0 oy
425 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
Kızlar bana hep yeminler ederek sen benim ilk göz ağrımsin derdi ilk sevdiğimsin derdi .şimdi öğreniyorum ben kacinciymisim ona karşı güvenim sanki sarsıldı?

21 Cevaplar

+5 oy
(4,553 puan) tarafından
Yemini diline sakız eden kim olursa olsun güvenmem ben 
(78 puan) tarafından
Aynı şey bendede var
-Reklam-
+1 oy
(13,803 puan) tarafından
Yani şimdi sorsan ben onları sevmemiştim , seni seçtikten sonra gerçek sevgiyi anladim , onlar çocukluk aşkıydı,  anlatmaya gerek duymadım falan diyecek. Bence geçmiş ilişkiler bu kadar dillendirilmemeli. 
tarafından
+++++++
+1 oy
(5,726 puan) tarafından
Bir erkeğin ilk sevdiği olmak için 12-13 yaşında sevgili olmak lazım. Eğer böyle değilse senin buna inanmış olman hata. 
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Nasıl yani aldatmış mı
(78 puan) tarafından
Hayır benden öncekileri yeni yeni başkalarından duyuyorum
(2,303 puan) tarafından
Hım nie sölememş belki önemsiz die demmştr bn ilk zamanlar sormştm hepsini söledi
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Yani baştan da soyleyebilirdi sonuçta geçmişi beni ilgilendirmez ama ben daha çok neden sakladıgiyla ilgilenirim sebep ne de gizlemiş benden belki de sorun edeceğini düşünmüş olabilir 
0 oy
(2,735 puan) tarafından
Yaşlarınız kaçtı tanıştığınızda? Üzülerek söylüyorum ama 15 17 yaşlarında tanışıp evlenmediyseniz ilk sevgili olduğu kişinin siz olduğunuzu düşünmeniz çok masumca olmuş. Geçmiş gitmiş, eski sevgilileri olmuş olması hepsine aynı duyguları hissettiği anlamına gelmez bu arada. 
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Geçmişini sana soyleyi uygun görmemiş ben bunu anladım. Çok mu kıskansvsin bunu sorun mu yapardin. Geçmişi hakkında sürekli soru mu sorardın yani senin bu konuda tavrın nasıl olurdu. Belki o yüzden söylememiştir ama yemin katmasi hoş degil
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Sizin karakterinize bağlı bir durum belki sizin büyük tepkiler vereceğinizi düşündüyse saklama gereği duymuş olabilir
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Ben benden öncekine asla takılmıyorum önceleri kafama takılırdı ama acayip saçma ya onu sevseydi onunla evlenirdi diye düşünüyorum yani bunu eşine söyleyip adamın aklına getirme bence.  
0 oy
tarafından
İnsanın hayatına çok kişi girip çıkmıştır ama hepsinden farklı olanı eşidir. 

İnsan bir yalan gördü mü de eskisi gibi asla olamıyor malesef. Bende güvenemiyorum 

Eşin kizacagindan çekinmiş olabilir....... tabi bana göre her ne olursa olsun eşler arasında gizli saklı olmaması gerekiyor 
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Bu saatten sonra geçmişi konuşup niye keyfinizi kaçırıyorsunuz ki adı üstünde geçmiş.. yalan söylemese iyiymis ama işte niye söyledi onuda öğrenmek lazim
0 oy
(1,133 puan) tarafından
Demek ki yalan söyleme huyu var .Evet güvenim sarsılırdı
0 oy
tarafından
Yemin ha bire söyleyenden şüphe duymak gerek ztn 
0 oy
(1,804 puan) tarafından
Kendince sevdiğim tek sensin hesabı söylemiş olabilir ama doğru değil. Ben geçmişin kurcalanmasını da doğru bulmuyorum yakın çevreden biriyle birlikte değilse. 
(78 puan) tarafından
Daha önce yakın ondan kim olduğunuda bilmek istiyorum
(1,804 puan) tarafından
Yakınsa bende bilmek isterim yanyana gelmek istemem ona göre hareket etmek isterim
0 oy
(3,000 puan) tarafından
Yani ne var bunda onlar senin kadar sevmemis iste seninle evli, sevgi anlamında ilk kez seni sevmiş ben öyle anladım.
0 oy
tarafından
Suan bende esine guvenmedim 
0 oy
(2,991 puan) tarafından
Geçmişte olanlar beni ilgilendirmiyor seri katil hırsız vs değilse hiç umrumda bile değil geçmişi.
0 oy
(313 puan) tarafından
Bu konu hakkında hiç konuşulmasa umrumda olmaz ama sürekli ilk göz ağrımsin diyip yemin edilince benimde güvenim gider yani..
0 oy
(12,775 puan) tarafından
Biri neden ilkimsin deme ihtiyacı duyarki hiç anlamam biz eşimle otuz yaşında evlendik ne ben öncesini bilirim ne de 
0 oy
(624 puan) tarafından
Çok para haramsız çok laf yalansız olmazmış. Kim olursa olsun biri çok yemin ediyorsa koşarak kaçın 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 523 göst.
0 oy
4 cevap 211 göst.
0 oy
7 cevap 250 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 323 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,324 soru