0 oy
134 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
iki uc gecedir  uyumuyoruz  zaten.   burnu tutuluyordu ilac veriyordum  sabhdan aksama kadar cok iyi oynar eder  ama  aksam  olunca  bu gun atesi kalkdi uyandi atesler  icinde  ilac verdim dussun diye  lutfen dua edib kizima. hasta  olmaz     tez tez.  ama  oluncada cok kotu keciriri.  ates  olcenimiz  bozuk.  olcede  bilmiyorum cok kotuyum

4 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Eşine söyle nöbetçi eczaneden ateş ölçer alsın mutlaka düşmez daha da yükselirse acile gidersiniz neye göre davranacaksın ki şuan geçmiş olsun 
(1,161 puan) tarafından
ayagimda  salliyorum uyur. kac aptekden sorusdum kecen defa  bulamadimki yasadigin yerde  tum aptekleri kecdim bebelac  4 ddevam sutu bile  alamadim
(4,089 puan) tarafından
Böyle imkanları kısıtlı yerde yaşamakta zor ya eğer eli ayağı çok soğuk olursa düşmezse gidin mutlaka
(1,161 puan) tarafından
Allahdan ilac atip hep ecvde saklarim.   bilmiyorumki azi disimi atesi yoksa  hastalikmi anlaniyorumki.  gunduz  qayet neseli oynuyordu nen oldusa  birnanda  oldu
(4,089 puan) tarafından
Belli olmuyor ki canm Rabbim şifasını versin bi an önce
(1,161 puan) tarafından
amin ysaa. cocuklar hic hastalanmasa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun cnm Rabbim şifa versin inşallah ❤️
(1,161 puan) tarafından
amin canim ya  dua  edin dualar  kabul olsun
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Sarımsak rendele zeytinyağı ile karıştır, ayagının altına sür bebegin, çorap giydir üzerine beklesin sabaha kadar , bide bunu dene şifa olur inşallah
(1,161 puan) tarafından
cok tsk ederim.  enmese  mutlaka  yapacam ilac  verdim su an ayagimda  salliyorun uykusu var
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım ama komşu da falan yokmu Ateş ölçer mutlaka olc bilemezsin kaç olduğunu kötü sonuçlar doğurabilir Allah korusun dus falan aldır 
(1,161 puan) tarafından
yapdim canim ilacini verdim bir body var  eyninde  su an.  salloyprum uykusu var  uyusun diye burda  saaat  1 yarisi mahelleye  1 aydir tasindik yani kimise tanimama etmem1

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 158 göst.
19 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
18 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
3 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
13 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esmer anaa (988 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...