0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde (406 puan) tarafından
Kızlar kızım 14 ayı bitirdi hala yürüyemiyo ve desteksiz ayaktadaduramıyor. Koltuklara duvarlara tutunarak yürüyo hatta koltujlara bile çıkıp iniyo ama desteksiz ayakta duramıyo canımı sıkıyor herkes süreklü niye yürümedi diye bunaldım artık napabilirim yaşayan tecrübe eden varsa tecrübenize muhtacım şuan

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Herkes herkes bıktım bu herkesten:woot:

(406 puan) tarafından
Valla bende bıktım be
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Dr a getirdiniz mi acaba ? 
(406 puan) tarafından
Yürümüyo diye götürmedim ama en son kan değerleri iyiydi çok şükür 2 ay önce
(7,654 puan) tarafından
Icin rahat etsin diye bi ortopedi ye getir canım kafa da takma her bebegin gelişimi farklı
(406 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Canim tutup yürüyorsa normal yurur yakinda stres yapma sen 
(406 puan) tarafından
Canım 14 ay bitti ister istemez stres yapıyprum sanki sorumlusu benmişim gibi davranıgo bazı insanlar
0 oy
(119,247 puan) tarafından

millete ne acaba :unsure: herkeze dertmi olmus birazcik tembel yada keyfine duskun olabikir bebeginiz 

(406 puan) tarafından
Kız sorumlusu benmişim gibi konuşuyolar genelde
0 oy
(849 puan) tarafından
Her çocuğun gelişimi birbirinden farklıdır normal bence bı kaç aya koşar bile sıkma canını milletin ne dediğini de takma kafaya 
(406 puan) tarafından
Ya sorumlusu benmişim givi davranıyolar o yüzden canım sıkılıyo
(849 puan) tarafından
Böyle insanlara yav ne alaka ne alaka diye bağırasım geliyor
(406 puan) tarafından
Valla ben bezdim artık ya
(849 puan) tarafından
Duymamazlıktan gel canım yapacak birşey Yok
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Üşenmekten yürümüyodur koltuğa çıkıp inebildiğine göre istese yürür keyfini beklicen artık bebenin 
(406 puan) tarafından
Valla benim garibime gidende bu
0 oy
(1,213 puan) tarafından
Benimde oğlum geç yürüdü doktor bize 18 aya kadar yolu var dedi geç emekledi oturdu yürüdü hepsi gec oldu şuan 2.5 yaşında yerinde durmuyor 
(406 puan) tarafından
İnşAllah 18 aya kalmaz ya Allah büyük
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm benim kızım 15 yazlık yürüdü. Doktora sordugumuzd a18 aya kda vakti var demişti. Zaten birden bı baktık penguen gibi yutuyor çok şaşırmıştım. Sende endişelenme. Bı yerlere tutarak ayakta kalıyorsa devamı gelecek. Yürüme arkadaşları var onları kullanabilirsiniz. İşe yarıyor.
(406 puan) tarafından
Ah kuzum kullansa keşke aldım yürüme arkadaşı sürmüyoki yere oturuyo hemen
(671 puan) tarafından
:))). Yavaş yavaş alışır. Bizimki de oleydi. Biyerlerde tutup yürüyor mu
0 oy
tarafından

Canım acele etme bnm kızımda öyleydi 15 aylıktı birdenbire yürüdü şok olmuştuk:)

(406 puan) tarafından
Ay inşAllah kuzum ya 18 aya kalmaz inşallah
tarafından
Kalmaz inşallah canım bizde yürüsün diye çok zorladik korktu düştü sonra hiç beklemediğimiz bir anda yürüdü zorlama
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Koltuğa çıkıp inen çocuğun artık denge kavramını çözmüş olması lazım ki inip çıkıyor diyorsun belkide daha hazır degil her çocuk farklı 18 aya kadar normal hatta 18 den sonra bile yürümeyip sorun yoksa doktorlar ayı uzatıyor ben 19 bitiyor 20 aya giriyordun yürüdüğün de dedi annem ama ablamda 11 aylıkken yürümüş hiç bir çocuk bir değil onu yürütmek için çeşitli çeşit oyunlqr kur dikkatini çekecek şeyler koy yürü de
(406 puan) tarafından
Ah canım yürürde hemen kendini yetire bırakıyo kaldıramıyosun geri inatla oturuyo
0 oy
(107 puan) tarafından
Bebeğim 15 aylık daha yeni yürümeye başladı canım 
(406 puan) tarafından
Benimkide inşAllah kısa zamanda yürür ya
0 oy
(222 puan) tarafından
Benimkide 14 aylık ve yürümüyor desteksiz ayakta da duramıyor. Elbet birgün yürüyecek. Etrafı takma boşver 
(406 puan) tarafından
İnşAllah canım ya
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Ya daha çok küçük ne bekliyorlar koşmasınimi lütfen bu kadar endişe etmeyin kızım 16 ayında adım attı bazı şeyleri başardı şimdide yerinde durmaz sağlığı önemli ilerisi geliyor

(406 puan) tarafından
İnşAllah canım ya
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Doktora goturun bir canim dogru her çocuk bir değil ama yinede icinizin rahat olmasi goturun
(406 puan) tarafından
Doktora götürsekte 18 aya kadar norml dicek takmıcakki canım
0 oy
(6,053 puan) tarafından
14 bucuk aylik yurudu walla ayni seninki gibiydi bi anda yurudu simdi tutabilene askolsun ☺
(406 puan) tarafından
İnşAllah bi anda yürür bizimkide ya

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sedaaylin (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 198 göst.
0 oy
10 cevap 131 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,000 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 70 göst.
2 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu

379,187 soru

11,350,753 cevap

34,818 kullanıcı

...