0 oy
643 göst.
Aile kategorisinde (72 puan) tarafından
Kızlar doğuma 5 hafta var geçen gecelik falan alalım dedim sesini dahi  çıkarmadı . Geçen bebek icin netten bisiler beğendim  yok neymis ayiliymis bebeğe giydirme falan bende ne giyecek bebek dediğin cicili buculu giyer dedim. Almayın dye bahane ediyor 1ay Çalistim bebeğin eksiklerini alıyım dye  para yok dye 2ay önce veririm dye aldi daha ses yok neymiş ben yabancimisim bugünde gorumcem msj atti kıyafet Alcam abimin haberi var dye bende o site kartla alınıyor dedim kartında varsa ver dedim abim kendi alçak sen ver ben parasını veririm demiş . Bnde haberim yok  dedim ona gelince Alirm tmm bana gelince ver dahi demiyor banada maaş yatmadı dye yalan söylüyor napcam bilmiyom bana fikir verin. Arayıp diyim diyom ne alıyon bacına bana gelince yok diyonda die

5 Cevaplar

+1 oy
(715 puan) tarafından
Hepinizi geçtim çocuğa niye almıyor en önemlisi çocuk kocan giydim giydirmedim yedim yedirmedim yapmış resmen 
(72 puan) tarafından
Aynen cnim benim isteklerine gelince bahane eder yok der maaş yatmadı der yada guzelsede değil der . Bacısı çalısiyor bide bana almayıp ona alması koyuyor insana
(715 puan) tarafından
Kkymaz mı ya eşim bana yapsa sen hayırdır derim
(72 puan) tarafından
Bana 20gundur maas yatmıyor diyo sözde arkadaşınin eşine sorcam  gercekmi degilmi dye ben sıkıntı çekerken o istediğini yapiyo kendini acindiriyo geçen babamdan aldi para maaş yatmadı dye
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Yok artık 

Iyice anlamadan tepki verme kuzum 

Güzelce sor bakalim,şimdi o kardeşi anladığim kadarıyla illaki baskin gelecektir
(72 puan) tarafından
Canım aldığına bişi dmeem ama benim isteğim şeyleri almayıp doğacak bebeğin zırkini ona alması ayrıca bacısı çalısiyor . Bebeğine almiyo  o dyince tamam demiş ve benden sakliyor kizacam dye bacısı atmada haberim olmuyacak aldığını paranın hesabını dahi yapmiyo
0 oy
(265 puan) tarafından
Gulsemmi aglasammi bilemedim ayni seye benzer seyi bende yasadim bugün bana gelince para yok ailesine gelince dönerler ekmek araları erkelerden nefret eder oldum anlamadığım gorumcen neden esinin parasıyla kıyafet alıyor?
(72 puan) tarafından
Öyle canım önceden hasta olunca hemen alıp götürür du geçen hastayım dedm. Oralı olmadı geçer doktor normel dediya . Bebeğime. Bişi olursa sorumlusu eşim onu asla aftmem etmeyi bırak yüzümü dahi goremz demiyoki erken doğum olur napar demiyo adam ya Eskisi kadar iyi davranmiyo tel elinden düşmüyor. Bebeğim için cekiom
(265 puan) tarafından
Ah canim ya o kadar üzülüyorum ki kadinlara hep ayni dertler el oğlu degilmi vezirde eden var rezilde Allah büyük kuzum benimkide oyle inan aksama kadar gelsin diye beklerim hoşgeldin hoşbulduk bu yani opme sarılma yok eline alır bi telefon sen varmisin yokmusun umrunda değil seninde benimde cicim aylarimiz çabuk geçmiş
(72 puan) tarafından
Öyle canım bizim kide sabah alır uyanınca oynar tek kelime etmez akşam gelir alır oynar sanki evde tek yaşıyor bu dunyada iyilerin kaderi olmuyormuş . Akşam kavga ettim 1saat boyunca ağladım  . Ağzıma geleni dedim ama biyerden girip biyerden çıkıyor bide üste çıkmak için yalan dan aglamazmi  . Ne ağlıyorsun suçlu sensin dedim başkası değil dedim
(265 puan) tarafından
Canım seninki en azından agliyormus ben hüngür hüngür ağlarim gelip gözyaşımi bir defa silmedi gerçekten oyle cirkin kaderin olsun derlerya cok dogruymus
(72 puan) tarafından
Bizim ki Duygu sömürüsü yapmak icin numara yapiyo canım 1ay var doguma iş için kadrolu ise başvurdum mülakata çağıracaklar geçersem inşallah mülakatı doğumdan 3ay snra ise basliyacam tabi gine  süt hakkından dolyi fazla çalışmadan eve gitcem eşim hemen iş olursa 2yil snra arabayı degistirek işin kadroluysa dedi. Sanada su arabayı alak dedi . Bende içimden sen çok bekle benden para pul dedim kendim dururken yani senin kini niye değişiyim kormu tasarruflu ol kendin değiş yani
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ya tepkinizi koyun once iyice ogrenin aslini sonra tepkinizi koyun. 

Bi kere gelicez dunyaya onu da eziyet cekmeye baskasina hizmetçilik etmeye gelmedik..
(7,791 puan) tarafından
Evli bi insanin ailesi esi ve cocugudir annesinden dahi once esi cocugu gelmelidir.
Fikrim bu bence olmasi gerekrn de bu...
5 liran varsa onve evinin ihtiyacina bakarsin evde eksik yoksa annene verirsin yada 3 unu esine iisini anneye gibi olur iste aile onceliktir bence ama ne yazik ki bu mertebeye gelmeden evleniyorlar
(72 puan) tarafından
Ailesinin durumu olmaz yapar  ama ailesi eşimden daha çok kazandığı halde bizim ki onlarada alır ve bu işi benden gizli yapar hakkım hc  helal değildir ne ailesne ne eşime benden kendi ailemdn başka bebeğimi düşünen yok anası gile gideriz 8 aylık hamileyim beni hizmetci gibi kullanıp yemek temizlik yaptrlar ve eşim yapma demz umrunda değilm onalrn indi evde bekar kz dururkn hamilemi yapar onları kaynana genç kalkıp bı halt yapmaz gideceğimizi bilsn yemek yapmaz bni bekler artık çok bunaldim
(7,791 puan) tarafından
Ya ben hamileyken bekar kiz olmadigi halde kaynanam uapardi onkari ama hata esinde ailesinden once onun seni gozetmesi gerek..
(72 puan) tarafından
Bana yaptırıyorlar cnm salı ekmek edecek gel ymeklere bak diyo sanki ben hamile değilm ya yok diyom  esime hastaym diom zorla alıp götürür lafa gelince atar tutar laf ise gelince bnide götür yap noluyo der
(72 puan) tarafından
Hakim helal değil hc birine

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 554 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 745 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 269 göst.
0 oy