0 oy
379 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,898 puan) tarafından

Evim kaloriferli ama dışarda sobası dışardan yakılıyor gece belli bi saatten sonra ısı düşüyor, 2,5 tog bu tulum da yani 15_21 derecede giydirmemiz gerekiyormus çok terlermi yada yeterli olurmu acaba kızlar, lcw den bakıyorum bide bedenleri nasıl acaba 13 aylık oğlum 80 cm falan boyu

image

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aşırı kalın oluyor bu ben beğenmedim. 1.7 alıp içine ince bişey giydiriyorum. En azından terleyip hasta olmuyor. Bu aşırı terletiyor
(3,898 puan) tarafından
E bebek te de var ama bilemedim, ince bişey yani bi zıbın mı giydiriyosun
tarafından
LCW da var 1.7 olandan..e bebekte de vardi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende almak istiyorum ama nasıl bir sey alicam hic bir bilgim yok . 

2 buck yasinda 1 kere aldim onuda ince almisim mevsimlik giydik yazin falaan? 

Bu toglardan birisi bahsetse ya bana da
(3,898 puan) tarafından
Bende anlamadım e bebektede var karar veremedim aklım karıştı
(1,763 puan) tarafından
Tog aldigin urunun kalinligina deniyor cnm 2 tog guzel oluyor
(1,504 puan) tarafından
Canim fotoğraf atacam bak bi
0 oy
tarafından
Bunlar elyaf dolgulu olduğu için ben almadım bebeklerin genelinde terleme yapıyor artı ben elyaf i sevmiyorum evimde bir tane elyaf yastık dahi yoktur

Yünlü wolnat diye geçen uyku tulumu var 500 lira açıkçası aşırı pahalı geldi ama

Ben çift katli pazen uyku tulumu aldım kalın terletmoyo sıcak tutuyor tavsiye ederim 
(3,898 puan) tarafından
Çekme yaptı mı kaç dercede yıkadın canım ve bebeğin kaç aylıktı sen kaç yaş aldın
tarafından
Evet çekme yaptım bebeğim 1 yaşında ben 3 yaş aldım biraz büyük oldu çektiği halde iki yaş alsam daha iyi olacakmış aslında 5 cm kadar çekme yaptı
(3,898 puan) tarafından
1 yaş kadar çekme yaptı diyen de olmuş yorumlarda bende büyük aldım seneye de giyer artık kollarini kiviririm
tarafından
Güle güle kullansın minik hayırlı olsun canjm
(3,898 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(3,738 puan) tarafından
Bence önce bi derece al canım evin sıcaklığından emin ol ondan sonra tuluma karar ver
0 oy
(4,668 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
2.5 bebegi terletir,hasta olur yavrucak. En fazla 2 tog olmalı.
0 oy
tarafından
Ben de daha yeni tulum postu actim 2.5 tog kalin dediler ama yatak odam deniz tarafinda oldugu icin soguk oluyo ne hikmetse benim petekler de cok isitmiyo . Bu tulumu siparis edecektim sepete ekleyip alisverisi tamamlicakken tulumu baskasi aldi ve beden bitti alamadim uyuyamadim uzuntuden :D sabaha karsi cocuk uyandi bi bakiyim dedim belki bi musluman iptal etmistir siparisini iyiki bakmisim gercekten biri iptal etmisti cabucak aldim . Hani orda 3 4 beden bitmis gorunuyo ya sonuncusunu ben aldim valla :D neyse biraz arastirdim da yorgan battaniye gorevi goruyomus bu 2.5 toglar benimki de hic ortunmeyi sevmiyo terlerse ortunmez olur biter baktim olmadi petekleri kapatirim
0 oy
(1,504 puan) tarafından

Bburdan atmislardu kaydetmistim evin derecesine göre aliniy9 daha bejde almadim da:) 

image

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 169 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 230 göst.
11 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 51 göst.
31 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde eslemree (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 212 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu

380,974 soru

11,405,579 cevap

34,943 kullanıcı

...