+1 oy
611 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Beş yıllık evliyim eşimle görücü usulü evlendim ailesiyle hiç anlaşamadım ilk iki yıl rüya gibi geçti daha sonrası kabus gibi eşim beni hep çok üzdü yaraladı kalbimi kırdı eşim 38 ben 24 yaşındayım artık zerre değerimi bilmiyorum kaç kez boşanma aşamasına gelip barıştık karakolluk olduk ben 3 aydır annemlerdeyim geçen eşyalarımı toplamaya eve gittiğimde kendi kendime sinir krizi geçirip herşeyi kırıp döktüm sonra o sırada eşim geldi bnde çok sevdiğin eşyalarını kırdım dedim şimdi otur bunların üstünde dedim ama tamamen sevdiğimden yaptım hani temelli ayrılırsak o eşyaların üstünde başkasıyla yaşar düşüncesi girdi aklıma oda sen eşya benm umrumdami sanıyorsun dedi koltuklari kesti bıçakla bağırdı çağırdı sonra bana sarıldı birlikte yere çöküp dizlerimizin üstüne sarılıp bir saat kadar sessizce ağladık sonra ben annemlere geldim o orda kaldı hiç bir şey konuşmadık bana ne yapmış olursa olsun kalbime söz geciremiyorum onu çok seviyorum çok özlüyorum 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kusura bakma canım ama bunun adı sevgi değil saplantı
-Reklam-
0 oy
(4,889 puan) tarafından
3 aydır hala bi karara bağlanmadı mı uzun bi süre nasıl adım atmamış ki? 

Ikinizde seviyorsunuz ama karşı taraf uzak kalmayı tercih ediyor yorulmuş . 
0 oy
tarafından
Neden bu kadar üzüldüm ya :(( hele o sessizce ağlamaniz gözlerim doldu . Sana neler yaptı bilmiyorum ama inşallah affedilmeyecek şeyler değildir ve siz barışirdiniz yuva yıkmak çok kolay ama sonrası :( hakkınızda hayirlisini diliyorum seviyorsunuz anladığım kadarıyla birbirinizi
(634 puan) tarafından
Çok seviyorduk birbirimizi onu çok ozledim ama çok fazla yıprandik
tarafından
Neler yaptı bu kadar sana yani dovdumu sovdumu aldattımi ne yani nedir probleminiz ayrilicak kadar csnim
(634 puan) tarafından
Kimi zamanlar vurduda annesi iftira attı sustu küfür etti sustu beni assaladi sustu tepki vermedi annesine çok düşkündü genel sorunumuz buydu
tarafından
Benim eşimi anlatmışsın canım ama ben yolunu buldum yani öecburen gitsem kimse yok gidecek onu çok severek evlendim annesi babası varken köpek gibi davranır yanlız kaldığımızda çok iyi davranır bende artık ona göre davranıyorum bıraktım uzaktan sev mesela küfür mü ediyo alıştım artık dediğim gibi mecburen ama seviyosan erkeklerin bir çoğu annesine düşkğn sen git yuvanı kurtar kazanan sen ol emin ol yapabilirsin
tarafından
Arkandan kimseyi güldürme canım seni sevmese sarılıp ağlamazdı diye düşğnüyorum kulaklarını tıka ve savaşmaya devam et emin ol üstesinden gelirsin aldatma dayak yoksa tabi küfür desen desiğim gibi
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Gözünde canlandi  tek tek canım üzülme 
0 oy
tarafından
Seviyorsan boşanma severken bosanirsan inan canın daha çok yanacak kendin yaz kendisine bakalım ne diyecek
tarafından
Al karşına bir konuş bakalım ne olacak bende boşanma aşamasındayim senin gibi 6 aydır ayrıyız
(634 puan) tarafından
Sendemi seviyorsun eşini
tarafından
Benimki biraz karışık yaa onunla birlikteyken çok mutsuzdum bitsin istiyordum sürekli ailesi yüzünden şimdi hormonlardan olsa gerek hamile olduğum için 39+6oldum böyle keşke tekrar birlikte olsak çocuğumuzu birlikte buyutsek gibi düşüncelere giriyorum ama hiç konumadik çünkü çok kötü şeyler yaşandı
(634 puan) tarafından
