0 oy
304 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (72 puan) tarafından
Sorum yukarda kizlar 

20 Cevaplar

+1 oy
(2,139 puan) tarafından
Benim kızımdan dolayı dilim yandı çok geç konuşmaya başladı. Şimdi oğlum iki aylık TV hiç açmıyorum.
-Reklam-
+1 oy
(108 puan) tarafından
Lütfen bebeğinize böyle bir kötülük yapmayın 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Kızm 10 gn snra 9 aylık olacak her akşm haberleri açarm ama dönpte bakmz oyuncklryla ilglenr
0 oy
tarafından
15 aya girdi 1 defa izledi on dakika kadar 

Normalde açık ama dikkatini hiç çekmez 
0 oy
tarafından
2 aylık bebek tv dikkatini çekmez diye düşünüyorum benımki 6 aylık arada Bi sesi dikkatini çekerse bakıyor o kadar onun dışında kendi Kendıne oyalanıyor 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bakmasn daha el kdr ya
0 oy
tarafından
2 aylık bebek TV'ye bakıtılmaz çok erken TV için 2 yaşa kadar önerilmiyo TV telefon. Şu sıralar dikkat edip vermezsen ilerleyen aylarda açsan da bakmaz zaten küçükcük bebeğe TV alıştırmayın lütfen.
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Bakiyo ben baktırdım tek başıma buyuttum TV ye baktı telefon oyanattim şuan 1 yaşında bnmki ama  2 aylıkken izliyodu
(741 puan) tarafından
Bende tek başıma büyütüyorum 9 aylık sevimli dostları izliyor eğitici acıyorum genelde sizin bir sorununuz oldumu kac sylık suan 1 yıl önce cevaplamıssınz aradan zaman gecmiş merak ettim
(3,767 puan) tarafından
Benim oğlumenfeksiyon hastalik geçirdi geç oturup kalkmaya başladı ama algılaması zeka olorak problem yok çok şükür konuşması kelimeler çıkarıyor ben anlamıyorum
(741 puan) tarafından
Anladım ozamn bir sıkıntı olmamış
(3,767 puan) tarafından
Yok olmadı şükür
0 oy
(2,387 puan) tarafından
benimki reklamları izler 
0 oy
(7,738 puan) tarafından
Benim kızım 10 aylık evde TV yok ama maalesef gittiğimiz yerde ilgisini çekip bakıyor
0 oy
(12,494 puan) tarafından
6.ayda başladı izlemeye ama ben sık sık kapatıyordum şimdi 21 aylık normalde yine izlerdi tabi sürekli değil 10 gündür TV bozuk günde yarım saat kadar telefona bakıyor eğitici videolara baya şarkı öğrendi ;) 
0 oy
tarafından
16 aylık kızım Bi kaç sevdiği krklam var sadece onlar çıkınca izliyor yoksa hiç dikkatini çekmiyor tv
0 oy
tarafından
Aşırı derece huysuz Bi kizim var suanda tv için ağlıyor doktor ağlar nöbet geçirir tv ye 2 saat baktır dedi 10 aylık 1 haftadan beri baba evdeydi sussun diye açtı alıştı kapattım diye ağlıyor 
0 oy
(1,314 puan) tarafından

14 aylik sadece Trt çocuk izliyoruz :)

0 oy
tarafından

5 aylık oğlum tvye bakıyor diye televizyon açmıyorum o uyurken açıyorum 

0 oy
(323 puan) tarafından
Işık ve ses dikkatini çekiyor diye bakıyodur anlamaz ki
0 oy
(992 puan) tarafından
6.aya girdi hiç bakmadı
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Benim oğlum şuan 16 aylık. Doğduğundan beri TV açıkken ona çok dikkat ederdi. Ya kapattım ya da yönünü çevirdim. Şimdi açık olduğu zaman izler. Çok ilgisini çekiyor. Ben evde tekim. Akşama kadar neredeyse hiç TV açmam. Çok nadirdir. Çok severim ama sırf oğlumun iyiliği için açmıyorum. Ama akşam babası geldiğinde açıyor. Akşamlari genelde çok izlemeye fırsatı olmuyor ama oyuncaklarıyla ilgilenir yemek yeriz çay içeriz derken bakamiyor pek. Size de tavsiyem mümkün mertebe hiç izletmemeye çalışın. Ben de bazen tuvalete giderken 5 dk çizgi film açıyorum ağlamasın diye. Uzmanlar 3 yasa kadar kesinlikle tv telefon tablet yani hiçbir şekilde ekran yok diyor.
0 oy
tarafından
Benim 7:24 saat açık oğlum bakmıyor zamaninda baktirmadim öyküde bakmıyor 2 yaşında bir 10 dk çizgi filme bakar sıkılır 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 172 göst.
23 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esnmhmt (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.
29 Kasım 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 130 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Izmirlianne (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 3,111 göst.
19 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu

380,194 soru

11,382,098 cevap

34,880 kullanıcı