0 oy
477 göst.
Diğer kategorisinde (4,272 puan) tarafından
Kızlar ben 17 haftalık gebeyim daha kendi kilomdayım önceden de göbeğim vardı biraz geçen sağlık ocağında ebe muayene ederken dedi bu pantolonunun beli dar giyme Bi daha diye halbuki lastikli yüksek bel beni rahatsız etmiyor ama öyle öneride bulundu sizler ne zaman hamile giyime geçtiniz ben zaten tuniklerimi bol alırım genelde üstüme yapışan sevmem o yüzden ona gerek duymam ama pantolon almam lazım hangi mağazanın hamile pantolonları güzel hadi tavsiyede bulunun şu susama :) ❤️

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
27. Haftadayim karin panelli pantolonlar falan yeni giymeye basladim çok rahatmis la :D
(4,272 puan) tarafından
Nerden alıyorsun canım ya bana da öneride bulun böyle altı pantolon gibi pijama gibi mi ben korkuyorum şimdiden alırsam üstümden düşmesin diye :)))
tarafından
Valla LCW buldum bitane siyah kot altı kot üstü lastikli bide eşofman gibi buldum yine öyle 2 tanede tayt aldım yeter herslde zaten 3 ayım kaldı
(4,272 puan) tarafından
Fiyatları naısl peki canım malı falan güzel mi
tarafından
Güzeldi ama pahalı ya o eşofman gibi olan 90 liraydı kot 110 liraydı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hamile taytina geçtim başlarda canım hatta çoğu zaman tayt giydim pantolonlar kötüydü bana göre tulum elbise çok giydim
(4,272 puan) tarafından
Canım ben kapalıyım tayt vs ev içinde giyiyorum ama dışarı tunik altına mecbur pantolon laızm
tarafından
He canım oda doğru ama şöyle yap wakiki Dr hamile reyonunda çok çeşit var orda mutlaka bulursun
(4,272 puan) tarafından
Ordan bakayım o zaman canım çok saol :)
tarafından
Rica ederim canim
0 oy
tarafından
Hiç geçmedim bacım ben gecemedim 
(4,272 puan) tarafından
Yaa pis zayıf seni :)) ❤️
tarafından
Zayıf değilim kız balık etliyim ama hamileyken kilo almadım
(4,272 puan) tarafından
Haa tamam o zaman kız :) bende öyleyim daha almadım insallah bu şekilde devam ederim ya :D
0 oy
tarafından
Bende 2 gün sonra 17 haftaluk olucam 5 kilo almışım bile bu hafta alışveriş yapıcam kendime ben pantolon giymiyorum ama dün lcw de çok güzel hamile kotlari vardı bak istersem 
(4,272 puan) tarafından
Ben almadım canım bulantılar vardı üstüne kovit oldum 7 kilo falan verdim vardır Bi hayır zaten kilolu hamile kaldım insallah çok da almadan bitiririm :) çok saol canım bakayım ❤️
0 oy
(2,770 puan) tarafından
Hep elbise giydim arada bi normal bi tayt giydim hic hamilelere ozel bisey giymedim iki cocuktada sadice aldigim seyleri xl aldim
(4,272 puan) tarafından
Ben elbise çok giymiyorum canım ya tuniklerim de zaten genelde salaş ve bol o yüzden ev içine tayt dışarıya da pantolon alacagım artık bende :)
(2,770 puan) tarafından
Bak yeni cikan pantolonlar var belleri lastikli ben dogumumun sonuna dogru onu aldim dogumdan sonrada kullandim gayette rahat oldu
(4,272 puan) tarafından
Onlardan bakayım inşallah canım çok saol :)
0 oy
(563 puan) tarafından
30 haftayım yeni geçtim diyebilirim pentiden aldım cok rahat 
(4,272 puan) tarafından
Pantolon mu tayt mı canım
(563 puan) tarafından
Dar paça pantolon ama tayt diye geçiyor beli lastikli
(4,272 puan) tarafından
Tamam canım bakayım çok saol :)
0 oy
(44 puan) tarafından
Hiç hamile kıyafeti giymedim :) 22.haftama kadar hep aynıydım o zamandan sonra hafif göbek çıktı. Ama normalde de dar kıyafet giyen biri olmadığım için tüm kıyafetlerim oldu. 
(4,272 puan) tarafından
Canım benim de kilo yok ama ebe bu düğmeler falan da sıkmayacak göbeğini dedi o yüzden şimdiden lastikli hamile pantolonu alayım diyorum zarar görmesin bebiş ne yapalım :)
0 oy
(2,458 puan) tarafından
Sadece 1 tane hamile taytı aldım lcw dan başka da hamile giyimi almadım :) tabi külotlarım vardı önceki hamileliğimden onları giyiyorum bide. Geri kalan kıyafetlerim hep normal kıyafetlerim
(4,272 puan) tarafından
