Ben folik asiti duzenli kullandim doktorum kesene kadar
(1,044 puan) tarafından
Bilemiyorum canım kalca cıkıgı utrasyonu 2 aylıkken çekiliyor yapılmamış galiba size bi götür doktora da göster içinde şüphe kalmasın benim kızımın Poposu ***** gibi duruyor
(1,044 puan) tarafından
Y.a.m.u.k duruyor yazmıştım
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Kuyruk sokumu ile ilgili sıkıntısı mı var acaba 
tarafından
Öyle olsa söylemezmiydi ilk hafta kan almaya goturduk doktorda benim yaptim gibi iki parmagiyla acip baktı bisey demedi
(13,203 puan) tarafından
Başka bir doktora götür kuzum yenidoğan diye sabretmek istemiş olabilir doktor
tarafından
Götürcem
0 oy
tarafından
Bana normal gelmedi canım
0 oy
tarafından
İlk defa görüyorum cnm
0 oy
(120,157 puan) tarafından
bana gore normal degil gibi
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Farklı bir çocuk dokturana götür normal gibi gelmedi ban .
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Sen bence muayeneye götür canım inşallah bişey çıkmaz 
0 oy
(7,834 puan) tarafından
Biraz değişik gibi canım bunun için ayrica bir kontrole götür bence. Bir şey çıkmazsa da en azından için rahat eder
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bana tuhaf gelmedi canim bilemedim ama 
0 oy
(44,802 puan) tarafından
İlk kez gördüm bilemedim valla normal gelmedi bana

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 304 göst.
0 oy
7 cevap 334 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 941 göst.
0 oy
6 cevap 216 göst.
13 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur29 (168 puan) tarafından soruldu

385,757 soru

11,533,477 cevap

35,207 kullanıcı

...