0 oy
627 göst.
Aile kategorisinde (749 puan) tarafından
İlk hamileligim sizce lazm oluyormu normal gecelik yada picama olsa olmuyormu

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

ben boyle birsey aldim 75 liraya kullanilir diye dusunuyorum dogumdam sonrada canim bence bundan haric 2 takim daha aldim onlar normal gecelik takimi
(749 puan) tarafından
Evet bu modelde kullanislii
tarafından
Boyle birsey kullanabilirsin hem lohisa pijamasi hem normal gibi rahat edersin canim
(749 puan) tarafından
Aynen  daha iyii
-Reklam-
0 oy
(881 puan) tarafından
Ben pijama takımı aldım 2 tane canım. Lohusa setleri çok pahalıydı gerek duymadım açıkcası
(749 puan) tarafından
Bnde okadar para vermek istemiyorum acikcasi normal elbise tarznda bi gecelik alcam  pantolon tarznda cok picamam var  zTen
0 oy
tarafından
Fuzuli bir şey arkadaşım hiçte gerek yok bir gecelik 2 normal pijama takımı al yeterli oluyor inanki. Ben şal bone vs götürdüm fotoğraf çekileceğim diye hiç düşündüğüm gibi olmadı. Gerek yok inanki. Kullanım amaçları aynı gösterişe kaçman gerekmiyor. Süsü püsü seviyorsan çok o ayrı tabiki :) 
(749 puan) tarafından
Oyle yapcam  bnde canimm kaynanmda almisti gelin alisverisinde o olurmuki acaba  beyaz renk dntelli
tarafından
Oo olır tabi daha ne düşünüyorsun tatlım. Lohusa adı altında ekstra piyasa bu inanki. Hemde beyazmış en çok tercih edileni. Onu giyersin benimki plmuyordu bana olsa maviydi bende onu giyecektim. Diğer türlü normal pijamaların varsa tamamdır bu konu daha düşünme hiç, çokta güzel olur böyle.
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bn bi etekli birde normal pijama takimi aldm lohusa almadm lohusa gecelklerini sevmiorm bn 
(749 puan) tarafından
Bnde oyle yapicamm valal
(2,351 puan) tarafından
Ole yap nolacak ki lohusa gecelkleri hem gerksz pahali hemde dantel duntel bn sevmem
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Ben gereksiz buluyorum canım iki üç tane pijama takımı alsan yeterli olur. Ben öyle yapacam. Gösterişi şatafatı seviyorsan al ama farketmez diyorsan şart değil
(749 puan) tarafından
Yok acaba drdim lazm olurmu sartmiki :)
(3,136 puan) tarafından
İsteğe göre canım zorunlu değil :) bende önce heves ettim de şimdi hevesim yok
0 oy
(404 puan) tarafından
Sezeryan oldum 2 tane pijama takimi aldim o kadar gayette rahat ettim bence gecelik sart degil tercih meselesi sadece
0 oy
tarafından
Onu dugmeli ve rahat olduktan sonra hepsi kullanilir bence . 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 316 göst.
13 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 231 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Panikanne (402 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 135 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Dünyalarım (121 puan) tarafından soruldu

379,800 soru

11,369,140 cevap

34,852 kullanıcı