0 oy
183 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,552 puan) tarafından

image

kızlar dikişlerim enfeksiyon mu kaptı demiştim bugün gittim usg falan çekildi dikişler normal görünüyor dedi. İdrar yolu enfeksiyonu olabilir dedi ama idrar kültüründe böyle yüksek olan değer yok e nabız da bu kan enfeksiyonu mu oluyor? 

3 Cevaplar

0 oy
(2,444 puan) tarafından
Evet crp enfeksiyon değerini gösterir
(3,552 puan) tarafından
Tamam canım. Doktor her ihtimale karşı idrar yolu için tek içimlik toz yazmıştı ama bebek oldugu için sonuçları sağlık ocagı doktoruna göster o ona göre ilaç yazar demişti. Şuan sa kullandığım antibiyotik de var dikişler için ama pazartesi Bi gideyim olmadı. Değer yüksek mi acaba?
(2,444 puan) tarafından
Grafikten anlamadım canım
-Reklam-
0 oy
(3,785 puan) tarafından
Crp kandaki enfeksiyon canim ama ben sonucu anlamadım
(3,552 puan) tarafından
Bende anlamadım hiç canım. Yüksek çıkmış galiba ama suan kullandığım antibiyotik var dikişlerim için o işe yaramaz mı acaba? Anlamadım gitti. Doğumdan çıktım çıkalı ne hastalık bıraktı peşimi ne ilaç
(3,785 puan) tarafından
Gecmis olsun valla benim de crp yüksek çıkıyor cogu zaman iki kere hastanede yattim ama benim en dusuk 60 la basladi sonra dahada yükseldi tam bir hafta tedavi gördüm hastahanede
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Bende de idrar yolu enfeksiyonu var c reaktif protein enfeksiyon olduğunu gösteriyor canım. Bana da doktor bol bol su içmemi söyledi bir de augmentin ve toz bir ilaç yazdı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 153 göst.
0 oy
6 cevap 117 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Pasakizz (805 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.

377,282 soru