0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
tarafından kapalı
Dişim migren kulak ağrısı bi yandan antibiyotiğin yan etkileri bi yandan beni bitiriyor cok fena oluyorum eşimde calısıyo yorgun geliyo ama hergün aralıksız birlikte olmak istiyo ama ben sıkılıyorum 8.5 aylık kızım var onunla zar zor ilgileniyorum her birlikte olduğumuzda gidip abdest alıyorum sabah aksam adam beni bırakmıyo onu kırmamak ta istemiyorum ama beni anlamıyo beni çok yoruyo farkında değil. Birlikte olmak istemiyorum dedipimdede sana noluyo böyle diyo napıcam ben. 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

+1 oy
(10,372 puan) tarafından
Valla bence rahatsız insana böyle yaklaşan adamda gram vicdan yoktur. Hiç video izlese daha mı iyi muhabbeti, erkekler farklı muhabbeti, gözü dışarı kayar muhabbeti yapmayın. Evliliği buradaki çoğu kadın da yanlış biliyor. Hayatı paylaşıyorsunuz yatak odası kısmı sadece bir detay öncelik her zaman sağlık ve psikoloji.
(266 puan) tarafından
Aradığım yorum helal
-Reklam-
0 oy
(98 puan) tarafından
Canım dişini sık bence. Burda okuyorum eşlerinden yakınanlar var uygunsuz video izliyor diye. Bana göre o çok daha kötü. Dişin için de karanfil çiğnersen iyi gelir ağrısına Rabbim şifa versin bi an önce 
(394 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun. Ama inan artık bunalıyorum o bana yakınlaştıkca ben soğuyorum dişim içinde karanfil yağı kullanıyorum
0 oy
(7,194 puan) tarafından
Esini karşına alıp adam akıllı konusmalisin . Birliktelik karşılıklı istek ve riza üzerine olur . Sadece onun zevki üzerine bir evlilik olmaz . Huzurun kaçar zamanla . Esini arzulama isteğin olmaz . Hep bir görev gibi olur bu da evliliğin heyecanını bitirir . En azından bir gün ara versin o kadarına dayanabilir herhalde.. ve bu durum kesinlikle bir hastalık her gün yapmak kesinlikle sağlıklı bir iş değil doktora gözüksün muhakkak...
0 oy
(545 puan) tarafından
İşten yorgun gelip hergun yapmaya nasıl güç buluyor kız :) ayy güldüm canım kusura bakma ama eşinle bunu konusmalisin ciddi problem olabilir daha sonrasında bide ilişki iki taraflı olmalı sırf eşin istiyor diye değil senin de istemen gerekir uygun bir dille anlat bunu eşine en azından hafta da 3 e indirsin böylece sende onu ozleyip isteyebilirsin bu şekilde hergun olması zaten sağlık açısından da iyi değil en azından araya birgün koymalısınız vücudun da dinlenir bu şekilde çok yorar seni 
0 oy
tarafından
Malesef bazı erkekler bu konudada birçok diğer konular gibi cokkkkk anlayissiz Allah yardımcın olsun 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 742 göst.
4 Haziran 2020 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 242 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 234 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 598 göst.

379,983 soru

11,374,817 cevap

34,858 kullanıcı

...