0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (1,552 puan) tarafından
Ayak ağrısı vardı.. Enfeksiyon var, şekerim düzensiz, baskı var.. Kanala yerleştiği için kafasına oturuyormuşum hissi ve ağrı var.. Bir de bir haftadır el uyuşması ve ağrı çıktı.. Çok canım yanıyor.. Dayanamıyorum artık.. Hayırlısıyla doğsun :( Dua edin lütfen kızlar :(

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nekadarliksinki
(1,552 puan) tarafından
Daha şikayet etmek için erken bi hafta ama biliyorum, 35+4'teyim.. Kırka kadar yolu var daha.. Ama elimin ağrısına uykudan bile uyanıyorum.. Doktor da artık normal, ödemlerin artıyor dedi, ilaç falan da yok yani
tarafından
Benimde bacak agrilarim vardi altima yastik sirtima yastik koyardim esim gece masaj yapardi anca rahatlardim el bileklerim sanki sıkmış gibi kipkizarik olurdu hep
(1,552 puan) tarafından
Hem uyuşup hem ağrıyor benimki de.. Çok kötü bişey, telefonu bile dinlenerek tutuyorum
tarafından
Magnezyum kalsiyum eksikligi demisti bana
(1,552 puan) tarafından
Bana da sağlık ocağındaki doktorum magnezyum eksikliğidir dedi.. Ama onun da ilacını düzenli kullanıyorum.. Sağlık ocağındaki hemşire fazla ödemin yok dedi.. Kadın doğum doktorum da uyuşma ödemler arttığı içindir dedi.. Hiç bişey anlamadım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah şifa versin canım benim
(1,552 puan) tarafından
Amin, Allah razı olsun ❤
0 oy
tarafından
Allah tek avazda kurtarsın.
(1,552 puan) tarafından
Amin, inşallah.. Allah razı olsun ❤
0 oy
tarafından
35+2 bir yandna doğmasın zamanını beklesin diyorum bir yandanda artk doğsun istiyorum sancım var kafayı yicemmm
(687 puan) tarafından
Cezaevinde olduğunu anladım da sormaya çekindim açıkçası evlat bekliyorsunuz tez zamanda kavuşursunuz umarım
tarafından
Kafası yerine gelirse biraz daha kavuşuruz umarım
Rabbim evladına kavuştursun
Onu korkutmak istemiyorum ama onun yüzünden bebek hareketi azalmasından hastaneye yattım stresten oldu hepsi
(1,552 puan) tarafından
Minikanne, en az 2 ya da 4-5 yaş koymayı düşünüyorum ama nasip tabi.. Bi de doğum temizliği işine girmemeyi düşünüyorum ikinciye.. Temizlik yaptıktan sonra başladı bu el ağrısı, uyuşması mevzusu
tarafından
Elinmi uyuşuyor doktor ne diyo
(1,552 puan) tarafından
Sağlık ocağındaki doktorum magnezyum eksikliği vardır dedi ama onun da ilacını üçüncü aydan beri düzenli kullanıyorum.. Kadın doğum doktorum da bu haftalardan sonra normal artık, ödemlerin artıyor dedi.. Sağlık ocağındaki hemşirem de fazla bi ödemin yok, bu kadar şişlik normal demişti, hiç bişey anlamadım
0 oy
(2,011 puan) tarafından
kanala yerleştiğini doktor mu dedi sen mi hissettim ne gibi rahatsızlığı var nasıl belirti var kanala yerleştiğini nasıl anliyorsun
(1,552 puan) tarafından
Doktorum dedi kanala girdiğini.. Ama onun dışında yattığım yerden doğrulurken, alt karına mı desem vajinaya mı desem bi ağrı oluyor.. Bi de sürekli idrar kaçıracak gibi hissediyorum kendimi
0 oy
tarafından
Daha haftam çok küçük cnm 40 veya 42 haftada doğuran var evet çok zor kolay değil candan can çıkıyo Allah yardımcın olsun inş cnm ❤️ benim hamileliğim de çok zor geçti hergün hastanelerde serum taktılar zor bela 38 de doğurdum ❤️
tarafından
Ben mecburi oldum kuzum keşke normal doğum olsaydı ☺️
(1,552 puan) tarafından
Hayırlısı olsun, sağlıklı olsunlar da.. Belki benimki de sezeryan olacak, çatı muayenesi yapılmadı henüz :)
tarafından
Aynen öyle cnm ☺️ hakkında hayırlısı olsun inş ❤️
(1,552 puan) tarafından
İnşallah, Allah razı olsun ❤
tarafından
Cümlemizden inş cnm ❤️
0 oy
tarafından
Bundan sonraki haftaların hızlı geçicek merak etme sağlıcakla kucağına al inşallah ne kadar çok çerde kalırsa onun için okadar iyi 
(1,552 puan) tarafından
Mideye yaptığı baskı da ayrı bi mevzu.. Başımın altı engin olursa, afedersin yediklerim geri çıkacak gibi oluyor.. Yükseltiyorum, boynum ağrıyor uyuyamıyorum.. Ama elim hepsini geçti bu aralar
tarafından
Magnezyum kullanıyormusun birde doktoruna danış mide ilacı yazsın kullandığın kan ilacı da yapıyor mide olayını
(1,552 puan) tarafından
Üçüncü aydan beri kullanıyorum magnezyum ilacını.. Mide de karnım aşağı indi gibi oldu, ondan sonra rahatladı.. Karın aşağı indikten ne kadar sonra doğum olur onu bilmiyorum ama
tarafından
32de indi benim 34de tamemen indi 39da doğum yaptım
(1,552 puan) tarafından
Benim de tamamen indi sanırım.. Doktor, kanala iyice yerleşmiş dedi.. Midem de rahatladı öncekine göre.. Önce sıkışmış gibi hissediyordum
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Sağlıklı kolay doğumlar olsun inşallah 
(1,552 puan) tarafından
İnşallah, Allah razı olsun ❤
(12,513 puan) tarafından
Senden de canım :)
(1,552 puan) tarafından
Amin :)

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 667 göst.