0 oy
282 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından
Kızlar meraba baktık ev alamiycaz bbizde köye ev yaptırmaya karar verdik öncelikle rabbim herkese en iyisini en güzelini nasip etsin . 3+1 ev olsun istiyoruz bende sizden fikir istiyorum . Kapı girişi sizce balkonda mı olmalı yoksa koridordan mi koude genelde balkondan olur bilirsiniz birinci kat sadece inşaat durucak biz direk 2 .kata cikicaz inşallah sizce nasıl bı olan yapmalıyım hayalinizde ki evi anlatır mısınız hatta çizerek bile atarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler hepinize çok kalp :)

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
düzenlendi

image

prefabrik olan çok güzel Kızzz böyle bir evim olsun çok isterdim baksana kartpostal gibi 

image

tarafından
Köye olacaksa en güzeli bana hazır evler
(3,163 puan) tarafından
Prefabrik mı diyorsun kuzum
tarafından
Kız bu çilek kızın evi (≧▽≦)
(119,481 puan) tarafından
buraya hic bakm cok degisik
tarafından
Ahahaaaa evet canım prefabrik valla çok iyi annem alacak kısmetse dur bak bitane atayım sana
-Reklam-
+1 oy
(32 puan) tarafından
Canim simdi köyde büyümüş biri olarak yazıyorum sana..yüksek olsun direk salona açılır olmasın. Balkonun ne kadar geniş olursa o kadar iyi hali yıkamaya oturmaya falan güzel oluyo. Mutfağı geniş yaptir mesela bi odan diğerlerine göre küçük olsun kisin isitmasi kolay olur balkonun alt tarafi yada bi bölümü boşluk olsun kömür odun falan koymaya. Tavanın betonarme olsun çatı akitabiliyo. Merdiven falan yaptırma diyorlar yerden ne kadar yüksek o kadar iyi toz toprak çamur fazla olmaz. Bide kesin ama kesin güneş enerjisi taktir sıcak suyun daha uyguna gelir. Ha dogalgaz sistemi falan olacaksa bilmem
(3,163 puan) tarafından
Malesef canim doğal gaz yok evet oturma odası küçük olsun demi çok saolasin odunluk falan hiç dusunememistim acaba balkon kucukmu olsa demiştim ama köyde en kullanışlı o olucak saol kuzum nmm
(32 puan) tarafından
Balkon senin kurtarıcın olacak buna inan hali falan yıkarken yada yazın oturmak falan keyifli oluyor.
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Prefabrik evlere bak canm onların planı çk hoşuma gidiyor 
(3,163 puan) tarafından
O köyde isinmazmis canim öyle dedilerde
(4,067 puan) tarafından
Kız onlardan alın demiyorum fkir olarak İnternet ten projelrne bakn diyorum :)
0 oy
(453 puan) tarafından
Merdiven falan yapma rezil olursun bide orayı sürekli temizlemk zorunda kalacaksın bende koridordan giriş yap 
(3,163 puan) tarafından
Evet bende öyle düşündüm birazda ama şimdi köy yeri tarlaya falan gidicez direk tarla kıyafetiyle içeriye girmek evi dahaki batırır diye düşünün ama bana kalsa bende koridor istiyorum
0 oy
(168 puan) tarafından
Şuan biz yapıyoruz canım üst kata koridordan odara dağılıyoruz koridorun sonu yatak odası sağ çocuk odası solu oturma odası mutfak kapı girişinde sağlda tuvalet banyo ve dış kapının sol tarafından dış tarafından balkonunm var balkonunm kocaman ama giriş balkondan değil oturma odam ve mutfağın bir Amerikan mutfak Bi ara size resmini atarım fikir olur sana evimin mühendisi tamamen benim :) 
(3,163 puan) tarafından
AA mutlaka canim siz koyemi yaptırdınız altını ne olarak kullanicakisniz
(168 puan) tarafından
Şuan alt katta oturuyoruz kaynanam kayınpederimle beraber 2.5 senedir Beraberiz artık olmuyor diye üst kata çıkıcam ev alamadımız için yapıyoruz
0 oy
tarafından
Ev yaptırmak daha pahalı diye biliyorum canım
(3,163 puan) tarafından
Yani köy yerinde olduğundan ucuz gibi canim eltime yeni ev yapıldı yeni bitti inşaatı kapısı penceresi 170 bin le tamamlandi altı garaj yaptırdı üstü 3+1 ev oldu bizde şehirden 400 e ev alasiya gönlümüze göre ev yapalım diyourz
0 oy
(3,918 puan) tarafından

image

bu model benim hosuma gitti. Belki begenirsin. 
(3,163 puan) tarafından
Ay villa gibi demiii çok güzel

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 234 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
0 oy
20 cevap 574 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde Tuzla2734 (883 puan) tarafından soruldu
0 oy