0 oy
185 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (373 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar sabah post acmistim. Bnde kotuyum dye. Esimin pozitif cikti odalari ayirdik. Bebegime maskeyle yaklascam onun disinda oneriler varmi cok korkuyorm. Atesim. 38 . Nasil duser bu ates. Iik duş fayda etmedi. Kombi kapali. Su icemiyorm midem almiyo.

5 Cevaplar

0 oy
(530 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım eşim pozitif çıkmıştı ama ben negatiftim nasıl olduysa artık o zaman bebeğim 19 günlüktü hemen kötüyü düşünme öyle bile olsa atlatırsın Allah'ın izniyle
(373 puan) tarafından
Umarim bize gecmez ya. Ben neysede bebegim kucuk. Surekli emzir dedi gorevli
(373 puan) tarafından
Tesekkur ederm bu arada
(530 puan) tarafından
Rica ederim canım bebekler de çok sıkıntı olmuyor emzirmek koruyor onları hiç sıkma canını
-Reklam-
0 oy
(788 puan) tarafından
Bebeğim daha 40 günlük değildi ailece covid olduk bebege de bulaştı. Ben çok ağır gecirdim ama bebeğin sadece bir kez ateşi çıktı ve biraz burun tıkanıklığı ile atlattı. Onlar bizden çok daha kolay atlatıyorlar hiç korkma ama tabi maskeni tak önlemini al
(373 puan) tarafından
Evet maskemi cikarmiyorum hic. Sadece emzirirken mi takiyim yoksa hep takiyim mi
(788 puan) tarafından
Bence takabildigin kadar takmaya çalış sadece emzirirken olmak değil
(788 puan) tarafından
Bu arada sütüm yok denecek kadar azalmıştı eğer sendede olursa korkma sakin iyileşince geri geliyor
(373 puan) tarafından
Tamam canm cok ck sagoll
0 oy
(373 puan) tarafından
112 arasam gelirmi. Emsirdigim icin bisey yapmaz galiba ya.
0 oy
tarafından
Cidt maske gak biaey olmaz inşallah eşim de vardı bizde yoktu oğlumla çok şükür atlattik sizde atlatirisniz
(373 puan) tarafından
Maske takiyorm ama bnde kotuyum bana test yapmadilar gerek yokmus. Pariolla olmuyoo
tarafından
E neden yapmadılar ki ateşinde varmış
(373 puan) tarafından
Pozitifte ciksa olac kullanamiycagim icin gerek yokmus
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım calpol varsa evde 2 yemek kaşığı iç ateşin düşer hemen ben kendim atlattım kızım 4 aylıkken çift maske kullandım sürekli ellerimi yıkadım sende test ver mutlaka ara gelip yaparlar test 
(373 puan) tarafından
Cok sagol canim.bebegime icirdigim mor calpol var ondan mi iciyim. Gece 39 a kadar cikti.atesim.simdi iyiyim sukr
tarafından
Evet canım ondan iç
(373 puan) tarafından
Tamam canim

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 250 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Pasakizz (805 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 399 göst.
0 oy
5 cevap 195 göst.
17 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rtyww (1,459 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.

377,107 soru

11,285,659 cevap

34,689 kullanıcı

...