Nerde satılıyor canım bari şimdiden çarşıya falan çıkarsam alayım Bi kaç tane :))
(2,458 puan) tarafından
Ben normal iç giyim mağazasından almıştım mahalleden canım. Bu hamileliğimde bikaç tane daha aldım :)
(4,272 puan) tarafından
Kaç tane alsam yeterli olur canım ona göre tavsiye de alayım bulmuşken :)) hamile sütyen de varsa onu da söyle bileyim :D
(2,458 puan) tarafından
Hamile değil de emzirme sütyenleri var hamile sütyeni diye de geçiyor ama emzirirken çok pratik oluyor. Benim 7 tane falan külotum var malum akıntı çok olduğu için sık değiştiriyorum :)
(4,272 puan) tarafından
Tamam canım çok saol çok işime yarayacak bu bilgiler inşallah :) ❤️
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Hamileliğimin son ayı karnım çıkmıştı o zaman hamilelik pantolonuna gectim
(4,272 puan) tarafından
Maşallah bacım ben de daha kilo almadım ama ebe bu düğmeler falan da sıkmasın lastikli al şimdiden zararlı bebeğe dedi ondan ben şimdiden alayım diyorum
0 oy
tarafından
8 haftalikken giydim hamile pantolonu falan cunku karnim hemen cikmisti 30kilo aldim 
(4,272 puan) tarafından
Yaa benim daha kilo yok canım aksine verdim ama yine de düğmeler falan karnına batmasın dedi ebe ondan şimdiden alayım diyorum
0 oy
(4,272 puan) tarafından
Fikir verin kızlar :) 
0 oy
(100 puan) tarafından
7. Ayda kocamın kıyafetlerine başladım 
(4,272 puan) tarafından
Hamile kilotu olduğunu bende bugün burda öğrendim valla ya :)
(100 puan) tarafından
Bir sektör hamilelik
Hamile tokası bile satarlar
(4,272 puan) tarafından
Valla ya hatta sordum arkadasa hamile sütyen de var mı varsa söyle bileyim diye yok emzirme sütyen var ilerde dedi :)))
(100 puan) tarafından
Emzirme bir işe yaramıyor
Meme uçları meydanda
Lcw sütyenli atlet daha iyi
(4,272 puan) tarafından
Hmm bunu da öğrendiğim iyi oldu saol canım
0 oy
(948 puan) tarafından
Hic gecmedim yaza geldigi icin  son aylar kendi elbiseleriimi giydim ifil ifil:)
0 oy
tarafından
Özel hamile kıyafeti hiç almadım kendi kıyafetlerimi kullandım 
(4,272 puan) tarafından
Pantolon alacagım ben sadece canım pantolonun düğme kısmı sıkmasın dedi ebe
0 oy
(770 puan) tarafından
25 :) pentiden taytlar aldım hem indirimdeydi  hem rahatlar
(4,272 puan) tarafından
Yaa bende alayım ev içinde giyerim ama kapalı oldugum için dışarı mecbur pantolon lazım
(770 puan) tarafından
Pantolon varmiydi bakmadım ama en ucuz ordaydi internetten bak pentinin belki pantolonuda vardır benm 50 kusurlar 70 kusure aldım
(4,272 puan) tarafından
Tamam canım bakayım çok saol ❤️
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Hiç geçmedim hep kendi giyimimdi gerek de kalmadı
(4,272 puan) tarafından
Canım ben de elbise almam ama pantolon mecbur alacagım ebe düğme kısmı sıkmasın hic dedi
0 oy
(514 puan) tarafından
Hamileligimi ogrenir ogrenmez:) oyle ozellikle hamile kiyafeti almiyrm daha rahat giyinmeye calisyrm. Jean'ı hsyatimdan cikardim elbise ve hamile tayti ile devam ediyrm
(4,272 puan) tarafından
Canım bende kilo almadım ama ebe sıkan şeyler giyme kesinlikle pantolon al şimdiden dedi o yüzden pantolon alacagım evde bende tayt kullanıyorum zaten
0 oy
(3,124 puan) tarafından

21 haftalik oldum aldim bende bugün geldi pantolon aldım 

2 tane ile geçirmeyi planlıyorum normal tayt da giyiyorum 
(4,272 puan) tarafından
Canım nerden aldın tavsiye eder misin
(3,124 puan) tarafından
Ben almanyada yaşıyorum yine soyliyim ama bilmiyorum turkuyede var mı  SHEIN diye alışveriş sitesi
(4,272 puan) tarafından
Tamam canım ben de burdakilere bakayım insallah

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 329 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Annelik (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 365 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Syvldc (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 262 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Seydasel (4 puan) tarafından soruldu