0 oy
170 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Ya kızlar bir şey soracağım şimdi ben kol ve bacağımı ağdayla alıyorum ama bacaktaki kıllar çok seyrek ve ince çıkıyor hepsi aynı anda çıkmadığı için ne yapacağımı şaşırıyorum alsam mı çıkanları yoksa hepsinin çıkmasını beklesem ama bazı yerler çıkarken diğer tarafları daha uç bile atmıyor ne yapayim ya 

4 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ay aynı ben biri çıkıyor biri çıkmıyor normalde ayda bir olmam lazımken 15 günde bir ağda yapıyorum 
tarafından
Yaaa bende sinir oluyorum yaaa
-Reklam-
0 oy
(2,969 puan) tarafından
Jilet yapabilirsin hem agda yuzunden olusan kararmayi alir hem de ayni anda uzarlar. 
tarafından
Ablam da bana öyle dedi jilet vurdum Bir defa yine seyrek çıktı yine bazı yerler çıktı bazı yerler çıkmadı bazı yerler uzarken daha diğer taraflar uç bile atmıyor sinir oluyorum bu duruma
(2,969 puan) tarafından
Benimkiler de oyle ben jilet yapiyorum cikanlari aliyorum sonra cikmayanlar bir yerden sonra batik oluyor. Bu kis insallah lazere baslicam
0 oy
(350 puan) tarafından
O çıkmayan yerler zayıflamış kökler canım. Çıkanlar oldukça alırsan onlar da zayıflar. Benim bacaklar da aynı şekilde 
tarafından
E çıkanları alsam digerleri çıkınca alsam bu döngü içerisinde mi devam edecek hep AHAHAHAHAHAHAH
(350 puan) tarafından
Maalesef bitene kadar devamkeee :D ya mesela kışın hepsini beklersin çok rahatsız etmiyorsa seni, yazın çıktıkça alırsın ben öyle yapıyorum.
Evde lazer epilasyon makinam var bazen benim de yarısı çıkmış yarısı yok oluyo jilet yapıp atış yapıyorum tekrar güçlenmesin diye. Anam kıl tüy işi çok zor ya ben lazere de gittim yok yani gitmiyo :)) kılsız karılara çok özeniyorum
tarafından
Yaaa bende özeniyom shshhshs valla bitmiyor bide aynı anda çıksa yanmam ama bu düzensizlik sinir bozucu yok ya ben çıkınca dayanamıyorum
0 oy
(245 puan) tarafından
Jilette yapsan aynı anda cikmiyo nasıl oluyorsa :D
tarafından
Yaa bende bu şikayetten dolayı bir defa jilette vurdum yine seyrek ve düzensiz çıktı ne yapcan bilemiyorum çıkanları da iki de bir alamam dhhdhs
(245 puan) tarafından
Hepsinin çıkmasını bekleyip alsan da mı aynı
tarafından
Evetttt malesef hep seyrek
(245 puan) tarafından
Aslında iyi bişey ama :D hepsi çıkınca da zor :D
tarafından
:/ :/ :/

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 804 göst.
0 oy
6 cevap 220 göst.
23 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 166 göst.
2 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Nurgll (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 165 göst.
11 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Elife kurt (3 puan) tarafından soruldu

380,171 soru

11,381,045 cevap

34,874 kullanıcı

...