+1 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (6,360 puan) tarafından
Ya da mesaj attıgınz anda araması :) brmde eşime karşı çok oluyo şehir dışında çalışıuo az önce tam mesajı göndermemle araması bir oldu :) o da diyo ki kalp kalbe karsıymıs ☺️☺️ çok oluyo bize böyle mesela tam. Eşim aklıma gelir bi bakarım arar ya da anneme de öyle oluyo :D napıyo acaba diyom arıyo bazen tam o esnada

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
3 gün önce oldu burda komşum falan yok eskiden oturduğum yerde komsularimda kahve içerdik tam fincana döktüm komşum olsaydı içerdik beraber dedim oturdum aradı cağnımm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Genelde oluyo hep benim ya 6.his kuvvetli bende 
(4,698 puan) tarafından
Telapatide yaparmış hahaha :DD
tarafından
Yapmazmi bu mihri kskkdkd birini dusunuyum hemen ya mesaj atar yada yorumuma yazar burdada :))
(4,698 puan) tarafından
En çok beni mi düşünüyon olduğun yerde bitiyorum :DD
tarafından
Yaaa sen ol da nezaman olursan ol bebisim bikac kisiyle bag kurmusum sanirsam hep boyle oluyo  ❤️❤️❤️
(4,698 puan) tarafından
Cansın can ❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(2,271 puan) tarafından
Ablam la hep öle olur 
0 oy
(2,438 puan) tarafından

Benimde hep olur eşim, annem, kayınvalidemle. Tamda ben arıcaktım demekte, uydurma gibi gelecek gibi hissediyorum ama diyorum yinede:D

0 oy
(121 puan) tarafından

Evet oluyor kalp kalbe karşı...

0 oy
(27,301 puan) tarafından

Evet oluyor :) çoğu zaman

0 oy
(4,575 puan) tarafından
Bazen oluyor :)
0 oy
tarafından

O kadar çok oluyo ki artık düşünmeye korkuyorum :D

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bugün eşim de oldu. Düşündüm ne yapıyordur diye .10 saniye geçmeden aradı.
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Bugün evet annem geldi aklıma arayım dedim baktım annem ariyo çıktı kuvvetlidir 6 hissin;)
0 oy
(202 puan) tarafından
Benim bir tane dostum var allah ayagina taş degdirmesin o benim ailem herseyim tam aklima geliyor hoop goruntulu ariyor asla sesli konusmuyoruz hep goruntulu konusuruz birbirimizi gormek ocin
0 oy
(8,953 puan) tarafından
Evet esime oldu daha bugun tam tel elime aldım aricam bi caldi o araıyor:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 139 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 239 göst.
6 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmasur (35 puan) tarafından soruldu
+2 oy
14 cevap 412 göst.

377,130 soru

11,286,390 cevap

34,694 kullanıcı

...