0 oy
745 göst.
Diğer kategorisinde (992 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Yeni evlendiler 3 kez gördüm  1i düğünde.  1i ertesi günü kaynanam da muhatap olmadi benle. Diğeri de bana geldi diğer odada bebegim alıp ayrı oturdular. 

Eltim Eşimi aramış gecen hafta gelin bize diye bende dedim müsait değiliz. 

Bu hafta eşimi aramış yine gelin diye.... gitmeyeceğim beni aramıyor eşimi aramak ne demek. 

Eşimde diyor sen art niyetlisin.

Eşimi doğum günü için aramalar felan.

Ben mi kötü niyetli fesat kindar im .

Eğer ben haksizsam gidicem. 

Eltim eşimi ariyor arkadaşlar.

23 Cevaplar

+1 oy
(13,099 puan) tarafından
İlk defa gidiyorsan git bence bı bak bakalım sonuçta senin evinde odada durmuş neyse ama kendi evinde yaparsa yüzüne bakma haklısın çünkü sen misafirsin 
(13,099 puan) tarafından
Kaynin mi arıyor eşini yoksa elti hanım senin eşini mi arıyor gelin diye
(992 puan) tarafından
Eltim eşimi ariyor
(13,099 puan) tarafından
Eşin desin o zaman müsait bı zamanı eşimle yani seninle konuşun desin bakalım o zaman arar mi
(992 puan) tarafından
Benim muhatapina almiyor ay gıcık oluyorum .
(13,099 puan) tarafından
Bı eşine söyle sen kindar kindar değil de alttan alttan bu kız beni niye aramıyor acaba felan ;) direk kinli konuşursan esin onu seçer. Sonra da söyle birdaha seni ararsa ona beni araması gerektiğini bu konuları benimle konuşması gerektiğini söyle de.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Haklısın ama yinede git bence aynısını sende ona yap hem gitmezsen eşin seni suçlayacak 
0 oy
(470 puan) tarafından
Bişey anlamadım kim ariyo kim odaya aldı gitti vs 
(992 puan) tarafından
Eltim eşimi ariyor
0 oy
tarafından
Yooo fesat neyi degilsin ben dururken kocami niye ariyo onda var bi art niyet bence 
0 oy
tarafından
Yoo gayet haklısın neden eşini arıyor
(992 puan) tarafından
Bende onu diyorum  ama kötü kalpli benim
0 oy
tarafından
Bir daha birşey olursa aynısını ona yap insansa anlar zaten !! Sinir oluyorum böyle tiplere kimsin ki sen
(992 puan) tarafından
Ben kaynimi arasam xxx e sorayim der benimkide sorayim diyor ama beni araması gerektiğini hala kabul etmiuor
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Bence haklıyken haksız konumuna düşme bi git bak sana ilgisi alakası nasıl hoşuna gitmezse çek elini eteğini. Belki çekilmiştir seni aramaya bilemeyiz ha aa gıcıklığına eşini aradiysada ayar ver bidahakine sen aç mesela eşinin tlfnunu iş yerindeyse açmasın eve Gelince dönüş yapın ben öyle yaparim
(992 puan) tarafından
Benim eşine dedim benim kız kardeşim eşi beni arasa ne dersin ben art niyetli  düşünmem normal dedi . Bizim ailemize göre ters.
(1,755 puan) tarafından
Yok hiç hoş değil sen varken eşini araması.
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Benimle konuşmayan eşimle niye konuşuyor sinir olurum bu tür şeyleri kabul edemem 
(992 puan) tarafından
Iste ben kötü oluyorum niyeyse
0 oy
tarafından
Ben eltime gideceğim de eşim abisini arıyor ama ben yine de evin hanımı olduğu için eltimi arıyorum eltimde beni arar gelin diye benim doğru bulduğum bu eşimi arayıp davet edene tanıdığım ve kadınsa genel de gitmiyorum beni araması gerekir. Eşine şirin görünmeye çalışıyordur yeni gelin ya zamanla değişir belki
(992 puan) tarafından
Valla ne gozukurse gözüksün önce hanımla anlaşılır nasıl bir mantiksa
tarafından
Bence sen haklısın canım zaten aynı fikirdeyim kadın kadınla anlaşacak ben gitmem şahsen numaram var beni arasın
0 oy
tarafından
Bence git çünkü ikinci kere aramış. Hiç aramayad anılırdı. Birde gidince sus pus otur. Sesini bile çıkarma. Yerinden bile kalkma. Taş yerinde agirdir
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Git ve eltine de ki canım bidaha beni ara lütfen müsait olmaya biliyorum eşim bilmez de
(992 puan) tarafından
Ay bu iyi he of suan kaynanam ariyor
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Haklısın eşini araması saçma. Ama git ki bi gözlemle hareketlerini ina göre ayar çek kadına iyi görünüp her sırrını vs asla verme 
0 oy
(606 puan) tarafından
Valla cnm Bnm 3 eltim var onlarda aynı senin dedigin gibi yapıyorlar ama bnm eşim bir gün yine açmıyor onların telefonunu çalıp çalıp duruyor 
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Bance bi git gözlemle sonrası ona göre hareket ederisn

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bu herifler karıları dururken niye başkasını kaklı görürlerki
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Asla gitmem ne münasebet ben dururken kocamı arayacak . Anca su şekilde olur .  Kaynini bir gün ara abi size geliyorz de öyle git bakalım ne kadar memnun kalacak
0 oy
(333 puan) tarafından
Benimde kaynım var bana abla diye hitap eder. Yarın birgün evlenirse arar konuşurum çünkü benden 6 yaş küçük. Eğer eltinle kocanda böyleyse sorun yok, ama tam tersi ise sorun var
(992 puan) tarafından
4umuz yasitiz
(333 puan) tarafından
O zaman sıkıntı birşey diyemiyecem
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Afedersin ama *** giderim gitmemekle iyi yapiyorsun cok istiyorsa esin tek gitsn
(992 puan) tarafından
Agzin saglik
0 oy
(2,375 puan) tarafından
haklısın ınadına gıtmee ve kanalı olmasına ızın verme ne yanı hemcınsıyle anlasamayıp esınle anlasmk.. ve esıne söyle bilmiyorum ki gelebılırmıyz esımı ara onla konus musaıt mı sımdı ısım var desın
0 oy
(679 puan) tarafından
Ben bu konuya kafayi takanlari anlamiyorum siz evlisiniz cagiriyosa git illa ben telefon  beklemem bazen benim eltimde esimi arar gelin yemek hazirlayim cocugu sevelim ozledik diye biner giderim bide beni ayrica aramasini beklemem

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 268 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Maviim1234 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 184 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zelihaanne (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 265 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde Hilay (332 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 349 göst.