Bizdede çok kötü şeyler yaşandı ben uzaklaştırma aldım polis çağırdım annesi ile birbirimize girdik hakaretler küfürler tekme tokat kavga ettik bütün mahalle bize baktı üç tane ekip arabasi geldi inşallah sende barışırsin kim ne derse desin çok zor oluyor dünya yıkılmış altında kalmış gibi bebek doğunca daha çok üzüleceksin onu tek başına parka götürdüğünde tek başına hastaneye sağlık ocağına götürdüğünde çok çok icerleyeceksin
tarafından
Aynen bizdedw öyle oldu bende şikayetçi oldum 1ay uzaklaştırma verdiler 3gece hapiste yattı evimiz annesiyle alt katlı olduğu için gidip elime ne geldiyse evimin camlarına atıp camları kırdım annesi cama çıktı bana hakaret etti bende ona ağzıma geleni saydım onlarda beni şikayet etti ama polis iyi yapmışsın dedi kendi evin sonucta dedi gidip eşyalarımızı alırken ailesiyle kavga ettik kendisi ise içeriye girip çıkmadı ama ben sonradan öğrendim ki eşime büyü yapmışlar cinlerle evlendirmislee biz bozmaya gittik hocada direk buna büyü yapmışlar dedi bozdum dedi bakalım ne çıkacak ama ben asla yazmadım kendisine her yerden engellemistim doğum yaptıktan sonra kaldıracam bakalım kendisi çocuğunu düşünüp yzacakmi gerçekten çok zor bir süreç herkes bir taraftan birşey söylüyor aman boşver yeniden evlenirsin gençsin falan filan ama kimse demiyor bu çocuk ne olacak elin adamına insan nasıl güvenir ya asla evlenmem yeniden boşanirsamda öyle kolay kolay boşanmam onun herşeyini alıp öyle bosanirim çocuğumla birlikte yaşarım
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bu sevgi değil, saplantı emin ol.
(634 puan) tarafından
Bunu nasıl yenebilirim hayatımda yokken çok mutsuzum ama
(7,118 puan) tarafından
Destek alarak atlatabilirsin emin ol canım.
(634 puan) tarafından
Destekte alıyorum ilaçta kullanıyorum
0 oy
tarafından
Bence ikinizin de tedavi olması lazım biriniz yıkıp döküyor öbürü eşyaları bicakliyor 

Birlikte destek alabilirsiniz evlilik terapisti ne gidip madem seviyorsanız .. her evlilikte oluyor yipranma kimse ilk günkü gibi değil önemli olan sorunları aşmanız .. 
(634 puan) tarafından
Böyle düşünüyorum bende
tarafından
Sanırım konuşabilen insanlarımız verin bir şans daha gidi birlikte terapiste
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Yaaa şimdi çok üzüldüm. Bu 3. Kişiler b.ok yrsin... Evlilikler e karışmasın arkadaş yaaaa. Git bacım onun bunun için yuvanı yıkma... Onların emeklerine yağ sürme
(634 puan) tarafından
Çok fazla yüz göz olduk 3 ay uzun bir süre birbirimizden ayrı kaldık falan bilmiyorum çok üzgünüm kafam karışık benm ailemde istemiyor şuan
0 oy
(4,698 puan) tarafından
İkinizde duygusal olarak yıpranmışsınız sevmen bu evliliğin sürebileceği anlamını taşımaz bir kere artık ikinizde yaralar almışsınız be yaşadığını bilmiyorum fakat normal davranıyorsunuz 
(634 puan) tarafından
Evet normal değiliz zaten hele ben hiç normal değilim
(4,698 puan) tarafından
Bırakman lazım çocuğunda yok zaten sana yaptıkları sana saygı duymadığını gösteriyor diğer Yorumlarında okudum kendine acımayı bırak senin için en hayırlısı ayrılık olmuş daha çok gençsin
(634 puan) tarafından
Oğlum var iki yaşında çok haklısın ama bunu yapamıyorum kaç kez denedim
0 oy
(188 puan) tarafından
Kıyamam cnm allah yardimcin olsun 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 827 göst.
19 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Berna65 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
67 cevap 1,476 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 279 göst.
0 oy
6 cevap 305 göst.
14 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bir deniz annesi (683 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...