0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 2 buçuk yaşında oğlum var geçen seneden bu yana burun kanaması yaşıyoruz defalarca KBB ye götürdüm burnuda kırılmıştı 1 buçuk yaşında zaten ondan snra kanamaya başladı die dusunduk KBB ye goturdugumuzde burun kirikla alâkali sıkıntı yok ama alerjisi var dedi neye nasıl alerjisi olduğunu bilmiyorum nazalnem kullanıyorum onu vermişti iyide geldi bıraktığım zaman oğlum burnunu ovuyo çok kötü kanıyor ondan sonra anne acıyor kasiniyor diyor artık ne yapacağımı şaşırdım  

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu burun kasintisini galiba daha hiç bi doktor çözemedi anneminde öyle kaşınıyor der hop fosur fosur kan akar gorumcem kaynim onlarında öyle kaç doktor gezdiler çare yok neden olur bilen yok 
(120 puan) tarafından
Evet canım çözümü yok sanırım doktorlar da bulamıyor ya eşimin de bekarken kabarmış doktor genetik te.olabilir demisti
-Reklam-
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Alerji testi yaptırdınız mı
(120 puan) tarafından
Yapmadım canım ama doktor geniz akıntısı olduğunu hapsuruyor mu dedi hepsi olduğu için alerji dedi
(1,335 puan) tarafından
Siz yinede alerji testi yaptırın . Mesela benim oğlanlarında yumurtaya alerjisi vr biraz yesin baygınlık geçiriyor poposundan kan geliyor her tarafı kızarıp şişiyor
(120 puan) tarafından
Hadiya çok geçmiş olsun canım sizede nerde nasıl yapılıyor bu test
(1,335 puan) tarafından
Özelde yaptırmıştık 2 sene önce aradık alerji testi yaptırmak istiyoruz diyip randevu almıştık ama devlette oluyor bir araştırın derim ihmal etmeyin alerji hafife alınacak bir şey değil maalesef sizede çok geçmiş olsun 3 yıldır kesinlikle yumurta yada yumurta içeren yiyecekler kesinlikle vermiyorum
0 oy
(4,176 puan) tarafından
Sehir olarak nerdesini. Benim burunda kayseriye gdince mahvoldu kizmin oglumun esimin hepimizin kanadi. Nemsiz kuru ayaz diye. Dudak ustum kupkuru oldu konusup gilemiodum burun icim catladi kuru ve kaniodu.  Gerci ccgun dogustan ayni sehirde havasina falan alisiktir ama. Nemsiz sehirse olabilirmi 
(120 puan) tarafından
İstanbulda yaşıyoruz canım evimiz kuru dediginiz gibi oğlumun burnu çok kuruyor nemli olunca sıkıntı yasamiyoruz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 380 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 234 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 742 göst.
4 Haziran 2020 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,008 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Zeynep inac1 (0 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,862 kullanıcı

...