0 oy
538 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hayırlı sabahlar arkadaşlar aslında kayıtlı üyeyim ama sorunumu burdan yazmak istedim. Dün öğleden önce annemlere gittim eşim bıraktı orda birkaç işim vardı annemle onları hallettik kızım öğle uykusuna yatmadı yerini yadırgayan bir bebek nerde olsa yatmaz illa evde beşikte yatacak neyse saat 9oldu eşim gelmedi 10oldu gelmedi 11oldu yok tabi bir yandanda arıyorum açmıyo mesaj atıyorum dönmüyor en sonunda açtı saat 12 ama baya kızım uykusuzluktan sağa sola sarmaya başladı artık durmadı ağladı en ufak bişeye açtı telefonu nerdesin sen ya kızın uykusu geldi çabuk gel dedim neyse geldi bindim arabaya ne yaptınız dedi ne yapacaz bişey yapmadık asıl sen ne yaptın nerdeydin kaç kere aradım açmadın her zaman böyle oluyo dedim ama sinirliyim bana ne diyon telefonum sessizdeydi duymamışım dedi bende o kadar aradım sen şimdi bu telefona hiç mi bakmadın hiç inanmıyorum ya ben başka yerdeyim çocuğunun huyunu biliyosun neden bi aradığımda da açıp gelmiyosun vaktinde bir daha gelmemki dedim ama bu arada beyefendi sinirlendi boynuma boğazıma sarılıyo sinirden sus bak kendini geberttirme birdaha getirmem bu ne tavır yeter artık diye bende getirmeee gelmem olur biter dedim bana dediki sende o şeref varmı yarın iki gün sonra yine gelirsin dedi ya orda kayış koptu çok alındım bişeyde diyemedim neyse dedim şimdi daha ileriye gidecek yok ortası kavga çıkacak tabi arabadayız elini kaldırdı o lafın sözün arasında vurmadı ama ensemden tutup sıktı sus diye eve geldik hiiç birşey demedim sabah'ta işe giderken benim yerimi içeri aç bundan sonra seninle yatmak istemiyorum dedi ben kimseye yer mer açamam kusura bakma dedim aç bundan sonra içerde yatacm dedi noldu bir çift lafa hemen ayrı yatacak oldun suçu hiç kendinde arama zaten dedim bana sabah sabah kafanı kırdırma sus bak dedi çıktı gitti. Moralim sıfır oldu siz söyleyin kızlar ne yapıyım. Eve erken gelmez ha ihtiyaçlarımızı giderir ilgilenir falan ama yeterli olmuyorki buda bir güne birgün'de eve çıkıp erken geldim bak birazda birlikte vakit geçirelim demez bıktım artık geç gelmelerinden işten gelir bazen eve uğrarsa uğrar uğramazsa dışarıda vaktini geçirir gece 12-1-2ye kadar evede gelir uyuklaya uyuklaya çay içer yemek yer ondan sonra vurur kafayı yatar dünyanın lafınıda etsem buna nafile ama çok pişman oldum keşke arabanın içinde hır gür ederken annemgile gitseydim. Kim haklı kim haksız şimdi uzun olduysa kusura bakmayın 

14 Cevaplar

+1 oy
(13,010 puan) tarafından
Benim eşim yapsa Bende yazarım gelme burada kalacağım diye 

