0 oy
86 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (105 puan) tarafından
Göğüs ucum biri çok küçük biri hiç yok İçe dönük hiç çıkmıyor bile slikon kullanlyırom bu sefer bebek slikon a alıştı göğüs ucu hiç çekemiyor napacam ben hep slikon la mi gecezem 

3 Cevaplar

0 oy
(10,371 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben de onla başladım sonra o emerken bir anda çektim ucu öyle verdim ağzına 15 günlük falandı yarı etimi yarı memeyi kaptı öyle öyle çıktı ucu
(105 puan) tarafından
Bnde deniyorum öyle ama ağzını açıp geziniyor sonra ağlamaya başliyo
(10,371 puan) tarafından
Alışır yavaş yavaş panik yapma gece aldığında falan hiç pes etme ben uyumadım nerdeyse sürekli memeyi verme derdinde oldum. Bir de elektrikli sağma makinesi de çok işe yarıyor sağarken ucu çıkıyor ya o ara annem verirdi kızımı şu an 19 aylık dümdüzdü sıfır göçük uç her biri en az 4 cm şu an :)
-Reklam-
0 oy
(9,227 puan) tarafından
3 ay emzirdim ben onla. Sonra sonra kendi normal emmeye başladı. Benim goğus ucum vardı ama tutmamıstı
(105 puan) tarafından
Benimki çok küçük inşllh zamanla büyür çok can sıkıcı slikon da ikide Bi düşüyor
(9,227 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyprum zor.oluyor evet çıkıyor surekli. Gece uyanp silikon takmak, bi yere giderken yannda taşımak fln. Unuttuğun an bittin emziremiyorsun çunku. Ama zamanla duzelir ya ben dedim 2 sene silikonla mı emecek bu çocuk :) ne kadarlık bebişin
(105 puan) tarafından
20günlük henüz
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Canım youtuba şırınga ile göğüs ucu çıkarma yaz izle bi onu inşallah işine yarar 
(1,454 puan) tarafından
Bide uc önemli değil canım kahverengi  bölgeyi komple aldır ağzına zaten kendiliginden emecek inşallah
(105 puan) tarafından
Ya öğrenemezse diye korkuyorum
(1,454 puan) tarafından
Öğrenir annesi sen merak etme dedigimi yap

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 76 göst.
0 oy
5 cevap 94 göst.
23 Kasım 2023 Aile kategorisinde Aylin976 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.