+1 oy
234 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (154 puan) tarafından
Kaynanam 2 gun once göğsümün altı agrıyo dedı bız dedık kas agrısıdır bı saat aradan geçti bagırarak odadan cıktı cok kotu rahatsızlanmıştı hemen hastaneye götürecekken elimizde düştü bayıldı ablulansı aradık geldı hastaneye gittik kalbinde iki tane stemt var biri kapanmış olabılır dedı vucudunda kan cok yavas hareket edıyo kanı cok katı hemen anju dedi kaynanam kabul etmedi eve geldik bugun yine gıttık kiriz geçirmiş o yüzden hemen yatısı yapıldı yarın sabah anju olacak bı damarı tıkalı o damar zorlarsa amelıyat olacak mecbur dua edın nolur 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim tum hastalari sifa versin yakinlarinada sabir 
-Reklam-
0 oy
(22 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım 
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin canım 
0 oy
(802 puan) tarafından
Rabbim acil ve kesin şifalar ihsan eylesin canım...
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin
0 oy
(7,189 puan) tarafından
Neden başta kabul etmedi ki bir gerekçesi var mı merak ettim . Çok geçmiş olsun rabbim sağ salim evine ulaştırsn inşallah şifa olsun tüm yapilan tedaviler ...
(154 puan) tarafından
Kabul etmemesi dıo ben zaten iki defa anju olmuşum 3 defa niye oluyorum sımdıkı doktor da yenı atanmıs dıo bu daha gençtir daha iyi doktorlara görünmek için gitmedi iste bi doktora  bugün doktor da anju olman gerekıyor dıyınce kabul ettı dırek yatış verdıler
0 oy
(357 puan) tarafından
Rabbım Şafi ismiyle şifa versin inşallah 
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım anju korkulacak birşey değil 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 469 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Neva21 (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 333 göst.
11 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kubrabas (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 408 göst.
0 oy
3 cevap 329 göst.
28 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu

379,471 soru

11,359,682 cevap

34,837 kullanıcı

...