0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (1,370 puan) tarafından
Kizlar iliskiden sonra pihti gibi bir kan dustu tuvalate giderken  (bi sorun olurmu agri da olmadi   zaten sonrasindada kan gelmedi hiç sizdede oldumu hamilelikte

13 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kanama hiç bir durumda normal değildir hemen acile git
(1,370 puan) tarafından
Anladim cnm:(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktora gitsene bacım pıhtı gibi kan geldi diyorsun ve hamilesin üstelik 
0 oy
tarafından
Bence hiç ihmal etmeden doktora git
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Hamilelikte olan hiç bir kanama normal değildir bir doktora gidin ne olur ne olmaz 
(1,370 puan) tarafından
Allahim korusun   1 damla geldi sonradan gelmedi agri felanda olmadi diye  sorun olmaz diye dusunmustm:(giderm cnm saol
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Hemen acile git canım
0 oy
(109 puan) tarafından
Gebelik kaç hafta sizde şuan normalde olmaması lazım bir risk taşıyor muydu gebeliğiniz
(1,370 puan) tarafından
6 hafta yok sorunsuzdu
(109 puan) tarafından
O haftalarda hatta ilk 3 3 buçuk ayda ilişki önerilmiyor maalesef doktorunuzla görüşmeniz en sağlıklısı olacaktır
0 oy
tarafından
Gebelik çok yeni. Kanama hiçbir şekilde normal değil. Düşük riskin olabilir. Hemen doktora gitmelisin. Ki bu haftalarda ilişki olmuyor pek eğer düşük geçmişin varsa çok riskli bir durum
0 oy
tarafından
Canm senin düşük tehliken yokmuydu keşke ilişkiye girmeseydin doktor bana yasaklamadığı halde bile girmemiştm ben 

Geçmiş olsn doktora gt bnce 
0 oy
(119,349 puan) tarafından
kac haftaliksin kanama iyi degil yaa dr git
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Çok.küçük daha olmaması gerektiğini biliyor olman lazm.aslinda 
(687 puan) tarafından
Ne alaka ki ben hamile olduğumu bilmiyordum hamile kalmak için hergun oluyordu bişey olmamıştı ha olanlar var sıkıntı çıkıyor ama etrafımda hiç ilişki için bebeğe bişey olanı görmedim
(4,889 puan) tarafından
Olanlar var.. ama etrafımda  olan yok...  diyorsanız tüm olasılıkları göz önünde bulundurup öyle yelkenmeli herkes.
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Canim incime ama açiliş tehlukenin oldugunu bildiyiviz halda niye munasibetde olursuz?ozude nece narahatciliq kecirdirsen biraz sebirli olun
0 oy
(4,170 puan) tarafından
Yaa bende tam artık korkmayalım akışına bırakalım yeter diyordum ki bu post tekrar korkuttu beni :( bence git acilde muayene ol canım normal değil 
0 oy
(280 puan) tarafından
Ay baci iliski nedi sende karicnivi axinti gelmisdi olmaz mene doktorlar demisdi iliskiye girme mugayet ol baci kimi deyirem 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 198 göst.
24 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 335 göst.
19 Kasım 2019 Aile kategorisinde Kahvemsi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
20 Ekim 2023 Aile kategorisinde Krtll00 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.