Çünkü sen sinirlisin tartışma çıkar diye tahmin ederim 

Birde yatak aç diyecek ayrı yatacak  koyarım yastığı pjkeyi koltuğa  asla da tek kelime etmem 
tarafından
Kızım hiç durmadı canım uyumadı bile bir dakika duran bir bebek olsaydı kalırdım kendine ne hali varsa göreydi ayrı yatmaktan sinir olduğumu bildiği için ordan vuruyo öyle hıncını alıyo
(13,010 puan) tarafından
Sinir olma ayrı yatmak istiyorsa oda orada diyeceksin
tarafından
Tamam canım sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen haklısın tabiki canm . Bundan sonra peşine düşme. Sanırım bı işler çeviriyor canm . Gelmezse merak etme ne *** yiyorsa yesin artık. Bı şeyler karıştırıyor canm bence ama hayırlısı 
tarafından
Yok canım oldu bitti böyle bir dışarı arkadaş sevdasıdır aldı başını gidiyor eve evin olarak dışarıya dışarı olarak sahip çık kabullen değilmii yoook hergün çıkılacak hergün görülecek olmaz olası arkadaşları
tarafından
Erkeklerin çoğunu da bu arkadaşları bozuyor valla. Keşke hiç olmasalar. Ailesiyle konus aklını başına getirecek kimse yok mu abisi babası falan
tarafından
Var canım ama dinlemez evleneli 3sene oldu 3senedir aynı kızarlar ellerinden geleni yaparlar Allah razı olsun ama bizimki akıllanmaz bir iki gün erken gelir sonra sar başa aynı
tarafından
Nasıl düzelir ya bilmiyorum ki . Onu etkileyenlerin ortadan kalkması lazım
tarafından
Annesi gitmiş söylemiş arkadaşlarına bir kere yavrum evlendi artık aramayın çağırmayın şu oğlanı diye yememiş içmemiş hemen yetiştirmişler eşime eşimde annesine kızdı bir daha böyle bişey yapma diye. Ne deyim arkadaşsız kalsın
0 oy
tarafından

Tabiki sen haklısın böyle bir durumda.. 

El kaldırmak adamlık mı böyle eşe yazıklar olsun.. 

Canım sen biraz takip et eşini yani acaba bu kadar uzaklaşma nedeni başka birşey olmasın 

tarafından
En ufak bişey olsun şiddete yöneliyor kaç kere dedim şiddete ne çok eğimlisin sen diye. Canım aslında uzak değiliz bu dışarı arkadaş belası varya böyle yapıyor varsa yoksa dışarı arkadaş ne deyim ki artık bilmiyorum bıktım
tarafından
Benim eşimde ufacık şeyde hemen sinirlenir öfkeyle o kadar çok kırar ki
tarafından
Şiddet çok ayrı canım öfkelense ne biliyim etrafındaki insanı eşyası kırsa yine kafi ama işte işin içine şiddet girince insan daha bi kötü oluyo zoruma giden de vuracak ne yaptım iki çift laf konuştum
tarafından
Sana vuran elleri kırılsın vicdansız
tarafından
Allaha havale ettim bişey demiyorum artık ne deyim
0 oy
tarafından
Sanırım eşini çok fazla alttan alıyorsun ve haklı da olsan sen özür diliyorsun.. bir tarafları fazla kalkmış fazla ilgi ve alakadan .. bence u dönüşü yaparak eşinin sana uyguladığı tavrı sen ona uygulayabilirsin bir müddet 
tarafından
Önceden öyleydi canım ama artık 1senedir falan alttan almayı bıraktım özürde dilemem çoğu zaman hatta kendide der özür dilemeyi bilmezsin sen diye öyle yapıyım bakalım nasıl oluyormuş gerçi yaptım yapmadım değil şimdi beni suçlu görüyorya kessen konuşmaz alttan almaz suratım asık diye geç geliyorsa üstüne biraz daha ekler daha geç gelir
tarafından
Şüphelendiğin başka durum varmi
0 oy
(48,671 puan) tarafından
esin kendi sucunu sana yıkmaya calisiyo Allah ıslah etsin kucağında bbebegin varken yolda şiddet gosterecek kadar büyük kavga sebebi degil. alt tarafi neddn telefonu acmadin diye kizmissin 
tarafından
Birde gelde eşime anlat canım ağzı açılsa nankör annesigile götürdüm sağı solu oynadı der
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Sen haklısın sonuna kadar canım. Ac yatağını ayrı ve konuşma onunla ben olsam öyle yapardım hatasını anlayana kadar
tarafından
Öyle yapayım canım ayrı yatmaktan huylu oldugumu sinir olduğumu bildiği için büyük tartışmalarda ayrı yatar
(1,271 puan) tarafından
Ver carsafini yastığını. Biz olmadan çarşaf yastık bile bulamaz mahluklar nelerine güveniyorlar bilmiyorum. Yatsin ayrı madem öyle istiyor canım sen de konuşma onunla inşaallah anlar hatasını
tarafından
Öyle yapıyım gerçekten umursamam tartışmalarda ama bundada hiiç umursamayım ne hali varsa görsün
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Eşinin sözlü olarak yaptığı yetmiyor bir de fiziksel şiddet var,, nerede yatıyorsa yatsın 1kelime bile söylemeye tenezzül etmem yüzüne bakmam
tarafından
Ayrı yatmayı sevmemya ordan vuruyo aklı sıra ama olsun ne hali varsa görsün bişeylerin kopacağı varsa aynı yataktada kopar
0 oy
(13,700 puan) tarafından

