0 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Whtsapta bebeginiz çocugunuzu paylaşırmısınız ? Paylaşırken neye dikkat edersiniz ne yaparsınız nazar için. Benim bebegimi görmeye kimse gelmedi kovid yuzünden paylaşım yapayım acaba diyorum sonra nazar deger diye korkuyorum. Maviş maviş gözleri var  teyzeleri :)

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Maşallah cnm rabbim bağışlasın benim rehberimde hep akraba olduğu için 2 defa paylaştım 5 bucuk aylik benim minik kuşum 
(15 puan) tarafından
Allah razı olsun sağ ol canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Paylaşmıyorummm

0 oy
(2,139 puan) tarafından
Genel olarak paylaşmıyorum. Sadece halalarina amcalarina dayilarina atıyorum o kadar.
0 oy
(2,487 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın. Ben hiç paylaşmayı düşünmüyorum. Nazar çok değiyor bebeklere
(15 puan) tarafından
Bencede sağolun bende korkuyorum.
(2,487 puan) tarafından
İlk bebeğimi bir kaç arkadaşa atmıştım. Çok pişman oldum . Bunu ailelere bile atmayı düşünmüyorum görmek isteyen gelsin dicem bakalım yapabilirsem :)
0 oy
tarafından
Ya sakınan göze çöp batar canım ilk paylaşmaya başladığımda inceden bi nazarlanıyodu oğlum oku üfle iyi oluyodu şimdi her yerde videoları resimleri var çok şükür bişey olmuyo alışıyo insanlar çünkü. En son paylaştığıma çirkin diye sevin nazar olmasın yazmıştım mesela :D daha küçükken her fotoğrafın biyerine maşallah yazardım insanlar demese de görünce istemsiz okuyolar ya demiş oluyorlar diye. Öyle öyle alıştılar işte. 
(15 puan) tarafından
Peki tesekkür ederim
0 oy
tarafından
Ben çok paylaşmam çocuklarımı da paylaşırsam da bir şey olmuyor ya dışarıda da herkes görüyor zaten başlarına kese kağıdı geçiremeyiz ya ") rabbim esirgesin cümlemizin evladını 
(15 puan) tarafından
Evet sagolun
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Arada bir paylaşıyorum nazar boncuklu emoji koyuyorum hep 
0 oy
(369 puan) tarafından
Nazarın dinimizde de yeri var ben çok inanıyorum nazara bebişime kıyıp paylaşamam 
0 oy
(629 puan) tarafından
Benim oglum 7 aylik olck daha bir kere bile paylasmadm yuzunu attysam yuzunu kapattm hep cnm ben nazardan cok korkarm
0 oy
(3,912 puan) tarafından
ben instagram da paylasiyorum devamli , nazar icin bir seye dikkat etmiyorum acikcasi
0 oy
(1,208 puan) tarafından
28 aylık hala paylasmadim
0 oy
(7,096 puan) tarafından
1 yaşına kadar hep yüzü kapalı paylaştım ben çocuklarımı sonra nazar boncuğu koyup paylastim
0 oy
tarafından
Tek bir defa paylastim ondada arkası donüktü yüzünnü hic paylasmam esimde paylasmaz  nazar konusunda cok hassasım 
0 oy
tarafından
Çok küçük ise yüzüne emoji koyup paylaş bence

Eğer büyükse altına Maşallah yaz zaten her gören okusa maşallahı nazar değmez insallah
0 oy
tarafından
Yabancı kimse yok zaten fırsatları gizliyorum 

Altında masallah süphanallah kızıma vs yazınca demiş oluyorlar 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ben paylaşırım nazara da dikkat etmek için yaptığım birşey yok kaderde ne varsa o olur 
0 oy
tarafından
3 yada 4 yaşına kadar paylaşmam 
0 oy
tarafından

Benımkının de gözleri maviş teyzesi kıskanan çok oldu ama nazar değmedi çok şükür çokta şu nazar işini düşünme herşeyi nazar değdi diye düşünebilirsin fesat olduğunu bildiğin insanları gizle paylaş :)

(15 puan) tarafından
Peki teyzesi sağ ol öyle yaparım :) sende mavisini sağlkla sıhatle büyüt öyleyse :))
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Ben cocuklat resimde kilolu gözüküyor kilolu olmayan resimleri paylaşıyorum  

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 158 göst.
4 Nisan 2023 Aile kategorisinde sinemxx (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 845 göst.
0 oy