+1 oy
471 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Her fırsatta fırçalıyor beni eşim zaten dün akşam ustude  keçilerinin var ben şehirde yaşadım hayatımda keçi doğru dürüst görmedim sevdim diye gelip onunla köye yerlestim.Esim yeni 1 haftadır keçi aldı  .kizim 1 yaşında kecilere seviyor diye  eşinim yanına gittik biz gidince bilemedim keçiler ürktü  ve suya gitmediler eşim kecileri çağır gelsin dedi bilmediğim için beceremedim .Bana denediği laf kalmadı aksam eve gittim kendisi arkadaşlarıyla gezdi geldi saat 11 de  bende kapıyı açtım ışığı yak dedi bende yakmadim.gittim uyumaya ne sulalem kaldı ne küfürler aklınıza gelmez bana dedi sende nefis yok nefis olsa  bilmem ne benden bir çöp dahi istemezsin dedi bunu al demezsin dedi .sonra uckuru için barıştı benle ama ben çok kırgınim bana malının dusmanisin dedi. Şimdi altın borcu var ve biliyor bende var vermezsem olur mu kendi birikimim 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu nasıl insanlık sakın vermee altınını sakın güven olmaz böylesine benimkide öyledir küfür kavga sinir asla vermiyorum 
tarafından
Vermedim zaten
-Reklam-
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Böyle bir kişiliğe yardım etmezdim
tarafından
Bende etmeyi düşünmüyorum sürekli yazıyor bana  para bulamadım
(687 puan) tarafından
Vicdan yaptırıyor asla verme
0 oy
tarafından
Nasıl bir ilişki anlamadım ben o barışmak istiyorsa o kadar laftan sonra sen niye mesafe koymuyorsun benimde var eşimin hayvanları birine elimi bile sürmem surmeyecegimi de bilir o yüzden beklemez bişey kızımda sever çok gider bakar sıkılınca eve gideriz biz o işini halledip gelir San onlar i demeue asla hakkı yok
tarafından
Ben koydum tavrımi merak etme kendi cabinda barıştığı mi zannediyor .demedigini bırakmadı hayvanlari otlatırken yorulmamis simdi yorulmuş  benim bir şeyden anladığım yokmuş
tarafından
Allah sabır versin o adamla yaşayacağı bir ömre canım
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Asla vermezdim 

Artı birde ona tekmeyi vururdum o kimki aileme bana hakaret edecek :ermm:

tarafından
El kaldırsam dayak yerdim
tarafından
Ne saçma ya
0 oy
(731 puan) tarafından
Umarım uçkuru için barışma çabasına olumlu yaklaşmadın sakın altınını verme sana nefis olsa benden bişey istemezsin diyen kişilik o hakkı sende bulmuyor ise karın olarak sende kocan olarak malını paylaşma hakkı görme o keçiler ile bol bol vakit geçiren hyvan dilini öğrenen adama 
tarafından
Yok konusmuyorum
0 oy
(7,738 puan) tarafından
Senin altın sadece senin hakkın. Vermezdim ben
tarafından
Sadece benim birikimim
(7,738 puan) tarafından
Verme kız verme. Mehir diye bize takılan altınlar da sadece kadına ait olur. O isterse eşe verir vermezse de hiçbir sıkıntısı olmaz
0 oy
tarafından

Bana o kadar hakaret eden bir kocaya birikimimi asla vermem çocuğum için saklarım 

tarafından
Bende ondan biriktiriyorum
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Verme tabiki hatta ben senin yerinde olsam barışmaz süründürürdm biraz uckuru kopasica
tarafından
Valla konusmuyorum onunla
0 oy
(3,378 puan) tarafından
Etmezdim. Ne olacağı belli değil. Bi güvencem olmalı. 
tarafından
Vermedim valla bende o yüzden biriktiriyordum ogrwndi
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Anlık sinirler mı diyorsun hep mı böyle...eşim yardım ederim ama bu tavrı karşısında edesim gelmezdi tabi 
tarafından
Hep boyledir
0 oy
(503 puan) tarafından
bana iyi de davransa kötü de davransa ben vermem altınımı. Allah yardımcın olsun aşkım,inşallah halledersin işini der çıkarım işin içinden.  sonuçta ben altın yumurtlamıyorum ki, hadi bu sefer ver altını, bi daha sıkışınca ver. ee bende de bitince ne olacak? o yüzden ne şeytanı gör ne salâvat getir :)
tarafından
Vermez ama ister
0 oy
tarafından
Bende köy hayatını hiç bilmezdim kaynanam hastalandı izmire gelmesi gerekti bizde eşimle köye guttik malesef benimde eşim çok anlayışsiz davrandı bana zamanla alıştım köy hayatına ama bu son senelerde gittiğimizde çok Anlayışlı davranıyor 
tarafından
Benimki ne anlayışlı ne birsey
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Verme tabiki once kiymetini bilsin sana para için yaklasmasina izin verme
tarafından
Dün kaç kere mesaj attı cevap vermedim
(1,022 puan) tarafından
Mesafeli davran bence seni kaybetme hissini yasat.. erkekler genelde gitmez etmez bana mecbur diye düşünerek böyle hafife alıyor kadinlari
0 oy
(930 puan) tarafından
Onda da nefis olsaydı senden altınıni istemezdi 

Sakin verme 
tarafından
Değil mi
(930 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Birak altını günahımı vermem oylesine.. 

Yada yok sadece günahımı veririm yeter.
tarafından
Vermedim valla
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Kari koca arasinda senin benim altinim lafini sevmiyorum  dogruda bulmuyorm mesela senin basin sıkıştignda esin ben vermeyeyim altinimi  ya parami allah yardimcn olsun dese hosuna gidermiydi  ama bu derecede kufur etmiş eşin ozaman verme hakli olursun hem 
tarafından
Bana sürekli hakaret eder
0 oy
(629 puan) tarafından
Tabikide ver cnm bizde esimle kotu oluyoruz normal seyler allah mutluluk versn yuvaniza brn dogum paramla kalin bilezik almistm kemdime borclar biriknce birde araba icin kredi cekmemiz lazim oteki krediyi kapatmadan yenisi cekilmiyor bilezimle kolyemi verdim sen daha iyi bilirsn ama ben verdm 
tarafından
Vermedim valla
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Hem hakarettin yicem hemde altınımı mi vercem asla vermezdim 
tarafından
Valla vermedim
(1,314 puan) tarafından
Önce karşındakini insan gibi davranmayı öğrensin sonra bisey iştesin ben günahımı bile vermem valla bu tarz kişilere
0 oy
(907 puan) tarafından
Kusura bakma canım eşin tam bir pislikmis , asla altınlarını verme bu adama güven olmaz yarın bir gün ortada kalırsan sana çocuğuna lazım olur
tarafından
Vermedim valla bende o yüzden biriktiriyordum ogrwndi
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Gizli sakliysa sakın verme sana o laflari diyen adama 
tarafından
Vermedim valla

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 130 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy