0 oy
278 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Karşımdaki ınsanlarda yook ama bende hemen geri vites yapıyorum yok görüşmeyiz biter gider tarzda konuşan insanları hic sevmiyorum bense kim olursa olsun tam severim sayarım ama ınsanlar öyle değil ve bu beni çok yıprattığı haldee bi türlü onlara kendimi kaybettirme duygusu yaşatamiyorum neden böyleyim ya şeytan diyor girdiği alana gitme o muhitten uzak dur ama yok illa bi mallık yapicamm hadi bna bi destek olun yaa kendimi toplamam lazm

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tülay kök sınırlar eğitimi adı altında 6 videoydi sanırım bende izlemedim daha da izliyeceklerim arasında tavsiye ediyorum 
-Reklam-
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Annemi kaybettikten sonra kimsete karşı bu duyguyu beslemdim cnm.. 

Sen sakın bu korku ile yaşama  kendine zarar verirsin üzülür kırılırsın 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Başlıktaki aptalım yazını defalarca Aptamil şeklinde okumama ne denmeli... 
0 oy
(782 puan) tarafından

Cevabı  çözümü sende biliyorsun aslinda ortamdan uzaklasmak fazla muhattap olmamak merhaba merhaba bu sekilde hayatindaki sana deger vermeyen insanlari eleye bilirsin sonucta " hayatimizdaki sınırları insanlari biz belirliyoruz "

Herkesle aynı  samimiyetle konusmamaya insanlari ilk önce izle sonra yavas yavas cevrene al .insanlar kendilerini konusma üslubu ve baskasini anlatirken onla kurmuş oldugu iletisimden kendi karakterini belli az cok eder ve ona göre hayatina empoze  edersin ..

Sana sadece sunu söylim Hayatında ne kadar az insan o kadar huzur ve azcık aşım kaygisiz basim lafida bosuna degil sen biraz kendini sevmeye basla hobi edin kendine ic dunyana ailene yönel birak dış  kapının dış mandallarını bir hayatımız var en degerli sensin ona gore hayatını sekillendir yarindan itibaren yeni bir sen yarat iyi geceler
0 oy
tarafından
Valla canım bu konuda ben kendime yardımcı olamadım sana hiç olamam bndd öyleyim hayatım boyunca kimse beni kaybetmeden gidicem diye korkmadi. Ben çok affedici empati yapan biriyim hala öyleyim..bundan kaybettim sanirim hep

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 166 göst.
6 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 126 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde dunyali _birisi (203 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.