Evli barkli adamların devamlı arkadaş peşinde kosmalarini,

Arkadaş için evdeki karisini uzmelerini anlayamıyorum.
Hiç umursama boşver.
Aç yataginu da ayrı.
Ne hali varsa görsün.
Ensenden tutmak da şiddet tokat da.

Bu arada kendi hesabindan yazsan da olurdu,burda utanacak kişi eşin gülüm asla sen değilsin.
Eşinin davranışından bile utanacak kadar ar sahibisin.
Allah senin gönlüne göre versin
tarafından
Ağlattı yorumun yeminle zaten Dokunsan ağlayacak seviyedeydim bıktım kuzum artık arkadaşsız kalsın hep derim ona arkadaş dışarı birgün sonun olacak diye shr bakalım
(13,700 puan) tarafından
Arkadaş nedir arkadaş zıkkımın kokudur..
 İnsan dışarının insanı için içeriye bunu yapar mi?
Sarildigimi hisset ağlama ,. İnan bnm eşim de de vardı 1 arkadaş. Yani bu kadar geç falan gelmek degl ama onla takılırken  bana kaba atarlı gderli davrandığını biliyodum.
2 defa dedim bak o  karısına senin için böyle davranmaz ha..
Yemin ederm başka hiç bişey demedm ama çok ah ettim.
 Aha şimdi kanlı bicaklikar.
Arkadaş nedir,arkadaş zıkkımın kokudur
tarafından
Çok doğru ama eşim akıllanmaz kuzum onun için bir arkadas gider biri gelir başka arkadaşından darbe yese diğerleri var 3senedir dilimde tüy bitti dışarı arkadaş birgün sonun olacak dışarı pirince giderken evdeki bulgurdan olacaksın diye ama yok akıllanmayan akıllanmıyor
(13,700 puan) tarafından
Sen sıkma canını .
Çok sinir bozucu arkadaş nedir evdeki hanım nedir ayırt edemeyen insanların  evlenmesi yasaklanmali
tarafından
Aynen öyle kuzum aynen öyle
0 oy
tarafından
Benim eşim de böyleydi köye getirirdi beni kendi arkadaşlarının yanında saatlerce gece yarısına kadar otururdu ben evde ana babasıyla otururdum sıkıla sıkıla ne yaptıysam olmadı bı gün arkadaşlarıyla karşı karşıya geldik aileleriyle de dedim her gün her gün saat kaça kadar oturuyorlar annesi babası da dedi arkadaşının o evli çağırmayı n diyorum diye o oldu bidaha eşimi ne aradılar ne sordular Allah'tan onlar anlayışlı ymis kızdı mizcdi eşim ama şimdi 5 dk bile çıkmaz eve geldikten sonra çocuğuyla benle ilgilenir
tarafından
Yok kuzum yola gelmeyen gelmiyor kaç kere annesi babası abisi ablası dünyanın lafını etti eşime yok annesi birgün arkadaşlarının yanına gitmiş evli barklı aramayın çağırmayın diye yememiş içmemişler annen böyle dedi demişler eşimde annesine kızdı
tarafından
Arkadaşlarındada var demek ki azcik insan olsalar anlarlardi
tarafından
Aynen öyle canım anlayışlı olsalar oğlum evli barklısın evine git derler
tarafından
Allah akıl fikir versin hepsine de canım
tarafından
Amin amin
0 oy
(72 puan) tarafından
Eşlerin çogu öyle canım bende dün kavga ettim hamileyim 34 haftalık bende huzur mutluluk bırakmadinda falanda dedi yalanları ortaya çıkınca bende ağladım  tabi kalkti gtti yanımdan rol yapmaya ne agliyon dedm suçlu sensn dedim. Snra GT yat dedi sen git dedm kalktı yerine yattı gtmedim yanına beni sırtımdan iterk zorla odaya götürdü bı eliyle de kolumdan tutup  bana hamileyken bunu yapan adam dusunemiyom snra bn yuvamin bozulmasini istemiyomda falanda hakkımı helal etmiyorum sana dedim.  Seninde eşin belliki yalan söylüyor evli adam çocuğun var isden gelmissn eşinle cocugunla vakit geçir yani o çocuk zaten seni gormuyo akşama kadar . Keske dön anneme gidiom diyip gtseydin burnu surtseydi . Bunu süreklimi yapiyo esin
tarafından
Allah ıslah etsin şiddetin her türlüsü kötü ama hele hamileyken. Sürekli canım 3senedir aynı bir dışarı arkadaş sevdasıdır aldı başını gidiyo Allah hayırlısını versin. Ah keşke ya keşke keşke
(72 puan) tarafından
Benim eşimde  önce işinde öyleydi. Kahveye flaan gider di bende aileme Giderdim sen evde yoksun tek napiym geceye kadar dedim. Bı kaç ay devam etti böyle sürekli bı bahane bulur giderdi o gidince direk aileme giderdim snra o işi birakinca düzelmeye başladı . Ama bu seferde yalanlar başladı . Erkek mileti kendi tarafına glnce yapıyor herşeyi geçen bebeğe kıyafet siprs etcm dedm ver demedi bacısı bana bu al demiş tm sipariş ver demiş. Gelde sınır olma diyincede ben sana ver demedim mi.
 Eşin ne işle meşgul canım bide teline falan bakıp kontrol ediyonmu sezdigin bı durum oluyormu
tarafından
Telini vermez kuzum arkadaşlarıyla mesajlarını okuyorum diye ama ben şifreyi öğrenip bakıyorum birgün arkadaşının biri arıyo ısrarla telefonda elimdeydi bende mesaj attım gelemiyorum arama diye odur budur telefon şifre vermez vermesin ihtiyacm kalmıyo vermesine zaten şüphelendiğim durumda yok iş yerinde de hep erkek var işte dediğin gibi kahve arkadaş dışarı başka bir halt yok ama artık fazlasıyla çok olmaya başladılar. Kuzum aileme gitsem bu sefer o insanlara mahcup oluyorum evli insanın 12-1de işi ne dışarıda ben bile sinir oluyorum ailem olmazmı
(72 puan) tarafından
Orasi öyle canım insan eşini bekliyor ama isde arkadaş ortamıda önemli bzimki berber di nerde **** var ordan cikmazdi bende hep kzardim konuşma dye napiym derdi evlendikten 5 6 ay snra birakti işi fabrika girdi bı kaç kez Gine gtti kahveye kizdm birdaha gtmiyecen istemiyorum dye.   Eşinin yaptığı çok yanlış isde ama biz kadınlar isde hep sabrediyoz ama biyerde tasiyo  . Ailene anlatsan aile bişi yapamıyorki huylu huyundan vazgeçmiyorlar ama eşler üzülüyor anca inşallah tuzelr eşin evde bol bol  bakara suresini aç oku  bilmiyorsan telden aç dinle canim
0 oy
tarafından
Keşke kendi hesabından yazsaydın sonuçta hepimizin farklı hayatları olduğu gibi farklı sıkıntıları var. Neyse şöyle örnek veriyim eşim sağolsun geceleri dısaeı cıkıp, çok arkadas meraklısı değildir. Ama bir tane vardı 20 yıllık giçte sevmem kaeaktersizin teki yoldan çıkarmaya ugrasıyor o da yeni evli benim akrabamla yaptık aralarını ama mutlu değiller eşime der kılıbık mısın 5,6 da eve gidiyorsun, yıldönüm ü hediyesi neymiş şımartıyorsun, yok doğum hediyesi almaymıa, otele gidiyoruz arıyor sen böyle otel otel gezdir ben de altına araba alıyım sanki karısıyla ben yarıstayım sanki ben herşeyimi anlatıyorum hiçte konusmam akrabam olmasına ragmen karısıyla. Neyse simdi biraz araları açıldı aileside sağolsun çok karsılar onla devamlı görüşmesine. Bi ara bu adam için bana 20 yıllık aekadasıma karımsan olsan laf ettirmem dedi ama bu lafı burnundan getirdim git onu al