0 oy
221 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
3 gündür pit pıt atıyor durmadan hemde   sağ kasigimin hemen üstü sag rahim bölgesi yani nedenini merak ediyorum 13 gün önce reglim bitti orada neler dönüyor merak ediyorum yaşayan var mıdır acaba :)

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Meger hamilelik belirtileriymis nasılda içime doğmuş gözümün yağını yiyem ben:D  

mutluluktan bunlar❤

tarafından
Çok teşekkür ederim Kuzum❤❤  bende çok mutluyum ama cok korkuyorum inan :( dusuklerim 1 den fazla.  Hayırlısı ile saglikla kucağına alsın evlatlarını butunn anneler içine beni de katsın Rabbim❤
tarafından
Korkutma kendini icicek suyu varsa naparsan yap gelicek bu dunyaya. İnsaAllah bu kez kaybetmezsin bebegini. Kaynanam iki kucuk cocugu varken hamile kalmis cahillik tabi evlerinin ust katindan asagi atlamis dussun diye. O dussun diye ugrastigi oglu evlendi 9 sene o atladigi katta oturdu :Dddd  ve en hayirli evlatlarindan biriside o oldu. Rabbim ol derse olur ona sigin korkmaaaa ❤️
tarafından
Ferahlık geldi yine içime tam umutsuzluğa düşecem ki Rabbım bir kuluyla sohbet etmemi sağlıyor her defasında ❤❤❤❤❤
tarafından
Gelsin tabi kendini strese sokman senin icinde bebegin icinde iyi degil sakin kal zaten 3. Aydan sonra hepten rahatlarsin Allahin izniyle
tarafından
İnşallah canim Rabbim herkese selamet versin haklısın
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Damar atiyo sknti yok cnm bndede oluyo arada
tarafından
Hay Allah ondan diyon yani bebeğim:)
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Gebelik düşünüyorsanız akışına bırakın hiç düşünmeyin bunları :)) kendini dinledikçe olmuyor. Ben regl döneminde bile ya üstüne görüyorsam diye kendimi yerdim stresimden tutmazdı. :) 
tarafından
He valla düşünüyorum ay sonuna kadar ya yoktur ya aman bosver takma kafana kesin olmamıştır diye ayımı bitiriyorum:)) içimdeki sesi bastırmaya calismisimdir :)
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Benimde sürekli öyle oluyor bebek hareketi gibi düzenli adet görmesem hamile olduğumu sanırdım
tarafından
Kiz valla her ay adetten sonra böyle oluyordu ara ara ama bu rahat bırakmıyor güm güm davul çalıyor sanki mübarek

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 159 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 562 göst.
0 oy
30 cevap 596 göst.
21 Temmuz 2021 Aile kategorisinde AhBuHayat (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.

385,133 soru