koynuna dedim. Sevdiğim arkadası vardır aile dostumuz onunla bi kere çıkmak için izn istedi verdim 8 30 evdesin dedim geldi sonra bi daha bu sefer 9 olsun dedi tamam desim 3. De dedi 10 olsun sen iyice abarttın bir kere izin verdim diye kızdım 4.de çıkmak istedi yeni hamileyim benim basıma evde tekken bişey gelse nolcak erkeksen evinin basında dur dedim daha da lafı açılmadı. Erkeğe bir kere yüz verirsen şımarır çok kocamı pofpoflarım. Severim, yalaklık yaparım ama çokta tepki gösteririm alttan almam bazı hususlarda. Arkadası daha 3 haftalık evliyiz balayından döndğk gece 11 de foto arıyor rakı sofrası gel diye bi gün sonra kayınbabama dedim cok sinirlendi aradı o arkadasını evli adamı bir daha dısarı cagırma diye. Anlık tepki koyup, taviz vermiceksin kurallarından yoksa gerçekten erkek doymuyor. Az verip doyurcaksın
tarafından
Yok kuzum yok ne yaptım ne dediysem adam yola gelmiyor ne tavırlar ne laflar anlamıyo yok keşke anlasa laf söz geçse ama işte olmayınca olmuyor annesi babası ablası dünyanın lafını söylerler bak çok değil bir iki gün erken gelir üçüncü gün ve devamında yine aynı
tarafından
Üçüncü gün aynıysa sen de ne ara ne sor ne ütüsünü yap ne yemeğini kor o gelmeden dön arkanı uyu içine oturt biraz ya da o dısardayken numara yap çocuk düştü de çok hastayım de apartmana hırsız girmiş de yap birşeyler
tarafından
Bunlara karnı tok canım ararım bakmaz aradan zaman geçtikten sonra arar kızarım niye bakmıyosun bişey olsa diye korkma ben bu civarlardayım öyle bişey olsa anında damlarım der adamın herşeye bir kılıfı var yani
tarafından
Maşallah eşinde tüfek gibi cevapsız değil. Böyle adama yapılacak ne var ki başka laftan, tavırdan anlamıyorsa
tarafından
Öyle canım altta kalmaz o
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Alttan alma cnm den alttan aldikca o uste cikmaya alismis 
tarafından
Aynen öyle canım birde ben suçluymuşum gibi laf konuşuyo kendi kabahatine hiç bakmıyo demezki geç geldim de ondan böyle demez senin yüzünden der
0 oy
(972 puan) tarafından
Benim eşim de bni biseye saymazdi laf dinlemez bekar gibi hayat yaşamaya çalışırdı geç gelmeleri başlamıştı sen kimsin demeler faln ama elimde kanıt yoktu ve aldattığını öğrendim mutlaka altından bişi çıkıo değer vermiosa başkasına gösteriiolr Allah şaşırtmasın ayriyim şuan annmdeum ve umrnda bile değil
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum şüpheli bir hareketi yok ama dışarı ve arkadaş sevdası bizimde sonumuz olacak galiba eğerki aldatma gibide bir durumu yoksa Rabbim çıkarsın karşıma hakkım haram olsun
(972 puan) tarafından
Ewet hep dua et bende dua ettim kanıt var yoksa aylarca uyutulmusum çok şükür ki Allah yüzüme baktı karşıma çıkardı gerçekleri
tarafından
Allah bundan sonra yardımcın olsun canım zor işler ya evlilik zor geçim zor Rabbim kolaylık versin
(972 puan) tarafından
Saolasin canim cümlemizin yardımcısı olsun

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,877 göst.
2 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 531 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 219 göst.

379,855 soru